Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jasny cichy dron?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

RozbojnikAlibaba.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...

Użytkownik RozbojnikAlibaba edytował ten post 19.11.2016 - 19:04

  • 0

#2

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Nie miałeś telefonu aby zrobić zdjęcie?

2. Nie pobiegłeś na niego by się do niego zbliżyć?

 

Reasumując pytania niejako retoryczne, i zakładając że nie jest to zmyślona historia mogło to być cokolwiek, najbardziej pasuje jakieś złudzenie optyczne wywołane np. zmęczeniem.


  • 0

#3

RozbojnikAlibaba.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...

Użytkownik RozbojnikAlibaba edytował ten post 19.11.2016 - 19:04

  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wziąłeś pod uwagę że to mogą być "Oni" ? śledzą cię bo mają jakieś zamiary. Albo to był jakiś supertajny dron szpiegowski od wojska. Wykorzystuje się je żeby podsłuchiwać i śledzić ludzi.
  • 0



#5

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

po drodze jest kilka bardzo słabo oświetlonych dróg. W momencie kiedy wszedłem na tą niedoświetloną ulicę, kiedy oczy przyzwyczaiły się do tego oświetlenia kilka metrów nad głową; jakieś 10m przede mną, mniej więcej nad środkiem ulicy pomiędzy domami lata sobie coś minimalnie jaśniejszego niż granatowe niebo. Robiło takie koliste ruchy tak jak owady latają nad lampą latem.To "coś" nie miało wyraźnego kształtu tylko jakby taka poziomo owalna plama.

 

 

Tylko, że w ciemności śrenica oka rozszerza się tak mocno że obraz podlega znacznemu pogorszeniu. Mieszkałem w domu do którego by wrócić w nocy musiałem wedrować przez nieoświetloną ulicę przez las jakiś dobry kilometr. Z doświadczenia wiem, że w takich wrunkach dowolny obiekt niema wyraźnego kształtu zwłaszcza jeśli patrzysz nieco do góry a obiekt szybko porusza się np macha skrzydłami. Wielorotnie widziłem nocne ptaki (w tym dużego puchacza) i zawsze jeśli ich nie oświetliłeś latarka były niewyraźną plamą..

 

jakiś gościu wyszedł z domu i krzyczał na psa żeby się zamknął.

 

Nic dziwnego . U mnie w ogrodzie pomieszkują sowy uchate, jak latają to moje psy nie tylko szczekają na nie ale jeszcze za nimi biegają. Mam wrażenie że te "moje" sowy lubią taka zabawe i specjalnie latają bardzo nisko i wolno by mieć więcej frajdy z "berka z psami".

 

Ten obiekt leciał robiąc te koliste ruchy równym odstępem ode mnie..

 

Nie wiem dlaczego, ale sowy nieraz są dość towarzyskie, lubią tez jakies zabawy.

 

Z jakiegoś powodu z oczu poleciały mi łzy - to idiotyczne bo nie pamiętam kiedy ostatni raz moje oczy wogóle łzawiły mam 26 lat.

 

Łzy leciały bo odruchowo mrużyłeś oczy by lepiej widzieć, metoda o ile świetnie działa w dzień(sporo światła) to niedaje sensownych efektów w nocy(po przymknieciu powiek widzisz nieco ostrzejszy obraz ale odrazu również ciemniejszy więc niewidzisz obiektu wcale lepiej ).


  • 1



#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niebieskie ptaki, żółte papiery ... wymiatasz ^^, godz 18 i 10 metrów - ciemno wszędzie głucho wszędzie a  tu ... biały, cichociemny dron. Kurcze :diabel: co się tu wyrabia.

 

 

spam2.gif

 

Nie masz nic do dodania, nie pisz.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 19.11.2016 - 23:50

  • 0



#7

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

autor tematu wyedytował wszystkie posty ale  z odpowiedzi innych użytkowników wynika że autor mógł widzieć drona a dron jak jest dość wysoko to i słabo słyszalny jest.. jeśli jest tak codziennie byćmoże warto  powiadomić policję/straż miejską że ktoś zakłóca twój spokuj latając  dronem za tobą może uda się ustalić posiadacza drona a jesli  robi zdjęcia/kręci filmy  to może warto szukać materiałów na youtube..


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mi się tak wydaje. Wyszedł na dwór zobaczył coś latającego w powietrzu i przez chwile nie domyślał się co to jest. Potem zrozumiał że to dron. Ale żeby nie było mu tak smutno, to wszedł sobie na forum i opisał historię, podkoloryzował ją tak, żeby wydawała się bardziej niewyjaśniona. Dlatego wymyślił że to coś nie wydawało żadnego dźwięku.


  • 0



#9

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E tam , facet słabo widział w ciemności,i pierwszy raz w życiu zobaczył sowę nocą.Żadne drony.Dron jest dość hałaśliwy jeśli potrafi robić w powietrzu kółeczka wokół człowieka(wiatrakowiec) albo jest niesłyszalny, ale porusz się bardzo wolno i raczej w pomieszczeniach(mini sterowiec) lub odwrotnie:  szybko i na pewnej wysokości(dron szybowiec).


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych