Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy? ja ich nie prosiłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bartku.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Zarejestrowałem się na forum ponieważ trapi mnie dziwny problem, mianowicie nawiedzają mnie duchy. Nie jestem osobą bojazliwa, mam 25 lat jestem osoba twardo stapajaca po ziemi. Zaczne od początku: Jakoś rok temu w wynajomwanym mieszkaniu we Wrocławiu w bloku, w którym mieszkałem ponad 2 lata zaczely sie dziać dziwne rzeczy, a mianowicie. Rano moje ciuchy zmienialy miejsce w pokoju, ale nie wglebialem sie w to za bardzo. Takim apogeum byla sytuacja kiedy obudziłem sie w nocy, drzwi do mojego pokoju były otwarte, a w progu moje buty były ułożone jeden za drugim, kilka par.W sasiednim pokoju paliło się światło. Wstalem taki dziwnie zrelaksowany wszedłem do tego pokoju, obejrzałem wszystko, wyszedłem na balkon sprawdzic czy wszystko ok, nic tam nie było, ale kiedy wróciłem do pokju buty stały znów normalnie pod ścianą. Przestraszyłem się, ale później sytuacja się już nie powtórzyła. Kilka tygodni później poznałem dziewczyne, a w lutym kupiłem swoje własne mieszkanie. Wprowadziliśmy się do niego w maju tego roku. Bardzo źle sie tam czułem, czułem taki wewnetrzny niepokój bez przerwy, nie mogłem spać, po kilku tygodniach moja dziewczyna zapytała mnie dokladnie o to samo co ja czułem, że bardzo źle sie tam czuje, taka negatywna energia plynie z tego miejsca, w nocy snia sie jej koszmary. Nietety później z powodu różnych kłótni rozstalismy się w lipcu. W tym miesiącu zacząłem się budzić w nocy i widzieć postacie w sypialni, które mnie obserwują. Jakaś kobieta która skulona na mmnie patrzy. Dzisiaj w nocy przebudzilem się, a w odleglosci metra stała jakas dziwna szara postać, obudziłem się bez strachu, podobnie jak w starym mieszkaniu chciałem to dotknąć, ale ta postać sie odsunela i zniknęła. O ile nie wzbudza to mnie strachu, to bardziej wydaje mi sie, ze to zjawisko posrednio wplynelo na moj związek. Ten niepokój, koszmary, sprawialo że przestalismy sie dogadywac, klocilismy sie. Jak moge pozbyc sie tego czegos? Sa jakieś sprawdzone sposoby?
  • 0

#2

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tego typu wizje mogą pojawić się przy paraliżu sennym albo zwyczajnie doświadczasz bardzo realistycznych snów. Możesz ustawić kamerę na noc skierowaną w miejsce gdzie pojawiają się twoje wizje? 


  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że twoje buty szykowały się po prostu do wyjścia.
Piszesz że jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi a twoja historia wygląda jak typowa opowieść wierzącego w duchy.

Jeszcze mogę uwierzyć w te nocne zwidy bo to się zdarza ale w pandolety co same się przemieszczają to nie bardzo. Bez jaj.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.10.2016 - 20:43

  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takim apogeum byla sytuacja kiedy obudziłem sie w nocy, drzwi do mojego pokoju były otwarte, a w progu moje buty były ułożone jeden za drugim, kilka par.

 

Nawiedził cię duch rosyjskiego handlarza obuwiem.

6837.jpg

 

tumblr_o7fdxl1gTP1uvh6g4o1_400.jpg

Rosjanie mają we krwi ponadprzeciętne wyczucie zachowania pionu, ze względu na spożywanie specyficznych trunków. Duch handlarza sprawdzał pewnie stan i wyważenie klapek Kubota ze świeżej dostawy z Nowosibirska.

 

 

 

"Duch rosyjskiego handlarza obuwiem", serio?   :D

Autor chyba i tak nie jest zainteresowany odpowiedziami w temacie, ale nie przeginajmy.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 26.10.2016 - 21:30

  • 1



#5

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie oglądałeś scooby doo?! :/

 

spam2.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 26.10.2016 - 09:37

  • 0

#6

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wow! Historia jak z "Domofonu" Miłoszewskiego! Mnie się podoba. I współczuję, jeśli faktycznie masz tego typu kłopoty... A książkę szczerze polecam! :)


  • 0

#7

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam doświadczyłem kiedyś czegoś podobnego. Okazało się, że to tylko realistyczny sen z bardzo dużą ilością szczegółów. Co dziwne,wszystko pamiętałem do południa, a później jakby się wszystko rozmyło i do dziś znam tylko niektóre zdarzenia z tego dość ciekawego snu.
  • 0



#8

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żyły wodne

 

Staraj się pisać pełnymi zdaniami, żeby Twoje wypowiedzi były bardziej wartościowe i zrozumiałe.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 26.10.2016 - 09:47

  • 0

#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

żyły wodne

 

Bardzo możliwe.

 

Gdy byłam mała spałam w ostatnim pokoju z matką. Mój tata bardzo chrapie więc mama przeprowadziła się ze mną dwa pokoje dalej a może i dlatego że jako mały brzdąc po prostu płakałam po nocach i nie dawałam spać ojcu. Ostatni pokój jest dużym kwadratem w jego prawym rogu stało moje łóżeczko a z lewego dolnego rogu były drzwi do pokoju. Przedpokój mam długi a rodzice wzdłuż niego poustawiali szafy.

Pamiętam , że gdy tam spałam a raczej zanim miałam zasnąć wpatrywałam się w drzwi i wyobrażałam sobie , że zaraz wejdzie zza rogu mężczyzna z siekierą i nas pozabija. Trwało to długo. Zaczęłam wychodzić z łóżeczka i przechodzić do matki łóżka. Nie potrafiłam w tym miejscu zasnąć. Rodzice widząc , że sytuacja pojawia się każdego wieczora zaczęli szukać radiestety. Oczywiście znaleźli i przyszedł jakiś Pan co potwierdził układ żył wodnych w tym miejscu. 

Rodzice przestawili meble a kłopoty z zaśnięciem zniknęły od ręki . Obecnie stoi tam szafa.

 

Gdy rodzice się wyprowadzili , pokój został wyremontowany i zamieszkała w nim córka. Po rozwodzie zaczęły się dziać paranormalne zdarzenia a mianowicie komputer co noc i zawsze o tej samej godzinie zaczął się włączać. Jako że po rozwodzie człowiek jest wymiętolony jak landrynka i czuje się wiecznie zmęczony , racjonalnie nikt nie myślał. Posądzaliśmy , że ktoś wchodzi do mieszkania i włącza go żeby nas przestraszyć. Podejrzewałam ex męża. Więc obsypałam podłogę mąką żeby mieć dowód na to , że wchodzi do mieszkania.Rano wstaję i widzę , że nikt oprócz psa nie chodził po przedpokoju. No nic szmata , woda i sprzątamy ten bajzel. Wszystkiemu były winne aktualizacje komputera , po ich wyłączeniu komputer już się nie włączał i problem został rozwiązany.

 

Tak więc drogi autorze może przyczyny Twoich przypadków też da się realnie rozwiązać ? Czasem staramy się na siłę coś ujrzeć a wówczas nasza zawiana psychika oraz wrodzona fantazja podsuwa nam niedorzeczne obrazy których tak na prawdę nie ma.Lecz jeśli czujesz , że coś nie jest tak jak powinno to poproś o pomoc . To żaden wstyd przyznać się do bezsilności w poszukiwaniu pomocy i wsparcia.

 

Oby problem szybko się rozwiązał , życzę powodzenia.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 08.11.2016 - 08:35




#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem co było przyczyną twoich lęków, ale na w pewno nie były to żyły wodne. Dużo dzieci ma takie problemy jakie ty miałaś.Rediesteta nie ma żadnych metod wykrywania jakiś żył. Jeśli ktoś ma jakieś problemy i wzywa takiego radiestetę, to ten po przyjściu stwierdza, że winne są żyły wodne, dostaje za to zapłatę i tyle. Taka jego rola.

przeczytaj sobie http://www.racjonali....i.wahadlarstwo


  • 0



#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijam tu fakt, że ciężko byłoby zwalić na żyły wodne fakt samoistnego otwierania się drzwi, samoczynnego ustawiania się butów w rozmaitych konfiguracjach, czy zmiany lokalizacji ubrań.

No chyba, że czegoś nie wiem o tych żyłach i właśnie w taki sposób oddziałują one na przedmioty codziennego użytku.

 

A w "Domofonie" Miłoszewskiego, akurat takie cuda się nie działy - choć działo się tam niemało. I faktycznie - warto tą książkę przeczytać.


  • 0



#12

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również jestem za tym, żeby ustawić kamerkę i nagrywać przez jakiś czas 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych