Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Niezidentyfikowana istota okolice Wrocławia...

obcy ufo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Madzik87.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natrafiłam na taki film z rzekomo pozaziemską istotą na filmie jest kilka zdjęć. Co o tym sądzicie to jakiś fotomontaż czy może to być prawdziwy kosmita??

 


  • -1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To fejk. Na każdym zdjęciu to coś jest nałożone w jakimś programie graficznym
  • 2



#3

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serio...?

Bardzo kiepski fotomontaż


  • 2



#4

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To koło prawdziwego kosmity nie stało ;p Ktoś sobie po prostu jaja robi i nawet się nie postarał bo wstawki z tym "kosmitą" są przerażająco perfidne. Nie mówiąc już o zdjęciu tego "ufo".Zwykłe zaśmiecanie YT


  • 0

#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

faktycznie - strach człowieka może oblecieć jak ogląda te zdjęcia :facepalm:

Głównie z tego, powodu, że tak ordynarne i  nieprofesjonalnie zrobione fotomontaże rzadko się obecnie widuje.

I to w każdym ich aspekcie. Począwszy od złego oświetlenia samej postaci, poprzez kompletny brak cieni przez nią rzucanych, a na złej wielkości na poszczególnych fotomontażach skończywszy.

Tego "latającego spodka" to z litości nawet nie skomentuję - bo to już dno kompletne.

A pisanie o tym, że tego "obcego" nie było widać podczas robienia zdjęć musiałoby świadczyć o tym, że wszyscy uczestnicy biwaku byli od samego początku nawaleni jak stodoła - ślepy by go zauważył.


  • 2



#6

Madzik87.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli wszystko jasne :)


  • 0

#7

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

lol, komentarz zbędny

 

 

spam.gif

 

Dokładnie. Zbędny.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 10.11.2016 - 12:59

  • -1



#8

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mówiąc zupełnie szczerze, odtworzyłem ten film dla śmiechu, i w istocie było się z czego śmiać. Fejk tak nędzny, że chyba nikt nie jest w stanie się N to nabrać. Pikseloza straszliwa, postać ewidentnie wklejona. To tego dochodzi jeszcze historia zdobycia zdjęć w stereotypowym "zrobiłem to zdjęcie i zauważyłem coś dziwnego..." przecież takie coś zobaczyłby półniewidomy. Temat do zamknięcia, bo nic już się z niego raczej nie wycisnie. Szkoda słów.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  • 0

#9

Madzik87.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zrozumiałam tak że to coś nie było widoczne podczas jak zdjęcia były robione a dopiero później po nagraniu na komputer, tak jak były takie przypadki że było coś widoczne dopiero po wywołaniu zdjęć więc pomyślałam że o to chodzi w tym filmie. Niby są też kosmici i statki kosmiczne nie widoczne 'gołym okiem' ale może to po prostu ktoś tak kiedyś sobie wymyślił i niektórzy to powielają.


  • 0

#10

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Autorko tematu - czemu podchodzisz bezkrytycznie do tematu o ktorym piszesz? Naprawde nie widzisz, ze to zenujacej jakosci sciema? Czy znajomi maja kanal i mala ogladalnosc? A moze to Twoj?
2. Juz na pierwszym zdjeciu widac, ze podkrada sie do samochodu po "czypsy".
3. Autorzy nagrania czy tam zdjec, to albo to byl biwak niewidomych, bo ta ISTOTA tak kolo nich lazila, ze ciezko bylo nie zauwazyc. Pisanie, ze pojawila sie dopiero na komputerze, daje nam druga mozliwosc - jesli nie byli niewidomi, to komputer maja nie z tego swiata i ten ufok przeskoczyl im na fotki z RAMu.
4. Na jednym zdjeciu ufok jest prawie wysokosci samochodu, na innym znowu wielkosci malego dziecka - albo jest fanem "kochanie zmniejszylem dzieciaki" albo autorzy postprodukcji naprawde sa slepi (bez urazy dla niewidomych).
5. Na "najciekawszym zdjeciu" widac jak ufok (znowu malutki) czai sie na zapas kielbasek tego grubaska po lewej.
Wnioskujac z dodanego na koncu filmiku, udalo mu sie je zdobyc, a grubasek go namierzyl, bo ufok wystartowal lepiej niz Superman slyszacy lament Lois Lane na drugim koncu miasta.

Generalnie sprawa jest tak zalosnie slaba, ze az wejde zaraz na ta ich strone i poobsmiewam ich filmiki. Na innym biwaku przelecialo im ufo nad pontonem, a w TV nic! Taka sensacja!
  • 0



#11

Madzik87.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znam się na tym czy coś jest fotomontażem dlatego dałam tutaj na forum dla oceny a że chyba wszyscy tu uważają że to jest nieprawdziwe to chyba macie rację.

Dziękuję wam za obszerne wyjaśnienia!

Ciężko wyłapać co jest prawdziwe w internecie a co nie jest bo często pozory mogą mylić jeśli nie było się świadkiem.


  • 0

#12

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie znam się na tym czy coś jest fotomontażem dlatego dałam tutaj na forum dla oceny a że chyba wszyscy tu uważają że to jest nieprawdziwe to chyba macie rację.

Dziękuję wam za obszerne wyjaśnienia!

Ciężko wyłapać co jest prawdziwe w internecie a co nie jest bo często pozory mogą mylić jeśli nie było się świadkiem.

 

Nie no, serio? I naprawdę NIE DAŁO ci do myślenia, że nikt nigdy nie sfotografował kosmity a tu goście na jakimś biwaku zrobili jednemu 20 zdjęć i filmik jak startuje na swój statek matkę? Naprawdę nie widzisz, że ten ufok kompletnie nie pasuje do otoczenia, został wklejony? Bez jaj - nie trzeba się znać, żeby coś takiego poznać.


  • 0



#13

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy to jest ten skok na filmiku, wniebowzięcie normalnie :D

Ale zastanawia mnie skąd pomysł autorów że ten ufok ma związek z wczesniejszym sfotografowaniem statku (swoją drogą już mniej dyskretnie nie dało sie wkleić tego spodka?)
Że niby obcy wiedzą że ta grupa zrobiła zdjęcie jak akurat byli na wycieczce śladem wrocławskich grzybiarzy i teraz chcą ich nastraszyć, albo wykraść fotografię? :D
  • 0



#14

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli byli niewidomi, tak jak sugeruje to Kronikarz :D i nie widzieli Ufoka, to ciekawe jakim cudem prowadzili auto :) A może to było tak, że pojechali z Ufokiem na biwak, a potem wykorzystali ziomka do zdjęć? KONFIDENCI!!!

 

A tak serio... Jak oglądałaś lub obejrzałabyś  "Faceci w czerni", czy np "Obcy, 8 pasażer Nostromo" też uwierzyłabyś, że to prawda? Przecież w tym drugim filmie wszystko wyglądało tak prawdziwie


  • 0



#15

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś oglądał ich kanał na YouTubie ? 

 

Tam jest masa bezsensownych filmów jak ta z niby kaskaderskim wyczynem , a facet tylko siedzi na gałęzi którą ciągnie samochód.

No ale mi wyczyn kaskaderski  :facepalm:

Ten film Madziu też pewnie autentyczny ?

 

 

 

Buehehehe  :szczerb:


Użytkownik TheToxic edytował ten post 10.11.2016 - 23:06





 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: obcy, ufo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych