Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kosmici się z nami nie kontaktują, bo wymarli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kurajmo22.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Akurat te "ograniczenia natury ludzkiej" są często motorem rozwoju technologii.

Przyjąć też można że gdzieś daleko w kosmosie jakieś dwie obce cywilizacje prowadzą wojnę. Zawsze starałem się zrozumieć czemu wiele osób myśli że kosmici mają utopie.
Zaawansowana cywilizacja która kolonizuje inne planety raczej doprowadziłaby do zakłady najwyżej na kilku koloniach( jak w WW 2 gdzie kilka państw było neutralnych). Przynajmniej mam takie przemyślenia :huh:



Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Ja wiem o tym.
Ale może dlatego jest jak jest i do tej pory żadnego kontaktu z obcymi nie mieliśmy.
Albo mieliśmy tak jak pisałem i niektóre rządy innych państw próbują to ukryć.
Temat rzeka.
Nie mniej.
Ja zakładam że jest tak jak ja napisałem.
Dowody na których się opieram to do tej pory żaden człowiek z zaświatów nie wrócił.
Żaden film stamtąd też nie dotarł na ziemię.
Ludzki umysł nie jest używany z pełną jego mocą.
Całe to uniwersum w którym żyjemy (wszechświat, wymiary, czasoprzestrzen) nie zostały dokładnie zbadane.
I raczej nigdy nie zostaną.
Przy tak wolnym rozwoju konkretnych dziedzin całej nauki.
A póki co nie zanosi się na to że wszyscy na ziemi porzucą agresję, gniew itp.
Żeby zacząć współpracowac w jednym celu by chociażby zbadać dokładnie nasz cały układ słoneczny.
Dopiero co udało się człowiekowi lekko tylko doleciec na księżyc.
Aczkolwiek nie było mnie wtedy na świecie. Nie widziałem tego na własne oczy. I wierzyć na słowo nie będę. Bo może to wszystko sfabrykowane było tylko.
Póki to się nie zmieni. To nie wróżę sukcesu w nawiązaniu kontaktu z obcą rasą z kosmosu.
Tyle z mojej strony.
Heh widzę kolega też z Ace 2 korzysta.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#17

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystkie założenia przyjęte w wypowiedzi profesora są wysunięta na podstawie obserwacji ludzi. Niby profesor powinien wykazywać się trochę szerszym spojrzeniem a tutaj kompletna wtopa. Chyba że jego słowa zostały źle zinterpretowane.Nie da się powiedzieć jak może rozwijać się cywilizacja w innych warunkach, być może 1 gen może zdecydować o zupełnie innym systemie społecznym. Np. w populacji ludzkiej mężczyźnie posiadający podwójny chromosom Y są dużo bardziej agresywni, historia Stephena "Tony" Mobleya.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych