Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lirianie - istoty pozaziemskie z Lutni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 replies to this topic

#16

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a autor sam powinien umieć obronić swój temat

xD

Chciałbym przypomnieć, że jak pisałaś swoje teorie, to od nas wymagałaś udowodnienia ich nieprawdziwości. Piękny przykład hipokryzji.

 

offtop.gif

Edward

 


Użytkownik Edward. edytował ten post 29.10.2016 - 22:25

  • 0



#17

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Pojechałam po bandzie i leżąc w łóżku, w nocy przy zgaszonym świetle, mówiłam coś w tym stylu "Szatanie jeśli istniejesz, to przyjdź do mnie i daj znak". (...) Aż tu nagle pociemniało mi w oczach i usłyszałam silny wiatr, jakby za oknem zerwał się huragan. Wyjrzałam za firankę, a tam krzaki stoją i w ogóle się nie ruszają. Cały czas słyszałam ten odgłos wiatru. Po prawie minucie przeszło. (...)  Jednak to wydarzenie w ogóle nie było spowodowane moimi intencjami, bo nigdy w życiu nie skojarzyłabym szatana z wiatrem, mega szumem, więc nie mogło to być moją wyobraźnią, bo tego nie przewidziałam.

Autentyczne zjawisko. Wydarzyło się naprawdę.

 

 

Uwierz mi, ja potrafię szczekać, potrafię miauczeć i mruczeć gardłem jak kot. To jest sprawdzone bo na każde miauknięcie, mój kot, odpowiadał mi miauknięciem. potrafił zamiauczeć dokładnie tyle razy ile ja, więc komunikacja była 100%.

(...)

Wasza mentalność na pewno nie zaakceptowałaby tego, że naśladując mysz - mysz ci odpowie. Widzisz, ja tak zrobiłam i złamałam barierę - dowiedziałam się, że jest to możliwe.

Wyższa szkoła jazdy, co nie? Twoja logika, przy tym wysiada? To masz oglądnij sobie. Można? Można. Zjawisko realne.

 

 

 

Z tych dwóch wpisów wynika nie mniej ni więcej tylko to, że:

- potrafisz się w 100% komunikować z kotami

- myszy odpowiadają ci kiedy je naśladujesz

- jesteś w stanie wezwać szatana leżąc w swoim własnym łóżku

Jeśli ktoś potrafi naśladować zwierzę , to zwierzę mu odpowie, proste. 

To co mnie dopadło, jest realnym zjawiskiem. Można tłumaczyć to na rózne sposoby, ale Lirianie? Kto ich wiedział? Dawać mi tu foteczki i filmiki. :) No, co nie ma? Ale pech. Tak mi przykro. Naiwność nie zna granic. I wy nazywacie się sceptykami? Shock.

 

 

Nawet jeśli wrzuca jakiś artykuł, bo swoją tematyką pasuje do profilu tego forum?

Takie wklejanie głupot, tylko przyciąga trolle. ;)

 

 

Nagle postanowiłaś zacząć punktować tych, którzy do tej pory punktowali ciebie - taka obrona przez atak.

A co mnie można, a was nie? Jak się nie zgadzam to zapodaję punkta ujemnego- proste. ;) Kronikarz pokazał mi jak to się robi wlepiając mi 16 ujemnych punktów. Tylko , że on wlepił mi je bo dostał napadu szału, kiedy zobaczył, że ktoś popiera mnie, a nie jego. ;) Ja taka nie jestem i nie kieruję się paranoiczną zawiścią. Mam stabilną psychikę. :)

 

 

Żeby to robić skutecznie, musiałabyś mieć jakiekolwiek argumenty, a wszystko, co posiadasz, to twój kilkumiesięczny "dorobek literacki" na tym forum.

No i dzięki wam stałam się sławna. ;) Chociaż, wolałabym zadawać się normalnymi ludźmi, którzy zachowują się na poziomie, a nie jak baby na targowisku... kosztem tej sławy. Bronicie Kronikarza, czy waszej wiary w Lirianów? :D, bo trochę się pogubiłam. Kronikarz sam nie umie się bronić? :D

 

@Szczyglis

Prawdopodobnie chipowanie stanie się obowiązkiem prędzej czy później. Jednak ludzie którzy tworzą New World Order, nie są jaszczurami z kosmosu, tylko ludźmi, którym władza nad jednym państwem nie wystarcza i marzy im się rządzenie całym globem. Proste.

 

Ja nie mam nic do obcych, z wiadomych względów, ale nikt żadnego kontaktu nie nawiązał, a jak nie ma kontaktu, to nie ma wiedzy, nazwy i przekazu. Proste.

 

Offtop + obraza. Odpoczynek.

ostrzezenie.gif

Edward


  • -7



#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale przecież są ludzie, którzy twierdzą, że mają kontakty z kosmitami, telepatyczne, tzw. channelingi.

https://czasprzebudz...kwy-channeling/

http://2012allabout....zie-masowe.html

Mnóstwo ludzi też twierdzi, że wiedziało ufo, kosmitów.


  • 0



#19

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Endinajla,

Wiem, wiem, wszystko jest proste. Fizyka kwantowa jest prosta, hologramy są proste, rozmawianie ze zwierzętami jest proste...

 

 

Jednak ludzie którzy tworzą New World Order, nie są jaszczurami z kosmosu, tylko ludźmi, którym władza nad jednym państwem nie wystarcza i marzy im się rządzenie całym globem. Proste.

Nieprawda. George W. Bush jest jaszczurem, tak samo George Soros, ogólnie wszyscy Georgewie to jaszczury. Generalnie prawie cały panteon z 7.14 to jaszczurki - i są na to dowody, bo widziałem na filmach z żółtymi napisami na YT. Oni się jedynie kamuflują, wystarczy zmienić powłokę. Proste.

 

 

Ja nie mam nic do obcych, z wiadomych względów, ale nikt żadnego kontaktu nie nawiązał, a jak nie ma kontaktu, to nie ma wiedzy, nazwy i przekazu. Proste.

Są, są przekazy i kontakty. Lirianie wysłali swój przekaz i za pomocą channelingu ktoś go tutaj odebrał. W wyniku tego przekazu odbiorca otrzymał wiedzę, która następnie została przelana na papier, udostępniona w serwisie Olaboga, a następnie przeklejona tutaj. Tak było. Proste.

 

Widzę że dobrze się bawicie.

ostrzezenie.gif

Edward


Użytkownik Edward. edytował ten post 29.10.2016 - 22:46

  • 0



#20

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ej. Zamieniliśmy się rolami czy jak? To wy  jesteście sceptykami,a  nie ja.

Bush to nie jaszczur i przestańcie go obrażać. Najlepiej zróbcie z normalnych ludzi jaszczurki, bo tak wam wygodnie, nie?

Nasze podobieństwo do reptilian , kończy się na pniu mózgu, starym mózgu - mózgu gadzim. Kropka. Nie wierzcie w takie bajery.

Zaraz to ja uwierzę, ale w... masową hipnozę, normalnie. wszechświat jest tak skonstruowany, że nie nawiążemy kontaktu z tak samo rozwiniętą cywilizacją. This is mission impossibe. Naprawdę uwierzcie mi.  Obcych nie ma na Ziemi, to bujda na resorach. A nawet jakby istnieli gdzieś tam w lutni, to nie nawiązaliby z wami kontaktu, widząc jak toczycie wojny i doprowadzacie do rozlewu krwi z błahych powodów. No ja gdybym była obcym, nigdy, ale to przenigdy bym się do tego nie przyznała. Wolałabym udawać człowieka i nie ryzykować. 

 

Szczyglis, to udowodnij, że to piszesz to prawda.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 29.10.2016 - 21:08

  • -2



#21

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

I właśnie dlatego nazywam ciebie oślą łączką, choć teraz urosłaś ro rangi oślej hodowli na tysiącu hektarów. Podpowiem słowo-klucz:
 

SARKAZM

 

 

offtop2.gif

Edward


Użytkownik Edward. edytował ten post 29.10.2016 - 22:16

  • 0



#22

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Endinajla, ależ oczywiście, że Bush to reptilianin i nie tylko on. W dodatku dlaczego miałbym go nie obrażać? Ma tyle za uszami, że łagodnie mówiąc nie lubię tego jaszczura. Również i dużo gwiazd z showbiznesu to jaszczurki. Nawet Angelina Jolie (co mnie troszkę szczerze mówiąc zaskoczyło) jest jaszczurką. Udowodnić Ci? Proszę bardzo:

 

 

Moim zdaniem Lirianie (podobnie jak reptilianie) mogliby mieć podobne możliwości jeśli chodzi o zmienianie wyglądu. Biorąc pod uwagę fakt, że potrafią wpływać na swoje DNA jest to w sumie bardzo prawdopodobne.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 29.10.2016 - 21:22

  • 3



#23

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Endinajla, ależ oczywiście, że Bush to reptilianin i nie tylko on. W dodatku dlaczego miałbym go nie obrażać? Ma tyle za uszami, że łagodnie mówiąc nie lubię tego jaszczura. Również i dużo gwiazd z showbiznesu to jaszczurki. Nawet Angelina Jolie (co mnie troszkę szczerze mówiąc zaskoczyło) jest jaszczurką. Udowodnić Ci? Proszę bardzo:

 

 

Moim zdaniem Lirianie (podobnie jak reptilianie) mogliby mieć podobne możliwości jeśli chodzi o zmienianie wyglądu. Biorąc pod uwagę fakt, że potrafią wpływać na swoje DNA jest to w sumie bardzo prawdopodobne.

Fejk fejk fejk....Fejk. To są fejki. Nie macie dowodów na istnienie obcych. Nie macie dowodów na istnienie, ani Reptilian, ani Lirian


  • -2



#24

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale my nie musimy udowadniać, że jest inaczej. Tak jest i już. Możesz się z tym zgodzić, albo nie. Twoje prawo.

Tutaj zaś:

 

 

 

Popieram Blancika. To są istne głupoty. Nie ma żadnych Lirian...

A to ciekawe, w innym temacie postulujesz istnienie cywilizacji pozaziemskich.

 

 

A tak nawiasem, z New Age ten tekst ma tyle wspólnego, ile ja z biskupem....

Czytaj uważnie.

 

 

Nie ma żadnych Lirian, są za to różne odłamy New Age - ruchu który tak potępiasz. Jednak nawet oni, nie pisali by takich bajeczek.

No a co ja napisałem? Czytaj uważnie. Ty wspomniałaś o New Age bez powodu, bo tekst tematu się do tego nie odnosi.

Nawala znowu logika. Ale to u Ciebie norma, więc tego...

 

 

 

 

 

Nawet jeśli wrzuca jakiś artykuł, bo swoją tematyką pasuje do profilu tego forum?

Takie wklejanie głupot, tylko przyciąga trolle. ;)

Święte słowa. Dlaczego? Dlatego:

 

 

 

Pojechałam po bandzie i leżąc w łóżku, w nocy przy zgaszonym świetle, mówiłam coś w tym stylu "Szatanie jeśli istniejesz, to przyjdź do mnie i daj znak". (...) Aż tu nagle pociemniało mi w oczach i usłyszałam silny wiatr, jakby za oknem zerwał się huragan. Wyjrzałam za firankę, a tam krzaki stoją i w ogóle się nie ruszają. Cały czas słyszałam ten odgłos wiatru. Po prawie minucie przeszło. (...)  Jednak to wydarzenie w ogóle nie było spowodowane moimi intencjami, bo nigdy w życiu nie skojarzyłabym szatana z wiatrem, mega szumem, więc nie mogło to być moją wyobraźnią, bo tego nie przewidziałam.

Autentyczne zjawisko. Wydarzyło się naprawdę.

Słów mi zabrakło normalnie. Szok!






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych