Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - seria jednych z najlepszych nagrań na świecie.


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

UFO - seria jednych z najlepszych nagrań na świecie. Materiał od 16min. Meksykański badacz fenomenu UFO Jamie Mausson, na konferencji przedstawia jedne z najlepszych obserwacji UFO nagranych na video. Nagrania są bardzo przekonywujące, manewry tych obiektów zaprzeczają znanej nam oficjalnej wiedzy o fizyce.

 


  • -1



#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Nagrania są bardzo przekonywujące, manewry tych obiektów zaprzeczają znanej nam oficjalnej wiedzy o fizyce.

 

Ale nie zaprzeczają możliwościom współczesnych programów do obróbki graficznej filmów :D

mniejsza...

Jeśli chodzi ci o te nagrania ufo nad Jerozolimą, to wystarczy w forumowej wyszukiwarce wpisać frazę "ufo Jerusalem", żeby natknąć się na ten temat.

 

Gdyby w wyszukiwarce Google, wpisać frazę "ufo Jerusalem hoax", to wyskoczą takie wyniki.

Nawet INFRA zrobiła artykuł na temat tych nagrań NOL nad Jerozolimą? Raczej nie.

Tak, że ten.

 

A jak oglądnąć kilka innych nagrań z tego zbioru, co go tu wrzuciłeś, to na widok "cygara" wlatującego do wulkanu można się uśmiechnąć ale już widok twarzy Jezusa widocznej na niebie... no sorry.

Dodam, że i tak nie oglądałem wszystkiego, więc podobnych cudowności może być tam sporo więcej jak przypuszczam.


  • 3



#3

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

 Nagrania są bardzo przekonywujące, manewry tych obiektów zaprzeczają znanej nam oficjalnej wiedzy o fizyce.

 

Ale nie zaprzeczają możliwościom współczesnych programów do obróbki graficznej filmów :D

mniejsza...

Jeśli chodzi ci o te nagrania ufo nad Jerozolimą, to wystarczy w forumowej wyszukiwarce wpisać frazę "ufo Jerusalem", żeby natknąć się na ten temat.

 

Gdyby w wyszukiwarce Google, wpisać frazę "ufo Jerusalem hoax", to wyskoczą takie wyniki.

Nawet INFRA zrobiła artykuł na temat tych nagrań NOL nad Jerozolimą? Raczej nie.

Tak, że ten.

 

A jak oglądnąć kilka innych nagrań z tego zbioru, co go tu wrzuciłeś, to na widok "cygara" wlatującego do wulkanu można się uśmiechnąć ale już widok twarzy Jezusa widocznej na niebie... no sorry.

Dodam, że i tak nie oglądałem wszystkiego, więc podobnych cudowności może być tam sporo więcej jak przypuszczam.

 

 

Ale o co chodzi o cygara wlatujące do wulkanu. Dla mnie właśnie one stanowią najlepszy materiał, przecież to było nagrywane kamerami live. Nawet ci się chłopie nie chce sprawdzać a grzebiesz. Wątpie że jest ktoś bardziej obiektywny niż Maussan na świecie. 


  • -4



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne - to cygaro to taki sam bombowy materiał jak ci twoi hotelowi faceci w czerni, których kiedyś jak niepodległości broniłeś.

 

Rozumiem, że do informacji na temat ufo w Jerozolimie się nie odniesiesz, bo? No, właśnie - bo co? Niewygodne?

Nawet ci się nie chciało zaglądnąć do tych linków, które ci na tacy wystawiam - że o polemice z nimi nie wspomnę.


  • 0



#5

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jasne - to cygaro to taki sam bombowy materiał jak ci twoi hotelowi faceci w czerni, których kiedyś jak niepodległości broniłeś.

 

Rozumiem, że do informacji na temat ufo w Jerozolimie się nie odniesiesz, bo? No, właśnie - bo co? Niewygodne?

Nawet ci się nie chciało zaglądnąć do tych linków, które ci na tacy wystawiam - że o polemice z nimi nie wspomnę.

 

Nie odniosę się, dopóki nie odniesiesz sie do całego materiału. Sam jak piszesz - olałeś reszte. Sam na własne oczy podczas obserwacji tego Meksykańskiego wulkanu kamerą live widziałem podobne zdarzenie. Ty pewnie sądzisz że to przeróbka. To mnie denerwuje. 


  • 0



#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


Ty pewnie sądzisz że to przeróbka. To mnie denerwuje. 

Ja nic nie sądzę - bo nie chciało mi się tego analizować.

Film trwa godzinę dwadzieścia cztery minuty i nie zmarnuję tego czasu w piątek, żebyś się poczuł "nie zdenerwowany".

Sorry za szczerość - ale aż tak mi na twoim dobrym samopoczuciu nie zależy.

 

Oglądnąłem te nagrania z Jerozolimy i zmarnowałem wystarczającą ilość czasu, żeby znaleźć i wrzucić tu kilka linków - które ty olałeś.

Zakładam, że podobnie byłoby z każdą inną "najlepszą obserwacją ufo ever", która składa się na treść tego filmu, a którą ty bezkrytycznie przyjmujesz za pewnik.

Mi tam rybka, bo wierzyć możesz we wszystko, w co zechcesz. I tego prawa ci nikt nie odbierze.

 

Ale jeżeli w tej kompilacji "najlepszych" obserwacji, widzę twarz Jezusa na niebie - tak pięknie ułożoną z chmurek, to wybacz - ale nie świadczy to najlepiej tak o całości zestawienia jak i o jego autorze, którego tak poważasz.

I wcale nie zachęca do jakiejś głębszej analizy.

I wcale nie muszę tej całości oglądać, żeby to stwierdzić.

I tyle mam do powiedzenia w tym temacie.


  • 2



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te "cygara" wlatujące do wulkanu to w rzeczywistości samoloty lądujące na lotnisku za wulkanem. Dlatego niesamowity efekt "czegoś wlatującego do krateru" widać na kamerze tylko z jednego miejsca, a nie na innych kamerach z innych miejscowości. A cygarowaty kształt to wynik tego że kamera wykonuje niewiele ujęć na sekundę, opadający samolot rysuje więc szeroką krechę.


  • 1



#8

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Te "cygara" wlatujące do wulkanu to w rzeczywistości samoloty lądujące na lotnisku za wulkanem. Dlatego niesamowity efekt "czegoś wlatującego do krateru" widać na kamerze tylko z jednego miejsca, a nie na innych kamerach z innych miejscowości. A cygarowaty kształt to wynik tego że kamera wykonuje niewiele ujęć na sekundę, opadający samolot rysuje więc szeroką krechę.

 

Jakieś źródło tych rewelacji? Czy obok wulkanu znajduje się lotnisko. A co z relacjami świadków które potwierdzają że tego typu obiekty widzieli na własne oczy


  • -1



#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W pobliżu wulkanu znajduje się międzynarodowe lotnisko Puebla, gdy zdarzy mu się większa erupcja, media podają że znowu musiano je zamknąć. Reszty można się domyśleć.


  • 3



#10

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nawet filmiki o tym na YT są

 

 

No ale, oczywiście, jak ktoś się pyta "Czy obok wulkanu znajduje się lotnisko"? to raczej bladego pojęcia nie ma (bo skąd niby miałby mieć?) o jaki wulkan chodzi i czy faktycznie nie mam tam jakiegoś lotniska przypadkiem.

A wystarczy troszkę poszperać  - ale po co, skoro to takie piękne cygaro jest?


  • 0



#11

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie oglądałam w całości. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć w te nagrania. Wszystko wrzucone do jednego worka. UFO, płaczące krwią obrazy, "trąby jerychonskie" a na deser Mumia kosmity.

Użytkownik Lady Makbet edytował ten post 26.11.2016 - 00:27

  • 1

#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oglądałaś całości?

To się nie liczy - głos mogą zabierać tylko ci, którzy poświęcili półtorej godziny na analizowanie tych "najlepszych obserwacji UFO nagranych na video".

 

W tym tego oblicza widocznego na niebie

 

twarz%20Jezusa.jpg

 

 

Jeżeli TO nie jest dowód na to, że ufo istnieje, to ja nie wiem CO innego mogło by nim być?

No, chyba tylko to

to

(buzię widzę - matuchno najdroższa :D)

i może jeszcze to

(ale to ostatnie to słabe - pewnie dlatego, że z Lublina)

 


  • 1



#13

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już nawet filmiki o tym na YT są

 

 

No ale, oczywiście, jak ktoś się pyta "Czy obok wulkanu znajduje się lotnisko"? to raczej bladego pojęcia nie ma (bo skąd niby miałby mieć?) o jaki wulkan chodzi i czy faktycznie nie mam tam jakiegoś lotniska przypadkiem.

A wystarczy troszkę poszperać  - ale po co, skoro to takie piękne cygaro jest?

 

Ale co to wideo ma obalać? To tylko teoria. Jeśli to wina samolotu, to czemu to nie dzieje się regularnie? Tylko raz na kilka miesięcy? Inne kuliste obiekty to też odbitki? Czemu akurat ten wulkan a nie inne? Samolot leci z taką prędkością? Robi takie manewry? Dlaczego wlatuje IDEALNIE  do krateru, a nie obok? Eksperci światowej klasy z Meksyku którzy badają takie zjawisko od dziesiątek lat nie mają wyjaśnienia, nawet meksykańskie siły lotnicze i ich eksperci, ale pishor i zaciekawiony masakrują. Chcę szczegółowych dowodów

 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 26.11.2016 - 01:10

  • -1



#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To sie zainteresuj sprawa nalezycie, a nie zadania stawiasz. Dostales odpowiedzi, przeanalizuj i obal. Zadam obalenia teorii o lotnisku!
  • 0



#15

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co to wideo ma obalać? To tylko teoria.

A gdzie ja napisałem, że obala? Oczywiście, że to tylko teoria. Znaleziona na szybko, w ciągu kilku minut.

Może i nawet błędna - nie wiem, bo jej nie analizowałem.

Ale przynajmniej zrobiłem cokolwiek, żeby zainteresować się, czy mamy do czynienia ze zjawiskiem niewyjaśnionym, czy nie.

Ty wrzuciłeś jakąś kompilację i ogłosiłeś, że to "jedne z najlepszych obserwacji UFO nagranych na video" - bo tak twierdzi jej autor.

 

Problem w tym, że jeżeli takie teorie się pojawiają, to zanim ogłosisz triumfalnie, że mamy do czynienia z nagraniem NOL, warto się z nimi zmierzyć.

Oczywiście, pod warunkiem, że chcesz być traktowany poważnie. Bo wrzucić jakiś filmik i potraktować go jako prawdę objawiona potrafi każdy.

Obronić tez w nim zawartych już dużo trudniej.

 

Wiec, jak napisał Kronikarz To sie zainteresuj sprawa nalezycie, a nie zadania stawiasz. Dostales odpowiedzi, przeanalizuj i obal.

 

Chcę szczegółowych dowodów

 

Już pędzę.

Mało nóg sobie nie połamię.

 

Chcieć, to ty se możesz - to nie ja mam tu cokolwiek udowadniać tylko ty.


Użytkownik pishor edytował ten post 26.11.2016 - 09:57

  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych