Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon?

demon niewyjaśnione pomocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Patrycja1405.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przebudziłam się dzisiaj w nocy, by iść do łazienki. Moja mama też się obudziła. Poszłam zrobić potrzebę  a potem poszłam do kuchni napić się wody. W tym czasie moja mama udała się do łazienki i gdy wychodziła zawołała mnie, że czuje dziwny zapach gazu albo czegoś palącego, poszłam do niej no i zaczęłam wąchać i poczułam zapach siarki (mama nie wie jak pachnie siarka). Powiedziałam jej, że to własnie siarka, a ona odparła, że często czuje ten zapach, więc teraz chociaż wie co to jest.  Ten zapach był tylko w jednym miejscu, jak zrobiłam krok do przodu lub do tyłu to go nie było. No ale nic, trochę się przestraszyłam, że się jakiś gaz ulatnia czy coś. Poszłam do pokoju spać dalej, mama też położyła się spać, ale wchodząc do pokoju znów poczułam siarkę, ale nie w jednym miejscu tylko w większej części pokoju, weszłam do łóżka ciągle czując zapach no ale położyłam się i dalej czułam ten zapach. Znów się przestraszyłam, że może coś się naprawdę pali, że się nie obudzę, bo jakiś pożar wybuchnie, czy się coś utlenia, nie wiedziałam zupełnie co robić, po straż przecież nie zadzwonię, bo może to nic takiego a postawie wszystkich na nogi, no nic. Wzięłam telefon i wpisałam w google hasło „zapach siarki w domu” pomyślałam, że może ktoś miał już ten problem i mnie uspokoi. Faktycznie osoby miały taki problem, ale przestraszyłam się, gdy zobaczyłam wszędzie hasła ,,demon’’. Nie wiedziałam nawet, że demony wytwarzają zapach siarki, chyba to byłoby ostatnie co mogłoby mi wpaść do głowy. Przestraszona odłożyłam telefon i poszłam spać myśląc o czymś innym. Co to mogło być? Czy to demon? Co prawda przychodzą do mojego domu duchy, ale to głównie do mojej babci (zmarły dziadek, syn i inne osoby). Słyszałam nieraz jak z nimi rozmawiała i na tym się kończyło. Ale demon? Co to może byś innego?


Użytkownik Patrycja1405 edytował ten post 23.10.2016 - 12:05

  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Co to może byś innego?

Zapach z rur kanalizacyjnych - mówiąc wprost, z kibelka wam wali.

Demon :facepalm:


  • 0



#3

Patrycja1405.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z kibelka wali i nagle czuć zapach na drugim końcu domu w zamkniętym pokoju? Byłam ostatnio na egzorcyzmie stąd moja obawa, że mogło się coś do mnie przyczepić ;) 


  • 0

#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta - przyczepiło się i teraz nawiedza was w łazience. Standard. Tak zwany "demon łazienkowy" nawiedza głównie podczas nocnego siku.

 

Z kibelka wali i nagle czuć zapach na drugim końcu domu w zamkniętym pokoju?

 

W nosie ci zapach został.

 

Ten zapach był tylko w jednym miejscu, jak zrobiłam krok do przodu lub do tyłu to go nie było.

 


  • 1



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoja mama nigdy nie używała zapałek i dlatego nie wie jak pachnie siarka.
  • 3



#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale maraton "Egzorcyzmów Emily Rose" w kinie się nie liczy niestety. Spaliłaś się tym egzorcyzmem. Słabe.

I mama nie wie jak pachnie siarka? Serio? :facepalm:


  • 0



#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłam ostatnio na egzorcyzmie stąd moja obawa

 

Ja się nie znam, ale czy wpuszczają na egzorcyzmy osoby postronne? przecież to niebezpieczne, opętani wymiotują gwoździami, można się pokaleczyć...


  • 3



#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że tak, trzeba tylko kupić bilet.

Dawniej były ograniczenia wiekowe i na przykład na film od lat 18-stu ciężko się było małolatowi dostać. Teraz nie wiem jak jest.


  • 1



#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bój się demonów. One nie wydzielają siarki. To tylko wymysły ludzi.

Bardziej zastanowiłabym się, co ty i twoja mama jadacie. Lubicie może czosnek, albo suszone owoce?

Chodzi mi przede wszystkim o rzeczy, które mogą w sobie zawierać związki siarki.


  • 0



#10

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy, że najadły się grochu albo kapusty. Albo ktoś jadł w pobliżu kanapkę z jajkiem. To co wymieniłaś może i siarkę zawiera, ale w takiej formie, że wokół siarką śmierdzieć raczej nie będzie.

 

@Patrycja1405 takie zjawiska mają najczęściej prozaiczne wyjaśnienia, i nie ma co od razu iść na skróty i doszukiwać się demonów, tylko dlatego, że prawdziwe przyczyny na pierwszy rzut oka nie są oczywiste. 


Użytkownik dziewięć edytował ten post 23.10.2016 - 15:10

  • 0



#11

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Patrycja, a nie mieszkasz czasem w moim mieście, lub okolicach? Bo u mnie stoi taki jeden wielki demon, z dużymi kominami, a imię jego to Orlen. Jak ma gorszy dzień, to potrafi w nocy tak siarczyście beknąć, że następnego dnia piszą o tym w gazetach. A gdy ma już naprawdę zły dzień, to i benzenem potrafi przyłożyć, tak, że nawet na Polsacie o tym piszą, np. tu: http://www.polsatnew...ozpoczal-prace/ i tu: http://www.polsatnew...e-na-pkn-orlen/ .

 

A tak na poważnie (choć powyższe to też na poważnie), to zapach siarki, godzina 3:00, demony, etc. - wszystko to jest jedynie wymysłem człowieka. Nie ma się czego obawiać, zwłaszcza, że nie dalej jak tydzień temu odczynili nad krajem wszystkie możliwe egzorcyzmy. ;)


Użytkownik szczyglis edytował ten post 23.10.2016 - 15:33

  • 0



#12

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siarkowodór z zaułków kanalizacji. Kupcie kreta( i to z 2 opakowania) czy czystą sodę kaustyczną, wwalcie do wszystkich odpływów w zlewach, wannach , umywalkach i do WC i więcej "zapachów siarczystych" nie będzie.Sprawdźcie też drożność wentylacji. Siarkowodór(taki zapach siarczano, jajeczny) jest trujący.

 

ale nie w jednym miejscu tylko w większej części pokoju, weszłam do łóżka ciągle czując zapach no ale położyłam się i dalej czułam ten zapach.

 

siarkowodór jest zasadniczo cięższy od powietrza i przy ziemi jest go więcej.Lubi tez "pełzać po pomieszczeniu".


  • 1



#13

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Ta - przyczepiło się i teraz nawiedza was w łazience. Standard. Tak zwany "demon łazienkowy" nawiedza głównie podczas nocnego siku.

 
 

 

Pishor ale "demon łazienkowy" istnieje, jeżeli wiesz o co chodzi hehehe. ;)


Mam wyjasnienie dlaczego czuc smrod podobny do siarki. Jest to kanaliza.

 

Kibelek nie jest jedyna rzecza ktora jest podlaczona do kanalizy. Pomine cala budowe i co gdzie jest podlaczone. Zawodzi tutaj odpowietrzenie dla kanalizy ktore powinno wychodzic przez strych. Moze byc nieszczelne i do Waszego mieszkanie zawiewa... kupa... albo w nocy kiedy nikt nie uzywa kanalizy zmienia sie cyrkulacja powietrza i zamiast przez kratke wyciagac z mieszkania powietrze to nadmuchuje do niego.

 

Na poczatku zostalo napisane, ze czuc najmocniej w korytarzu. Najczesniej wentylacja przechodzi kolo korytarzy.

 

To co opisalem zostalo juz potwierdzone w wielu domach a robie w budowlace. ;)


Użytkownik Cez77 edytował ten post 23.10.2016 - 20:36

  • 2

#14

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 W sumie - żadna tajemnica. Pisałem ja, pisał noxili. Ale dobrze, że jest trzeci głos w tej sprawie, bo, co trzy głosy to nie dwa.

Choć coś mi i tak mówi, że demon wygra z kanalizacją :D


  • 1



#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli wali kupą, a nie demonem. Ale zaraz, zaraz... nie wzięliśmy pod uwagę jeszcze jednej możliwości: demon "nie doniósł" i ufajdał sobie slipy, wszak "wiatry z nadrukiem" najsprytniejszemu się przytrafiały.

Podrzucił te gatki gdzieś do kratki wentylacyjnej i teraz capi po całej chacie. Spryciarz, bo nawet się nie musiał wysilać, a wszyscy o nim gadają i walą w gacie potęgując już spory smrodek.

Poważniej rzecz ujmując, butla Domestosa i po demonie...






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: demon, niewyjaśnione, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych