Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem Kapłanką Bogini Aestivos Saltus

#religia #wiara #ciekawostki

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wygląda ta twoja Bogini z Letniego Lasu ? Coś koło tego: 
Jeżeli nie, dodaj jakąś grafikę, ewentualnie szkic.


Słyszę jedynie jej głos


  • 0

#17

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wygląda ta twoja Bogini z Letniego Lasu ? Coś koło tego: 
Jeżeli nie, dodaj jakąś grafikę, ewentualnie szkic.


Mistrz.


Myślę że Pani kapłanka nie chce się podzielić wiedzą... Jest egoistką.


  • 1

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro w tym lesie jest tak fajnie to zaprowadź mnie tam. Za bilet wstępu trzeba płacić czy jak to sie odbywa?
  • 0



#19

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro mówisz, że ona się OBJAWIŁA, to chyba musiałaś ją widzieć. No chyba, że było to jakieś głosowe objawienie, wtedy ok, tylko udaj się do lekarza w sprawie omamów słuchowych, nagłych zaników prawidłowego postrzegania świata i koszmarów/"wizji".
  • 0



#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


1.doznałam wizji, w której Boginii mi się objawiła i uczyniła swą kapłanką

2. Myślę, że nie rozumiesz znaczenia słowa wiara. Największe religie tego świata tworzyły się w wierzeniu na słowo

3. Pokazała mi drogę w snach, która mam dążyć

4. Pozostawię to bez komentarza

5. To ja jestem Kapłanką i zostałam nią by głosić słowa Boginii

 

Tak jak myślałem - pitu, pitu z którego niewiele wynika. Kolejna (niech nie wypowiem jej imienia nadaremno) na forum - "się mi przyśniło i wiem, że to autentyk najprawdziwszy" :facepalm:

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania, a chcesz nauczać? 

Nie osłabiaj mnie.

 

Wchodzisz tutaj bez dzień dobry, ani pocałuj mnie w 4 litery, wyskakujesz  z tekstem "drogie dzieci" jak jakiś (wulgaryzm) domokrążca od objawionych prawd wiary z modlitewnikiem pod pachą i marudzisz coś o nauczaniu i odpowiedzi na każde pytanie, a jak ci się zada najprostsze to odpowiadasz wymijająco albo tak żeby niewiele z tego wynikało.

Przykład? Proszę bardzo.

 

Moje pytanie:

Pytanie pierwsze - kto uczynił cię kapłanką tej, jak jej tam, bogini? Byłaś na jakichś kursach doszkalających z urzędu pracy, czy może zapukali do ciebie Świadkowe tej bogini, a ty się skusiłaś, bo mieli fajne, kolorowe broszury?

 

Twoja odpowiedź:

doznałam wizji, w której Boginii mi się objawiła i uczyniła swą kapłanką

 

Załóżmy, że powiedzmy - uznaję, że odpowiedziałaś

 

Mp:

Pytanie drugie - przed kim zdawałaś egzamin z tego swojego... kapłaństwa i czy masz jakiś dyplom albo certyfikat, który moglibyśmy obejrzeć. Bo wiesz, tak na słowo to nie bardzo.

To:

Myślę, że nie rozumiesz znaczenia słowa wiara. Największe religie tego świata tworzyły się w wierzeniu na słowo

 

To nie jest drogie dziecko odpowiedź na zadane pytanie, tylko jakiś bełkotliwy unik, z którego nic nie wynika. Kompletnie nic - równie dobrze mogłabyś podać przepis na przyrządzenie kisielu. Też bez sensu. Pytałem czy masz jakiś dowód na to swoje... kapłaństwo, a ty mi wyskakujesz z tekstem, ze mam to brać na wiarę? W internecie? Na TAKIM forum? :facepalm:  Najarałaś się czegoś, czy po prostu szukasz totalnych frajerów?

A poza tym - nie masz bladego pojęcia co rozumiem, a czego nie - więc daruj sobie próby analizy mojej osoby.

 

Mp:

Pytanie trzecie - co sprawiło, że postanowiłaś kapłanić właśnie tej bogini a nie na przykład jakiemuś Bogu Durszlakowi?

To:

Pokazała mi drogę w snach, która mam dążyć

 

Czyli, jakby ci się przyśnił Bóg Durszlak, to podążyłabyś jego drogą odcedzania? Świetnie - widzę, ze twoja wiara jest zaiste "głemboka". Dobrze, że ci się nie przyśnił jakiś seryjny zabójca, bo musiałabyś rozglądać się za miejscem, gdzie można kupić broń.

 

 

Mp:

Pytanie czwarte - czy na tym kursie z kapłaństwa uczyli was, że jak się będziecie do innych zwracali per "drogie dzieci" to dzięki temu nabierzecie w ich oczach charyzmy? Jeśli tak, to powinnaś poprosić o zwrot kasy za tą lekcję - bo zrobili was w balona.

To:

Pozostawię to bez komentarza

 

Z powodu, że? Zorientowałaś się jak to idiotycznie brzmi, czy może nie chcesz się przyznać, że liczyłaś, że jednak jakiś frajer się nabierze na te "drogie dzieci" i potraktuje cię bardziej poważnie?

 

Mp:

Pytanie piąte - kto to w ogóle jest ta twoja kapłanka i czy może ona coś konkretnego załatwić, bo przyznam się, że pierwszy raz o niej słyszę.

To:

To ja jestem Kapłanką i zostałam nią by głosić słowa Boginii

 

Tu oczywiście mój błąd (miało być Bogini) ale chyba jasne było, że pytałem właśnie o nią (i przypominam, że Bogini pisze się przez jedno "i" na końcu - bo kaleczysz pisownię tego słowa po raz kolejny i przynosisz wstyd tak tej jej samej, jak i swoim rodzicom ale przed wszystkim - swoim nauczycielom języka polskiego.

 

Więc - kim jest ta twoja Bogini i co potrafi sprawić / załatwić / uskutecznić, że poruszasz się jej drogą i próbujesz na to namówić innych?


  • 1



#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2. Myślę, że nie rozumiesz znaczenia słowa wiara. 

Skoro Ty je rozumiesz, racz nas oświecić.





#22

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co trzeba wziąć, żeby mieć zaszczyt spotkać ów boginię? 

Jak już ją spotkam, też mogę zostać kapłanem? 


  • 0

#23

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie smiejcie się. Z Antoniego też się śmiali, poźniej ignorowali a teraz walczą z jego nową religią. 


  • 1



#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jak wygląda ta twoja Bogini z Letniego Lasu ? Coś koło tego: 
Jeżeli nie, dodaj jakąś grafikę, ewentualnie szkic.


Słyszę jedynie jej głos

 

 

1. Zmiana kolorowych tabletek przed snem.

2. Zmiana garderoby, na delikatnie dłuższe rękawy. Wiązane z przodu lub z tyłu.

3. Mięciusie arrasy na ściany, drzwi, okna, sufit i podłogę.


  • 0



#25

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

mój Wielki Koniec Objawił mi, że żadna z ciebie Kapłanka i przybyłaś tu w zupełnie innym celu niż to deklarujesz.

Bosze... pishor, rozmawiałeś ze Swoim Wielkim Końcem? Namalowałeś mu oczy, czy ma własne?
No żarcik taki, bo ja ze Swoim Wielkim Końcem nie rozmawiałem nigdy...
Medea_Aedem@ kto Cię z tego lasu wypuścił. Pani od polskiego nic nie zadała?

Skojarzyło mi się:

  • 0



#26

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pishior zawsze psuje zabawę i płoszy myślących inaczej a buuu :szczerb:  i teraz wielka kapłanka schowała się do swojego lasu a chciałam zadać jej pytanie.

 

Z racji tego iż jestem starsza ja się zwrócę do Ciebie moje drogie dziecko skoro odpowiadasz na każde pytanie więc:

 

1. Jaką wiarę głosisz ?

2. Gdzie jest magiczny las ?

3. Chcę wiedzieć kiedy umrę.

 

Proszę o odpowiedź .





#27

anmoderi.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj tam śmiejecie się. Chciałam zauważyć że faktycznie wielkie religie rodziły się na wierze ewentualnie zaufaniu głosu, widziadła które się słyszało widziało i może ona tak ma. Wiem XXI w to inne realia niż starożytność ale dajmy chociaż szansę dziewczynie może to jakaś prorokini. A ja mam propozycje albo lekarz (jak bogini będzie chciała to uznają cię za chorą a jak będzie chciała to cię wyratuje) albo jakieś założenia jak potencjalni wyznawcy mają żyć jak się modlić jakieś zasady moralne i inne. Pozdrawiam.


  • 0

#28

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj tam śmiejecie się. Chciałam zauważyć że faktycznie wielkie religie rodziły się na wierze ewentualnie zaufaniu głosu, widziadła które się słyszało widziało i może ona tak ma. Wiem XXI w to inne realia niż starożytność ale dajmy chociaż szansę dziewczynie może to jakaś prorokini. A ja mam propozycje albo lekarz (jak bogini będzie chciała to uznają cię za chorą a jak będzie chciała to cię wyratuje) albo jakieś założenia jak potencjalni wyznawcy mają żyć jak się modlić jakieś zasady moralne i inne. Pozdrawiam.

 

Ty chyba sobie żartujesz? Poza tym, każdy daje jej szanse, zadając pytania na poziomie tego tematu i autora. 

 

Przedostatnie zdanie możesz przetłumaczyć? Bo najpierw napisałaś że masz propozycję, potem coś o lekarzu który uzna kapłankę za chorą (tutaj nawet nie trzeba być lekarzem), a potem coś o potencjalnych zasadach istnienia religii? Ok, to jak mieliby żyć wyznawcy nawet ma sens, ale co z tą twoją propozycją? 


  • 1

#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to że tej pseudobogini już znudziło się bycie boginą bo cisza nastała. Miały być odpowiedzi na wszystkie pytania a tych odpowiedzi co kot napłakał. Pewnie słaba wyobraźnia i nie wie co naskrobać.Typowy troling i nic więcej.
  • 0



#30

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak prorokini to niech walnie jakiś mały cud . Nie mówię, od razu że mają   zapaść ciemności na 3 trzy dni , żaby walić z nieba, płonące krzaki zapytywać o numer do straży pożarnej... Wystarczy np numerki do totolotka na przykład na losowanie jeszcze przed świętami.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych