Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PIZZAGATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Sprawę bardzo rozlegle komentują użytkownicy serwisu Wykop.pl, zaś jeden z użytkowników zdecydował się nawet w bardzo poukładany sposób zebrać wszystkie podejrzenia w jednym miejscu (z kolei inny Wykopowicz z wieloma tezami w osobnym wpisie się rozprawia). W dużym skrócie: internauci są zdania, że elity polityczne Stanów Zjednoczonych związane są z pedofilsko-okultystyczną szajką. Uwagę internautów na ten temat zwrócił między innymi wyciek e-maili, w których podejrzanie wiele razy pojawiały się zwroty, które zupełnie nie pasowały do tekstu. Według zwolenników teorii spiskowej było to nawiązanie do sekretnego kodu stosowanego przez pedofilów, w myśl którego hot-dog to określenie nieletniego chłopca, a pizza – nieletniej dziewczynki.

Internauci od pewnego czasu tworzą siatkę wzajemnych powiązań i znajomości pomiędzy osobami na szczeblach amerykańskiej polityki. Jedną z najbardziej znanych ofiar podejrzeń o praktyki okultystyczno-pedofilskie jest szef sztabu Hillary Clinton – John Podesta, który zdaniem świadków przyjaźni się między innymi z właścicielem lokalu Comet Pizza, którego (obecnie ukryte już) konto na Instagramie pełne było… przedziwnych z punktu widzenia przeciętnego widza treści (powyżej opublikowałam tylko łagodniejsze ze zdjęć, nie brakowało między innymi małej dziewczynki przyklejonej taśmą klejącą do stołu). Nie krzepiły też komentarze internautów z kręgu znajomych właściciela profilu, które również znacząco odbiegały od standardów mediów społecznościowych.

Stąd też w sieci pojawiła się teoria, iż lokal niestety nie jest punktem gastronomicznym, natomiast miejscem, w którym dochodzi do rzeczy z naszego punktu widzenia niewyobrażalnych, zaś zdjęcia Johnny’ego Cometa w towarzystwie dziecięcych trumien czy liczne odniesienia do hashtagów znanych ze slangu pedofilskiego wcale nie napełniały spokojem.

 

http://www.wykop.pl/...na-bezprawniku/

 

Sprawa jest bardzo poważna, odsyłam do ważniejszych linków które zapoznają was z tym tematem:

 

http://pokazywarka.pl/pizzagate/

http://www.wykop.pl/...e-tresci-zwiaz/

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=118237

http://www.wykop.pl/...iana-assange-a/

http://www.wykop.pl/...-w-russiatoday/

 

http://www.wykop.pl/...-w-russiatoday/ !!


Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks.

 

Mimo, że kampania prezydencka już się skończyła to Hillary Clinton oraz całe jej środowisko demokratów ma poważne problemy. Na światło dzienne wychodzą bowiem szokujące fakty, które – jeśli się potwierdzą – wstrząsną amerykańską sceną polityczną jak nigdy wcześniej.

W trakcie kampanii prezydenckiej, demaskatorski portal WikiLeaks opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Spośród nich media zainteresowały się głównie podejrzanymi mailami dotyczącymi dziwnych rytuałów okultystycznych, w których miał uczestniczyć. Sprawa przycichła wraz z zakończeniem kampanii wyborczej, jednak jak się okazuje – dziwaczne rytuały to tylko wierzchołek góry lodowej, u której podstaw znalazły się pedofilskie orgie i handel dziećmi z udziałem najważniejszych polityków ze środowiska Hilary Clinton.

 

W opublikowanych mailach Johna Podesty wyłania się bowiem przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi się posługują się pedofile i dewianci seksualni.

 

Epicentrum chorych praktyk i siedzibą mafii zwyrodnialców ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest zadeklarowany gej – James Alefantis, jest on prywatnie w związku z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów. Obydwoje zresztą uczestniczyli aktywnie w kampanii Hillary Clinton poprzez organizowanie specjalnych zbiórek itp.

 

pizaagate.jpg

 

Ping Pong Pizza bardzo często występuje w mailach Podesty, który zdaje się być wręcz maniakalnym miłośnikiem pizzy. W jego mailach pojawiają się nie mające na pierwszy rzut oka zwroty i prośby tj. „zamawiam pizzę na godzinę” czy zapłata za „pizzę” w wysokości 65 tysięcy dolarów. W ogromnej części maili wykradzionych ze skrzynki Podesty (ich autentyczność została potwierdzona przez FBI) znajdują się informacje o dziwnych darowiznach, o zaangażowaniu w pomoc dzieciom na Haiti oraz o sekretnych „pizza party”. Co jednak najciekawsze, w mailach Podesty bardzo często występuje pedofilski slang tj. “hotdog” – chłopak, „pizza” – dziewczyna, „cheese” mała dziewczynka, „pasta” – mały chłopiec, sauce – „orgia”, map – sperma, itp.

pizaz.jpg


Użytkownik Varamir edytował ten post 23.11.2016 - 14:54

  • 5

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O co chodzi z tym wysymulowaniem twarzy w ostatnim linku?


  • 0



#3

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Julian Assange to osoba która poniekąd stworzyła WikiLeaks, od kilku miesięcy nie daje znaków życia.

Dodatkowo cała administracja WikiLeaks zaczęła popełniać dziwne samobójstwa:
Jak pisze Zaufana Trzecia Strona, John Jones (prawnik reprezentujący Assange’a) rzucił się pod pociąg (a nie „wpadł” jak sugeruje wideo) zaraz po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego, gdzie leczył się z depresji.

 

Michael Ratner (szef rady WL) umiera na raka – miał 72 lata, ludzie w tym wieku mogą z przyczyn naturalnych umrzeć.

 

Seth Rich (rzekomy informator WL) zamordowany – zgodnie z informacjami Newsweeka w miejscu jego zastrzelenia już wcześniej często dochodziło do napadów i grożenia ludziom bronią.

 

Max Spiers, osoba badająca pedofilię w US Army zginęła w Warszawie


Użytkownik Varamir edytował ten post 23.11.2016 - 15:35

  • 0

#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, ale to znaczy, że na tym video mówi ktoś inny czy jak?


  • 0



#5

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, ale to znaczy, że na tym video mówi ktoś inny czy jak?

 

Dokładnie tak, twarz mogła zostać stworzona za pomocą techniki Real Time Face Capture


  • 0

#6

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Max Spiers, osoba badająca pedofilię w US Army zginęła w Warszawie

Czekaj, a on się nie zajmował aby także teoriami spiskowymi, chemitrailsami i kosmitami i dziesiątkami podobnych tematów?


  • 0



#7

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

Max Spiers, osoba badająca pedofilię w US Army zginęła w Warszawie

Czekaj, a on się nie zajmował aby także teoriami spiskowymi, chemitrailsami i kosmitami i dziesiątkami podobnych tematów?

 

 

W portalach społecznościowych piszą o nim jako "ekspercie" od UFO, więc prawdopodobnie tak było :).

Ciekawsze jest to że przed śmiercią wysłał sma do matki:
Jeśli coś mi się stanie, zbadaj to – napisał w wiadomości Max Spiers. Mężczyzna zmarł w lipcu. Jego ciało leżało na kanapie w jednym ze stołecznych mieszkań. Ustalono, że śmierć eksperta od UFO nastąpiła z przyczyn naturalnych. Innego zdania są jego bliscy i przyjaciele 39-latka. Znajomi Brytyjczyka wspominali, że wcześniej wymiotował on czarną substancją.


  • 0

#8

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

https://dcpizzagate....irst-blog-post/  najważniejsze informacje w jednym miejscu 

 


  • 1

#9

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jest z tym ostatnim zdjęciem?

Podpowiem wszystkim zainteresowanym. Jest na świecie kilka osób, które robią kopie dzieci z tworzyw sztucznych. Dominuje tworzywo zwane skórą androidów, miękkie w dotyku i elastyczne. Jest również używane do produkcji sex lalek. Tutaj zbieżność się kończy. Cena za egzemplarz "dziecka" waha się w granicach 1000 funtów za sztukę. W UK istnieje nawet klub zrzeszający takich właścicieli. Są to najczęściej osoby bezdzietne, lub ciepiące z powodu rozstania z np. wnukami, które wraz z rodzicami mieszkają bardzo daleko.

Owi wytwórcy kopii dzieci, są prawdziwymi artystami i potrafią je robić na podstawie dostarczonych zdjęć. Dlatego nie dziwi mnie powyższe zdjęcie wcale. Tylko ci, którzy nie mają pojęcia o istnieniu tych "artystów", będą tworzyć teorie spiskowe o pedofilach, którzy handlują dziećmi, a jako dowód używać takiego zdjęcia.





#10

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo zamawianie pizzy na godziny za 68.000$ jest zupełnie normalne. Czytając maile Podesty idzie dość do wniosku, że był strasznym fanatykiem pizzy i hot-dogów.

Ale nie martwcie się to tylko kolejna teoria spiskowa :) tym razem wymierzona w "artystów".


  • 3

#11

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co jest z tym ostatnim zdjęciem?
Podpowiem wszystkim zainteresowanym. Jest na świecie kilka osób, które robią kopie dzieci z tworzyw sztucznych. Dominuje tworzywo zwane skórą androidów, miękkie w dotyku i elastyczne. Jest również używane do produkcji sex lalek. Tutaj zbieżność się kończy. Cena za egzemplarz "dziecka" waha się w granicach 1000 funtów za sztukę. W UK istnieje nawet klub zrzeszający takich właścicieli. Są to najczęściej osoby bezdzietne, lub ciepiące z powodu rozstania z np. wnukami, które wraz z rodzicami mieszkają bardzo daleko.
Owi wytwórcy kopii dzieci, są prawdziwymi artystami i potrafią je robić na podstawie dostarczonych zdjęć. Dlatego nie dziwi mnie powyższe zdjęcie wcale. Tylko ci, którzy nie mają pojęcia o istnieniu tych "artystów", będą tworzyć teorie spiskowe o pedofilach, którzy handlują dziećmi, a jako dowód używać takiego zdjęcia.


Jest to jakaś możliwość. zwłaszcza ma wtedy sens ta kartka i "nie dotykać". Przyglądając się temu zdjęciu w powiększeniu nie widać jednak oznak, ze to może być lalka. Biorąc pod uwagę inne zdjęcia wrzucane na ten profil na instagramie zamyka się ono jednak w pewnym niebezpiecznym schemacie. Być może jest to tylko dziwne poczucie humoru. Jednak wszystkie inne tropy nie dają zbyt pozytywnych odczuć
  • 0

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo zamawianie pizzy na godziny za 68.000$ jest zupełnie normalne.

No, tego akurat nie napisałem. Odniosłem się do czegoś zupełnie innego. Tak nawiasem, mógłby również być amatorem cukierków miętowych.

 

 

 

 Przyglądając się temu zdjęciu w powiększeniu nie widać jednak oznak, ze to może być lalka. 

Nie tak dawno, oglądałem w TV (nie pamiętam na jakim kanale) dość długi film o takich ludziach, co radość im sprawia posiadanie takiej lalki. Mają do tego całe oprzyrządowanie, takie jak: wózki, wanienki pieluszki itp. Moim skromnym zdaniem, w głowach takich ludzi neurony szybciej znikają, niż pojawia się jakaś rozsądna myśl. Widziałem również taką lalkę na własne oczy i uwierz mi, złudzenie jest niesamowite. 

Tutaj więcej zdjęć.

 

 

 

 

A tak Chińczycy zarabiają na pedofilach:

http://cdn31.se.smcl...ow_22496575.jpg





#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten temat jest chory jak wszyscy pedofile. Te zdjęcie z dziewczynką co ma ręce zaplastrowane mnie przeraża. Nie na moje nerwy. Każdego pedofila bym kwasem lała .. lała aż jaja by się rozpuściły. Weźcie mnie trzymajcie bo jak widzę krzywdę dzieci to włącza mi się agresor. Takich ludzi powinni izolować a nie leczyć, za moje ciężko zarobione składki zusowskie. Chore mózgi, chore hobby. Nie wchodzę w te linki bo mnie jeszcze zamkną. 

 

Co do lalek :

http://olesnica.nasz...al,t,id,tm.html

 

Podaję link do Pani która wykonuje takie lalki.





#14

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyglądając się temu zdjęciu w powiększeniu nie widać jednak oznak, ze to może być lalka.

Nie tak dawno, oglądałem w TV (nie pamiętam na jakim kanale) dość długi film o takich ludziach, co radość im sprawia posiadanie takiej lalki. Mają do tego całe oprzyrządowanie, takie jak: wózki, wanienki pieluszki itp. Moim skromnym zdaniem, w głowach takich ludzi neurony szybciej znikają, niż pojawia się jakaś rozsądna myśl. Widziałem również taką lalkę na własne oczy i uwierz mi, złudzenie jest niesamowite. 
Tutaj więcej zdjęć.

A tak Chińczycy zarabiają na pedofilach:
http://cdn31.se.smcl...ow_22496575.jpg
  
Śmiem twierdzić że na każdym zdjęciu widać czy to lalka. Tutaj jest zupełnie inaczej. Nie ma tej pewności.
Tak szczerze to wolę żeby taki pedofil kupił sobie chińską lalkę niż polował na prawdziwe dzieci. Ale z drugiej strony nie wiadomo czy nie rozbudzi to jego zapędów jeszcze bardziej.

Te zdjęcie z dziewczynką co ma ręce zaplastrowane mnie przeraża. Nie na moje nerwy .


To zdjęcie można akurat uznać za głupie heheszki rodziców. Mówimy o tej dziewczynce przyklejonej do blatu?
  • 0

#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli taka lalka ma dać upust jego chuci, niech sobie ją sprawi. Nie sądzę, aby rozbudzała jego zboczenie jeszcze bardziej. Co ma we łbie, to ma i nic tego raczej nie zmieni poza izolacją, bo w farmakologiczną blokadę po prostu nie wierzę.

Co do jakości lalek, rzeczona jakość jest różna, dlatego też jedne są podobne do żywych dzieci, drugie wcale.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych