Skocz do zawartości
Zdjęcie

#PIZZAGATE


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#46

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1579
 • Tematów: 59
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis
Ta lalka jest z gumy bądź kauczuku czy tam innego syntetyku tak samo jak zęby więc sądzę że do tego właśnie.
Prezerwatywy też mają wypusty podobnie jak wibratory żeby delikatnie połechtać i dodać dodatkowych doznań niestety.#47

Kazuhaki.
 • Postów: 589
 • Tematów: 176
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wspominając już o fundacji Clinton, pomagającej dzieciom dotkniętym klęskom żywiołowym. Trzęsienia ziemi, powodzie... Podobno raj dla pedofilii, obrzydliwe. Swego czasu było głośno o tym na chanach.


 • 0#48

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz w zasadzie pizzagate nie powinno się nazywać pizzagate, ponieważ więcej zamieszania zwolennicy teorii robią w sprawie Pegasus Museum, czy farmy z której miałaby pochodzić chłodnia zwana "killroom", uwzględnia się także Radcliffe Foundation, które we współpracy z greckim rządem stworzyło Elpida Home dla uchodźców na terytoriach Grecji. Elpida zostało uwzględnione w tej teorii spiskowej, ponieważ używa symbolu podobnego do jednego z uznanych za pedofilskie przez FBI. Rzeczywiście zniknęło ok 10 tysięcy dzieci-uchodźców i policja podejrzewa, że ktoś je porywa, ale czy są to takie organizacje? Każda organizacja mająca do czynienia z dziećmi co prawda może być eksploatowana przez takich osobników, ale już sama ilość ludzi pracujących sprawia, że ciężko utrzymać takie coś w tajemnicy. Wygląda to jak polowanie na czarownice przez powiązania. Zresztą skoro używają tego symbolu, to dlaczego nie zostali prześwietleni? 


 • 0

#49

Partuszew.

  Silent Reaper

 • Postów: 514
 • Tematów: 17
 • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kubric w "Eyes Wide Shut" chciał pokazać już w 1999 to co wybiło jak szambo relatywnie całkiem niedawno podczas pizzagate.

 

Niestety, pomimo jego kategorycznego sprzeciwu, z filmu wycięto 24 minuty materiału. Materiału, który kilka dni później kosztował go życie....

 

Nie dziwi mnie więc wcale, że kreatury nie pozwoliły na pokazanie ich działalności czyli satanistycznych rytuałów z wykorzystaniem dzieci jako ofiar składanych podczas orgii pedofilskich, handlu dziećmi jak towarem, a nawet poświęcaniu własnych dzieci jako ofiary...do tego kanibalizm.....wystarczy poczytać... choć może lepiej nie bo normalnego, zdrowego człowieka po prostu odrzuca po paru minutach....


 • 0

#50

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie mogę usunąć swojego poprzedniego posta ...

 

Stworzyłem kompilację wielu zdjęć właściciela pizzerii Comet Ping Pong, jak i jego znajomych ( w tym takich, którzy pomogli zbudować mu Comet Ping Pong ).

 

 

https://twitter.com/...0561920?lang=pl Ten ciekawy wpis od Breitbarta z 2011 roku z pewnością powinien komuś otworzyć oczy, dodatkowo biorąc pod uwagę, że do 2012 nie zatrzymywał swoich oskarżeń wobec Podesty i w 2012 zmarło mu się, jego koroner według narracji mainstreamowej otruł się sam - ktokolwiek wierzy w takie przypadki? Tym bardziej, że pan Alefantis (szef pizzerii ) to nie tylko przyjaciel braci Podesta, ale być może i ktoś kto kręcił się bardzo blisko Obamy na co wskazuje ten zarchiwizowany post z Instagram: https://boycottvoodo...mycomet0401.png Kobieta która wykładała kasę dla Obamy pisze "Ty i pierwsza rodzina. Zostajesz/Zostajecie na Stones?" W czasie gdy Obama był na Kubie w 2016 grali tam Rolling Stones, to był marzec 2016, data zarchiwizowania ( listopad 2016 )  profilu Alefantisa i 32w ( 32 tygodnie wstecz ) pokrywa się z wizytą Obamy na Kubie. Dodatkowo po sprawdzeniu Alefantisa łatwo ustalić, że nie tylko otacza się co najmniej 5 osobami zajmującymi się dziećmi-uchodźcami, ale i dziwnym trafem przybywa do Białego Domu w trakcie konferencji na temat zwalczania handlu ludźmi, lajkuje też fotki z adopcji ... Obraz który się wyłania po zapoznaniu się z większą ilością faktów jest zdecydowanie bardziej przygnębiający aniżeli po powierzchownym wniknięciu w sprawę.


 • 0

#51

Książe Zła.
 • Postów: 622
 • Tematów: 75
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To są nastolatki , głupie nastolatki które zazwyczaj szukają uwagi bo w domu albo rodzice wiecznie zapracowani, albo patologia. Taka smutna prawda.

Swoją drogą żeby wejść do klubu to trzeba mieć pieniądze !

 

No i co to ma do faktu, że niektórzy wcześniej dojrzewają. Jedna będzie miała 15 lat i będzie dzieckiem, druga już będzie  wyglądać na starszą, podobnie z zachowaniem, mentalnością i będzie przede wszystkim młodą kobietą a nie dzieckiem i myślę, że mam racje w tej dyskusji jeszcze jak patrze na swoje wcześniejsze posty. I czemu niby pieniądze miałyby być jakimś problemem, i to jeszcze dla jakiejś małolaty co buja po klubach? Jak ktoś jest doświadczonym wędkarzem to nie idzie na ryby bez wędki, pozdro dla myślących.

 

Chcesz coś do buzi dziecko kup se batonik ;)

 

Ogółem z tym poparciem dla lekkiej pedofilii to było z przymrużeniem oka bo mnie brzydzi to słowo więc nie popieram, ale morał jest taki: panowie uważajcie na małoletnie szony, bo niejednemu za to prokurator przybił paragraf...


 • 0#52

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ukrywanie pedofilii w Departamencie Stanu kiedy Hillary Clinton była Sekretarz Stanu.

 

Clintonowie i sprawa Laury Silsby, która porwała 33 dzieci z Haiti: https://www.thetimes.co.uk/article/clinton-brokers-deal-over-haiti-orphan-abductions-v63ld395r7b 

http://harvardhrj.com/wp-content/uploads/2009/09/King.pdf 

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/3465 

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/3776 

https://wikileaks.or...ls/emailid/2772

 

Beyond Borders ( pomoc dla Haiti ) znajduje się na tej samej ulicy gdzie Comet Ping Pong ( pizzeria wybudowana przez ludzi których pokazałem we wcześniejszym filmiku ) i 3 inne biznesy powiązane z Clintonami: http://i.imgur.com/U142r7B.jpg Stosują one dość ciekawą symbolikę: 

 

Symbole uznane przez FBI za pedofilskie: https://i.pinimg.com...8eb1efa1722.png

 

Politics&Prose ( zmienili symbol, a nie byli nawet celem żadnych ataków ): https://i1.wp.com/di...storefront.jpeg

 

Terasol Bistro: https://pics.me.me/t...ng-20711148.png

 

Besta Pizza: https://i.redd.it/r2tzamuoilj21.jpg

 

Comet Ping Pong: http://tapnewswire.c...6/11/7hr0h9.jpg

 

https://www.washingt...on-multiple-lo/ 26 lotów Clintona Lolitą Express. 

 

https://www.antyradio.pl/Film/News/Allison-Mack-ze-Smallville-aresztowana-za-zmuszanie-do-seksu-i-niewolniczej-pracy-22021 

https://www.bbc.com/...canada-43550908

 

NXIVM jako przykrywa dla handlu ludźmi i seksualnego niewolnictwa. 

 

Fundacja Carfritz i jej powiązania z Keith Raniere, czyli bezpośrednio z NXIVM, poprzez pomaganie w utrzymywaniu niewolnictwa seksualnego https://frankreport....p-of-the-harem/

 

Fundacja Carfritz jako źródło finansowania galerii Transformer DC Jamesa Alefantisa ( właściciela Comet Ping Pong): 

http://www.transform...14_pr_final.pdf


Użytkownik owerfull edytował ten post 21.03.2019 - 22:40

 • 0

#53

Książe Zła.
 • Postów: 622
 • Tematów: 75
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To co piszesz jest ciekawe tylko ciekawi mnie czemu taki zbrodniczy proceder trwa i nikt z tym nic nie robi szczególnie gdy prezydentem jest rzekomy rywal Clinton który w czasie kampanii mówił że ja pokręci do puchy. A no tak, to tylko kampania... ;)
 • 0#54

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

^ Nikt nie wie co się dzieje za kulisami. Obczaiłeś QAnon? Ja myślałem, że Pizzagate wygasło i posiłkowałem się informacjami z 2016, a tu się okazało, że Pizzagate zmutowało się w QAnon i osiągnęło światowy zasięg - szczególnie skupiło się dookoła prezydenta USA, który nie odcina się od tego anonimowego bytu.

 

Ja śledzę tych ludzi ( zamieszanych w skandal ) od 2 lat i 7 miesięcy - od początku wybuchu skandalu i dopiero zacząłem zbierać pełnię informacji do kupy i rozumieć, że jest tam coś w rodzaju środowiska, które baardzo, ale to bardzo nie chce żeby to wyszło na jaw.

 

Przykładowe znalezisko z ostatnich trzech dni na Voat: https://voat.co/v/pizzagate/3209757 Które potwierdza, że ludzie, którzy byli zamieszani w to i na nich skupiło się światło do dzisiaj pokazują swoje pedofilskie skłonności. Cały research przeszedł z Reddit na Voat, bo na Reddit zbanowano Pizzagate. Nie mówiąc o już o tym, że odkryto takie szczegóły z życia Jamesa Alefantisa i jego otoczenia jak to, że uczęszczają na dni adopcji, pracują przy dzieciach uchodźcach i dzieciach narażonych na wykorzystywanie seksualne ( Izette Folger np ), odkryto, że matka Alefantisa broniła nauczyciela pedofila, a sam brat Alefantisa ma powiązania z Salesforce - obecnie oskarżane przez różne kobiety za wspomaganie handlu ludźmi. To jest zaledwie 1-2% wszystkich faktów, które wskazują na to, że te siatki pedofilskie powiązane z elitami jednak istnieją. Czy ludzie w ogóle słyszeli, że Tony Podesta i jego pedofilska sztuka sięgają dalece poza to co było w jego domu ( co budzi podejrzenia ) i jedna z wystaw jego i jego żony była sponsorowana przez organizację założoną przez typa, który został zatrzymany w sprawie morderstwa dziecka, a później zamknięty za pedofilię? Bardzo mało znany fakt, a dodaje dużo wiarygodności do zarzutów budowanych na podstawie tego co już jest - np kontakty Tony'ego do których sam się przyznaje ( WikiLeaks )ze skazanym później pedofilem republikańskim, czy jego podróże do Europy z Jamesem Alefantisem, gdzie sam James według jego instragramowej aktywności wybierał się na "ping ponga". Mało kto wie też o tym jak James Alefantis pasjonuje się ping pongiem tak bardzo, że podróżuje z kontynentu na kontynent by "grać", jednej nocy ... później bierze pociąg i podróżuje po kraju docelowym by ... dalej "grać" w ping ponga. Jednocześnie tej "grze" towarzyszą tabletki i kupa forsy, wiele z tych zdjęć pozostaje bez kontekstu. Odkryto również, że w 2004 ( dwa lata zanim wybudowano Comet ) ktoś wrzucił do internetu definicję ping ponga jako gwałtu na niewinnym dziecku: 

 

5. Ping Pong
v. Cuttafile Code for raping defenseless children.
Cuttie: I'm gonna go play some ping pong with.....umm....some people...at the playground.....after schools out...
Source: []/[]atty G, Jan 27, 2004

 

Źródło: https://web.archive....?term=ping pong

Dobrzy znajomi Jamesa Alefantisa tacy jak Llewellyn Hinkes-Jones, Avi Gupta, czy Justin Barrows, czy też może Christopher Boutlier żartowali sobie z ping ponga często w kontekście małych dzieci - bez jakiegokolwiek kontekstu prawdziwej gry w ping ponga.

 

Czy ktokolwiek wie, że co najmniej 5 biznesów w sercu Pizzagate wymazało się z egzystencji? Najpewniej mało kto. Besta Pizza, Terasol Bistro, Nalu Diner ( restauracja ALefantisa w Berlinie ) i Dr Pong w Berlinie, którego internetowa strona była powiązana z emailem abuse@ Na swojej stronie internetowej mieli menu sugerujące delikatnie pedofilię. Z egzystencji wymazali się również Whitmore Farm, którzy posiadali chłodnie bardzo podobne do tej którą James podpisał #murder.

 

Ja bym jeszcze nawiązał do Politics&Prose w którym wypowiadała się Hillary Clinton "dyskredytując" Pizzagate razem z współwłaścicielką Lissą Muscatine. Poza tym, że Politics&Prose używało symbol bardzo podobny do uznanego przez FBI za pedofilski, to wewnątrz występowały takie dziwne zbiegi okoliczności:

 

https://farm3.static..._a372ef0d90.jpg - Napisy Sale i Children obok siebie tak, że tworzą razem "Sale Children" Zbieg okoliczności?

 

Dlaczego współwłaścicielka księgarni pisze trzy wiadomości email o handlu dziećmi na Haiti, dwa z nich do Hillary Clinton?

 

https://wikileaks.or...Lissa Muscatine

 

Tutaj natomiast ciekawy artykuł podsumowujący na podstawie faktów prawdopodobieństwo zaangażowania Clintonów w proceder handlu dziećmi:

https://www.coreysdi...ld-trafficking/

 

 

Jak już pisałem, to co tutaj przedstawiam, to jest zaledwie parę procent faktów, w sumie to nawet mniej. Jest tego znacznie więcej i istnieje bardzo duża kultura zboczeńców, którzy tylko dalej potwierdzają, że dla nich używanie słowa pizza wiąże się z wykorzystywaniem dzieci - przykładowo Rachel Chandler i modelki pracujące dla niej, lub Jason Kreher - koleś z zupełnie innej beczki. Na Voat jest tego cała masa i motyw się powtarza. Obawiam się, że gdyby Pizzagate to była tylko fałszywa teoria spiskowa, to nie znaleziono by tylu informacji.


Użytkownik owerfull edytował ten post 13.05.2019 - 17:55

 • 4

#55

Partuszew.

  Silent Reaper

 • Postów: 514
 • Tematów: 17
 • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Vega udostępnił film jednak cały film na YT

 

https://www.youtube....re=emb_imp_woyt


 • 0

#56

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taki ciekawy wątek: https://www.reddit.c...accusations_in/

 

https://en.wikipedia.../Axel_Vervoordt

https://www.nytimes....scope-book.html

https://recherchenet...ux_wieiswie.pdf

https://cdn.discorda...888/unknown.png

https://cdn.discorda...6568/MARINA.png

https://wikileaks.or...s/emailid/15893

May
6 - November 22, Proportio, curated by Axel Vervoordt, Palazzo Fortuny, Venezia

June
13 - October 5, Solo Exhibition, Private Archaeology, MONA, Tasmania
24 - July 5, Marina Abramovic: In Residence, Kaldor Public Art Projects, Pier 2/3, Sydney
30, Keynote Address, Roslyn Packer Theatre, Walsh Bay

 

 

The direct link between Dutroux-network and Pizzagate is Axel Vervoordt. [47]
Who is Axel Vervoordt?
-Axel Vervoordt is a Belgian businessman and art collector
-Axel Vervoordt got blamed by Baron Yann de Meeus d’Argenteuil (who was back in time part of the Belgian elite) as participant of sex-parties, in which were children involved.
Baron Yann de Meeus d’Argenteuil stated a couple other names of participants of such parties. Short after the publishing of the dossier he died under unknown circumstances. Official cause of death: Suicide
-Moreover one of Vervoordt’s castle is situated directly near a castle, in which, according to the statement of the witness and Dutroux-victim Regina Louf, a studio for snuff films (snuff films are films in which humans get live on tape tortured, raped and killed) is located, Regina Louf also stated, in that studio get a 15 year old girl killed by a group of men (inter alia Michel Nihoul). [48] [49]
Let’s face the connection between Axel Vervoordt and Pizzagate.
Axel Vervoordt is befriend with the „artist“ Marina Abramovic.

Also he is in touch with the Podesta brothers. [47]
In a short formular:

Schwarz-Schilling→Bonvoisin/Vervoodt→ Abramovic/Podesta

 

 

https://oliverneverm...olitical-elite/

 

Wygląda na to, że sprawa tzw "X-Dossiers" w kontekście skandalu dookoła Dutrouxa łączy się ze sprawą "pizzagate" w USA poprzez jednego z oskarżonych w kontekście belgijskich siatek pedofilów gwałcących, a według niektórych raportów - nawet nagrywających filmy snuff (morderstwa) z dziećmi. To Axel Vervoordt, znany belgijski architekt wnętrz. 

 

Jak widać we wcześniejszych Vervoordt jest bardzo blisko Mariny Abramovic, osoby uwzględnionej w mailach Podesty umawiając się z jednym z braci na dość obrzydliwy rytuał. James Alefantis promował Marinę Abramovic w domu Podesty. Ten sam James Alefantis który uprzedmiatawiał i seksualizował bardzo małe dzieci na swoim profilu podpisując zdjęcia dzieci w iście obrzydliwy sposób - już mniejsza o to, że same zdjęcia były czasem bardzo sugestywne. Ten sam James woła Axela na swój profil Instagramowy, bardzo ciekawe. 

 

 

Sprawa dookoła Dutrouxa właśnie jak widać, nie dotyczyła tylko niego, ale i według niego jak i wielu świadków (wcześniej przytoczonych) dotyczyła sporej ilości wpływowych osób;

Throughout the trial, Dutroux continued to insist that he was part of a Europe-wide paedophile ring with accomplices among police officers, businessmen, doctors, and even high-level Belgian politicians.

 

 

https://en.wikipedia...ki/Marc_Dutroux

 

Na sam koniec taki ciekawy profil pana który budował lokal pana Jamesa w Waszyngtonie, a sam pan James lubi jego aktywność z dni adopcji i nie tylko, po bliższym przyjrzeniu można zobaczyć parę dziwnych "zbiegów okoliczności":

 

https://matrix-clien...SzpGYFLdUglebWy

 

Znalazłem info wskazujące na to, że Marina Abramovic regularnie współpracowała z Axelem Vervoordtem (oskarżonym o udział w belgijskiej siatce pedofilów):

 

Abramovic i Vervoordt 2011, ofc Wenecja: https://wikileaks.or...s/emailid/12239

 

Abramovic i Vervoordt w 2014:

https://i.pinimg.com...a5c0d1f547e.jpg

 

https://bfa.com/home/photo/1055817

 

Abramovic i Vervoordt Wenecja 2015:

https://wikileaks.or...s/emailid/15893

 

Przewija się wątek Palazzo Fortuny, James odbył tam podróż w 2017:

https://cdn.discorda...QUDsWQW1TmJ.png

 

W podobnym okresie czasu była tam Abramovic:

https://cdn.discorda...8026/MARINA.png

http://www.fineprint.../the-fools-leap


Użytkownik owerfull edytował ten post 04.02.2021 - 17:32

 • 4

#57

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6170
 • Tematów: 735
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tej galerii zdjęć jest tyle postaci ze świata filmu, biznesu itp. że gdyby ich wszystkich włączyć do śledztwa, to za dwadzieścia lat tego nie ukończą.

Popatrzmy... zdjęcia z Axel'em:

- Corice Arman, Axel Vervoordt, Elizabeth Callender

- Carlos Mota, Axel Vervoordt, Tatsuro Miki

- Tatsuro Miki, Robert De Niro, Axel Vervoordt

- Tatsuro Miki, Axel Vervoordt, Ira Drukier, Robert De Niro

Zdjęcia z Mariną:

- Robert De Niro, Marina Abramović

- Brigitte Lacombe, Marina Abramović

 

Ciekawe, czy jak się mleko rozleje to będą się wypierać znajomości?....

#58

owerfull.
 • Postów: 1291
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś były podobne zarzuty wobec Roberta De Niro, że niby korzystał z usług pedofilów, zarzut na podstawie tego, że był przepytywany przez policję w kontekście takiej potencjalnej siatki handlarzy ludźmi, jako świadek. Nie trzeba ich tak wszystkich na szybko bez pomyślunku włączać do śledztwa, trzeba się skupić na tych najbardziej podejrzanych, wydaje mi się, że najbardziej podejrzanym jest fakt, że Abramovic przy całym swoim rąbnięciu i sugestywnymi zdjęciami z dziećmi (wystarczy wpisać "abramovic child" w google grafika) zna się z Podestami a James Alefantis promował jej twórczość w domu Podesty i istnieje podejrzenie, że może znać się z panią Abramovic, a z drugiej strony podróżowała do Brazylii żeby współpracować z oszustem i handlarzem ludźmi - John of God, Abramovic ma też bliskie kontakty i wspólne spotkania towarzyskie z osobami z kontaktów Jeffrey Epsteina, z panią Maxwell .. Dashą Zhukovą - ta znowu widywana czasami z Rachel Chandler która była agentką co najmniej dwóch modelek MC2 - agencji w którą Epstein inwestował 1 milion dolców żeby załatwiali mu nieletnich, szef agencji Jean-Luc Brunel, przyjaciel Maxwell i Epsteina - jest obecnie aresztowany we Francji z podejrzeniem o zaangażowanie w handel/wykorzystywanie nieletnich. Waris Ahluwalia - z nim Abramovic też jest sfototgrafowana, a na innym zdjęciu możemy zobaczyć Ahluwalię z Rachel Chandler siedzącą mu na kolanach/zawieszoną na nim. Andre Balazs - wielokrotnie wymieniany w kontaktach Epsteina. Tak więc pani Abramovic zdecydowanie obraca się w tych kręgach. Parę miesięcy przed swoim aresztowaniem za udział w kulcie niewolnictwa seksualnego (kult prowadzony przez zadeklarowanego pedofila swoją drogą) Allison Mack wrzuciła fotkę Mariny Abramovic, czy chciała w ten sposób zasugerować, że ktoś napędza element dewiacji na sex-imprezach w całym tym towarzystwie? Czy tylko ją podziwia? Lubi jej sztukę? Ciężko powiedzieć, ale coś jest na rzeczy.

 

Warto dodać, że wielokrotnie spotkania towarzyskie tych ludzi odbywały się w sieci hoteli prowadzonych przez Andre, na temat tych hoteli też krąży sporo historii o seks imprezach, dewiacjach elit.

 

https://www.independ...wn-1185127.html Robert De Niro uwzględniony tutaj, artykuł z 1998 roku. O międzynarodowej siatce.

 

Tutaj z kolei trochę powiązań Abramovic: https://i.redd.it/333tsfok5rl51.jpg

 

https://cdn.discorda...735/unknown.png

 

I jak ktoś ma ochotę zobaczyć to w większym kontekście [ostrzegam +18]

https://matrix-clien...KFPJJJOwossfSkC


Użytkownik owerfull edytował ten post 05.02.2021 - 21:56

 • 4

#59

Partuszew.

  Silent Reaper

 • Postów: 514
 • Tematów: 17
 • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ghislaine Maxwell winna. Grozi jej 65 lat więzienia za to, co robiła nastolatkom.

 

Ghislaine Maxwell była blisko nie tylko z Jeffreyem Epsteinem. Od lat wiadomo o jej zażyłości z księciem Andrzejem, synem królowej Elżbiety II, czy też z Billem Clintonem i Donaldem Trumpem. Zagraniczne media zastanawiają się teraz, czy Maxwell będzie zeznawać przeciwko swoim znanym i wpływowym przyjaciołom, którzy mogli wiedzieć o wykorzystywaniu nieletnich lub sami brać udział w nielegalnych czynach. Czy Maxwell zacznie "sypać" i ujawni prawdę o księciu Andrzeju?

 

https://gwiazdy.wp.p...345d&src02=isgf


Użytkownik Partuszew edytował ten post 30.12.2021 - 19:56

 • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u