Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś ogarnia jak on to mógł zrobić? ^^

magia sztuczki magiczne mam talent

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widzieliście już tego magika? Gościu jest niesamowity. Ktoś ma pomysł jak on to robi?  :> 



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dużo tego jest, różne triki są pokazane. Z tymi kostkami to każdy kto próbował ułożyć taką kostkę to wie że jest to dosyć trudne. Ten koleś sprzedaje ten trik w necie na stronach dla magików. Kostka jest normalna.

Tam jest też taki trik gdzie urwany róg karty pojawia się w kostce. To wiem jak jest zrobione. Ale zdradzanie sekretów jest tutaj niewłaściwie. Resztę obejrzę chyba jutro.





#3

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może po prostu jest geniuszem matematycznym i ma dobrą pamiętam ?



#4

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tą kartą schowaną w kostce to myślę, że może być tak, że w innych częściach kostki są inne części innych kart. Dodatkowo on tasował karty i pokazał tylko część kart do wybory podświadomie sugerując wybierającemu, żeby wybrał tylko te ze środka, które są dobrze widoczne. Kostkę też sam przetasował i wiedział, w których częściach kostki jest dana karta.

 

To samo myślę na temat Brada Pitta. Z góry sobie założył, że będzie to Brad. Sam tasował karty, ale też kolesiowi zasugerował kiedy powiedzieć STOP robiąc taką mikro pauzę przed położeniem kolejnej karty.





#5

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnośnie szybkiego układania mogę się wypowiedzieć , ponieważ sam układam kostki :D Wiem, ale nie potrafiłbym tego zrobić, ponieważ nie ogarniam metody blindfold, gdyż opiera się ona na technikach mnemonicznych i trzeba mieć dobrą pamięć, a przede wszystkim bardzo dużo czasu na jej naukę.  Akurat to, że ułożył kostkę "przekładając" z ręki do ręki umiałbym zrobić jakbym poćwiczył, bo po układzie na kostce widzę, że wystarczy ruszyć 3 ściankami żeby ją ułożyć (albo obracając obie środkowe ściany o 180stopni, ale jedną ręką nie mam pojącia jak przekręcić środkową ścianą )  .. więc kwestia wyćwiczenia szybkich ruchów :) ale reszta czarna magia ;D Wyrzut kostki zza pleców, już wiem, że to nie jest ta sama kostka, ponieważ ułożenie tego układu w tak krótkim czasie metodą blindfold jest nie możliwe po prostu i to jeszcze jedną ręka... musiał jakoś sprytnie podmienić kostki, bo na pewno jej nie ułożył.


 


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 19.10.2016 - 06:49







Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: magia, sztuczki magiczne, mam talent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych