Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie robione sobie przypadkiem- odwrócony ekran apatu

duch

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

wednesday.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć Wszytkim. Jestem tu nowa, więc z góry chciałabym zaznaczyć,że nie jestem zupełnie w temacie. Założyłam tu konto z powodu też tego, że namówił mnie mój partner, żebym to zdjęcie gdzieś zamieściła z prośbą o wyjaśnienie tego dziwnego efektu na zdjęciu.

Zdjęcie zrobiłam wczoraj pod wieczór- już było ciemno. Chciałam zrobić zdjęcie innego samochodu, który był zaparkowany przede mną. Czekałam na chłopaka ok pół godziny w nieoświetlonym samochodzie na przednim siedzeniu od strony kierowcy. Żadna lampka się nie świeciła.
Nacisnęłam na ikonkę aparatu i widząc, że mam automatycznie ustawioną widoczność na siebie z przedniego obiektywu, chciałam nacisnąć "obrót ekranu", ale niestety omyłkowo nacisnęłam przycisk zdj. Zdjęcie bez flesza było ustawione.

Spoglądając w domu na to zdjęcie, lekko się wystraszyliśmy, bo za moją głową widnieje jakby coś na kształt głowy lekko wysuniętej, z profilu i dziwna ostra kreska po prawej stronie z otaczającą ją łuną...

Czy mogłabym prosić o interpretację tego zdjęcia albo chociaż jakieś wytłumaczenie, czy to może nie przypadkiem efekt aparatu...sama nie wiem.20161028_214847.jpg
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obstawiam że to włos.
  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że te świecące kreski były spowodowane światłem jakiegoś auta, albo światła z ulicy, lub okna przydrożnego domu. Przesunięcie spowodowało, że  pojawiły się takie zniekształcenia., które mogą wpływać na wyobraźnię. Ja nie widzę, tu żadnych powodów do obaw. :) Także bądźcie spokojni ;)


  • 2



#4

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I na samym poczatku mijasz sie z prawda poniewaz piszesz, ze zdjecie zostalo wykonane przednia kamera bez flesza w nieoswietlonym samochodzie. Przednie kamery telefonow nie maja takiego rozjasniania w mroku a ustawienie swiatla daje jasno do zrozumienia, ze flesz zadzialal. Druga sprawa, na zdjeciu widzimy najpewniej naswietlonego paprocha ktory byl w powietrzu.


  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne obszary to rozświetlone niebo na zewnątrz samochodu, jasne kreski to latarnie. Żadnej "głowy z profilu" tam nie widać, są tylko rozmazane plamy.


  • 1



#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spoglądając w domu na to zdjęcie, lekko się wystraszyliśmy, bo za moją głową widnieje jakby coś na kształt głowy lekko wysuniętej, z profilu i dziwna ostra kreska po prawej stronie z otaczającą ją łuną...

 

Tak? To gdzie ta głowa widoczna jest?

Bo ja tu widzę tylko rozmazany szum, poruszony na maxa, na którym, jakbym się uparł, to i Matkę Teresę i T-Rexa i Czterech Pancernych znaleźć bym potrafił.

 

 

wlos.jpg

 

 

Takich zdjęć to się nie analizuje, tylko Z AUTOMATU się je kasuje. 

Bo to jest śmieć, a nie zdjęcie. A śmieci zazwyczaj lądują w koszu.

Podobnie powinno się postępować z takimi tematami.

Bo jeśli to nie jest zwykła prowokacja, to strata czasu poświęconego na ich czytanie i analizowanie "treści" w nich zawartych.


  • 0



#7

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykam

!closed.gif


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych