Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne i niewyjaśnione znaleziska w google earth [Polska]

google earth Polska niewyjaśnione dziwne zdjęcia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bahometh.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 Witam wszystkich. Właśnie zupełnie przypadkiem znalazłem dziwny obiekt w google earth w Polsce i wpadłem na pomysł założenia takiego tematu (nie widziałem takiego na tym forum) gdzie każdy może powrzucać jakieś ciekawe niewyjaśnione znaleziska. Zagranicznych znalezisk jest bardzo dużo w internecie a polskich raczej niewiele, więc może powstanie tu jakaś mała baza takich znalezisk.

 

Jak wspomniałem już coś mam, więc zacznę:

 

Gdzie: Wrocław

Link do miejsca: https://www.google.p...682!4d17.031328

 

screen:

 

71b9414f22c2ce9d.png

 

 Opis: Jest coś dziwnego i niepokojącego jak dla mnie na tym zdjęciu. Widać zdecydowanie jakąś postać. Oczywiście można powiedzieć że to jakaś zwykła osoba jednak barierki są dość niskie a postać jest jeszcze niższa. Dziecko? Trochę za szerokie. Jedyne co w tej chwili racjonalnego mi do głowy przychodzi to karzeł, ale kształt tej postaci jest wdłg. mnie bardzo nienaturalny.

 

 Zapraszam do dyskusji i wrzucania swoich screenów (lub znalezionych w internecie) ;).


  • 0

#2

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale o perspektywie kolega słyszał?Nic nadzwyczajnego .Dorosła osoba sfotografowana na balkonie z poziomu ulicy.

PS 30 metrów od tego balkonu była firma produkująca szyldy w której pracowałem 20 lat temu.  :)

Teraz tam jest  księgarnia językowa.


  • 2



#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Normalne zdjęcie i nic tu dziwnego nie widzę.

Starszy Pan podlewający swoje kwiaty na balkonie, zdjęcie zrobione z ziemi a balkon pewnie gdzieś na 2 lub 3 piętrze .

 

Balkon.jpg

 

O tutaj to się dzieje  :>





#4

Bahometh.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 No słyszałem o perspektywie i może to i ona tak zmieniła postać jednak sam kolor twarzy i np. brak szyi udziwnia mocno postać, więc oprócz perspektywy jeszcze mocno zniekształcony obraz zdjęcia jest.

 Mam kolejne, tym razem z internetu i niestety brak odnośnika do miejsca na mapie, ale Polska podobno. Nie jestem pewien co przedstawia zdjęcie... Kradną szyny? :D

 

google-street-view-polish-joke.jpg


  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak szyi? To chyba rzeczywiście nie wiesz co to jest perspektywa.


  • 0



#6

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To zdjęcie z szyną pochodzi z Krosna, ale nie pamiętam w którym miejscu zostało zrobione.

 

Edit: Znalazłem, zaktualizowali już zdjęcia, ale można sobie włączyć poprzednie: https://www.google.p...!7i13312!8i6656


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 02.11.2016 - 14:43

  • 2



#7

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lewy górny narożnik fotki . Napis "Skup złomu". PS to raczej dwuteownik kostrukcyjny a nie szyna. Szyna jest w dolnej części dość szeroka a to z fotki już nie.

3K8LKpv.jpg


  • 0



#8

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsze zdjęcie z tematu. Wydaje mi się, że obok doniczki leży różowa ścierka, która zasłania tułów tej kobiety.
  • 0



#9

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam widzę głowe jakiegoś psa wystającą z balustrady widać  zarys prawego ucha i czarnego pyszczka .

obstawiam że to jakiś zwierzak.

 

@thetoxic z tą urwaną balustradą to niebezpieczne akurat bo gdyby ktoś stał na balkonie piętro niżej  zostałby zgilotynowany..choć sami mieliśmy  taki wypadek ale w skali light (pękły skorodowane podpory balustrady ta zerwała się częściowo bo trzymała się na teowniku  któy był wmurowany w ściane balkonu)


  • 0

#10

Bahometh.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam jeszcze jedną perełke znalezioną ^^.

b98fdd69f0ca89e560a7551deef52edc.jpg


  • 0

#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Anunnaki

 

Oczywiście, że niebezpieczne, zgadzam się w 100%.

 

Tak dla rozrywki wrzucam i te zdjęcia ;)

1.

1.jpg

2.

2.jpg

3.

3.png

4.

4.jpg

5.

5.jpg

 

Te ostatnie zdjęcie bardzo dziwne? Miś? 





#12

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zdjęcia miały być z polskich lokalizacji... 


  • 0



#13

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten pluszak to nie mis tylko króliczek :), a tak wygląda teraz. No cóz, czego mozna sie spodziewać  od samotnego króliczka leżacego na pogórku przez ponad 10 lat  ^^

20110903-112415-sommeiller_shi_exif.jpg

a tutaj  trochę informacji: http://vacacion.pl/m...y-rozowy-krolik


Użytkownik Pionier edytował ten post 05.11.2016 - 03:00

  • 0

#14

patrysk.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Google earth:

 

51.110548, 17.098991- Osiedle w kształcie orła (musicie obrócić mapę o 45 stopni).

 

Ciekawe rzeczy w street view

54.350069, 18.651025- Kliknijcie starsze zdjęcie i kierujcie się w kierunku tego kościoła. Chodzi o psa leżącego na ulicy, zastanawiam się czy nie został przejechany.

50.0431036,19.951091- Zdjęcie z 2011 roku. Na dachu jednego z samochodów znajduje się złota krowa, ciekawe po co komu...


  • 0

#15

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Google earth:

 

51.110548, 17.098991- Osiedle w kształcie orła (musicie obrócić mapę o 45 stopni).

 

Ciekawe rzeczy w street view

54.350069, 18.651025- Kliknijcie starsze zdjęcie i kierujcie się w kierunku tego kościoła. Chodzi o psa leżącego na ulicy, zastanawiam się czy nie został przejechany.

50.0431036,19.951091- Zdjęcie z 2011 roku. Na dachu jednego z samochodów znajduje się złota krowa, ciekawe po co komu...

Pies żyje :)

https://goo.gl/maps/nWxnAjsBsPR2


  • 1




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: google earth, Polska, niewyjaśnione, dziwne, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)