Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenia z ogniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Od początku października,a dokładnie od 2.10 dzieją się wokół mnie dziwne rzeczy. Wspomnianego dnia byłam świadkiem wyciągania kobiety z płonącego mieszkania. Kobieta ta była po udarze, chodziła z balkonikiem i podczas pożaru jej mieszkania nie mogła uciec i została solidnie poparzona (80% ciała było poparzone/spalone). Zrobiło mi się strasznie przykro bo nie potrafiłam sobie wyobrazić co ona przeżywała.Z tego co wiem zmarła w szpitalu ale nie jest to potwierdzona informacja. Od tego się zaczęło. Parę dni później przy parzyłam się o piekarnik i od razu pomyślałam o tej kobiecie. Dnia 09.10.2016 u mnie w pracy wybuchł pożar co prawda zapaliło się jedno pomieszczenie i sytuacja została bardzo szybko opanowana ale ja byłam wtedy na zmianie i musiałam interweniować. Dzisiaj tj. 12.10.2016 zostałam sama w domu, położyłam się do łóżka ponieważ dopadło mnie zapalenie gardła i chciałam odpocząć. Po chwili poczułam dziwny zapach, nie przejęłam się tym bo myślałam ze to przez moja chorobę, jednak po chwili smród się zaostrzył i wyczułam zakatarzona, że jest to spalenizna. Kiedy wyszłam z mojego pokoju na pietrze( mieszkam w domu jednorodzinnym) zobaczyłam mnóstwo dymu. Okazało się, że moja mama zostawiła na kuchence garnek i to  z niego wydobywały się kłęby dymu. Jeszcze krótka chwila czasu a garnek stanął by w płomieniach. Teraz moje pytanie: Czy jest to zwykły zbieg okoliczności, czy ktoś lub coś rzuciło na mnie urok? Dodam też, że w moim domu dzieją się dziwne rzeczy np, Ostatnio widziałam o 5 nad ranem czarnego motyla, członkowie mojej rodziny wariują ( ojciec pobił moją matkę i wziął do ręki siekierę. Widziałam też w domu cienie, słyszałam odgłosy, raz nawet coś uciekło przede mną  oraz na nagraniach z monitoringu domowego widziałam twarz w kapeluszu wpatrująca się w drzwi wejściowe.W tym domu mieszkam od roku i każdy kto tu wejdzie opada z sił.

Proszę o pomoc jest to mój pierwszy wpis na forum.

Pozdrawiam Karolina.


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy leczysz się psychiatrycznie, czy miałaś robione jakieś badania typu rezonans magnetyczny? Czy ktoś w twojej rodzinie leczy się psychiatrycznie?


  • 0



#3

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy leczysz się psychiatrycznie, czy miałaś robione jakieś badania typu rezonans magnetyczny? Czy ktoś w twojej rodzinie leczy się psychiatrycznie?

Moja mama leczy się psychiatrycznie- ma depresję spowodowaną zachowaniem mojego ojca( teraz są w trakcie rozwodu i ojca czeka sprawa karna) poza tym podobno ojciec przyjmuje jakieś leki ale on jest bajkopisarzem więc w to nie wierze ponieważ nadal zachowuje się tak jak się zachowywał. Ja nie przechodziłam zadnych badań takich jak rezonans czy tomograf.


  • 0

#4

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

I teraz uważasz, że te zbiegi okoliczności to twoja wina? Że w jakiś mistyczny sposób przyciągasz nieszczęścia na gorąco?
Czarny motyl nad ranem to tzw. ćma. Jeśli twój ojciec ma problemy alkoholowe, albo matka jest straszną megierą, to pobicie i siekiera mnie nie dziwią. Cienie i zjawy sobie wymyśliłaś. No i skoro masz domowy monitoring, to wrzuć nagranie.

Choć i tak najprostszym wyjaśnieniem tego wszystkiego jest to, że jesteś emocjonalnie niedojrzałą nastolatką, która zmyśla różne bzdury by zwrócić na siebie uwagę i poczuć się kimś wyjątkowym. Przykro mi, ale nie jesteś. A takie historie pojawiają się tu przynajmniej raz w tygodniu i zawsze okazują się fejkami nastolatek żądnych uwagi i podkreślenia swojej wyjątkowości...
  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po chwili poczułam dziwny zapach, nie przejęłam się tym bo myślałam ze to przez moja chorobę,

 

Napisałaś coś takiego


  • 0



#6

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

I teraz uważasz, że te zbiegi okoliczności to twoja wina? Że w jakiś mistyczny sposób przyciągasz nieszczęścia na gorąco?
Czarny motyl nad ranem to tzw. ćma. Jeśli twój ojciec ma problemy alkoholowe, albo matka jest straszną megierą, to pobicie i siekiera mnie nie dziwią. Cienie i zjawy sobie wymyśliłaś. No i skoro masz domowy monitoring, to wrzuć nagranie.

Choć i tak najprostszym wyjaśnieniem tego wszystkiego jest to, że jesteś emocjonalnie niedojrzałą nastolatką, która zmyśla różne bzdury by zwrócić na siebie uwagę i poczuć się kimś wyjątkowym. Przykro mi, ale nie jesteś. A takie historie pojawiają się tu przynajmniej raz w tygodniu i zawsze okazują się fejkami nastolatek żądnych uwagi i podkreślenia swojej wyjątkowości...

Nastolatką nie jestem i to, że pojawiają się tutaj często podobne tematy nie znaczy, że każdy coś zmyśla ja po prostu oczekuje odpowiedzi na moje pytania, a skoro ty uważasz, że nie jestem wiarygodną osobą to już jest twój problem a nie mój.


 

Po chwili poczułam dziwny zapach, nie przejęłam się tym bo myślałam ze to przez moja chorobę,

 

Napisałaś coś takiego

 

napisałam też że mam zapalenie gardła a co za tym idzie zatkany nos i ropę na gardle


  • 0

#7

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

No i mamy jasność. Tatuś jest agresywny z powodu rozwodu, a ty chcesz zwrócić na siebie uwagę, bo przez ten rozwód jesteś zepchnięta na boczny tor. Resztę sobie zmyśliłaś albo upatrujesz znaczenia w nic nie znaczących zdarzeniach. Przypuszczam też, że cienie i odgłosy mają naturalne wyjaśnienie, tylko nie pomyślałaś o tym, bo nadnaturalność jest ciekawsza...

Uwiarygodnić ciebie może nagranie z kolesiem w kapeluszu...
  • 0



#8

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

No i mamy jasność. Tatuś jest agresywny z powodu rozwodu, a ty chcesz zwrócić na siebie uwagę, bo przez ten rozwód jesteś zepchnięta na boczny tor. Resztę sobie zmyśliłaś albo upatrujesz znaczenia w nic nie znaczących zdarzeniach. Przypuszczam też, że cienie i odgłosy mają naturalne wyjaśnienie, tylko nie pomyślałaś o tym, bo nadnaturalność jest ciekawsza...

Uwiarygodnić ciebie może nagranie z kolesiem w kapeluszu...

Ja akurat ciesze się na ten rozwód ale to nie o to chodzi. Nagranie chętnie tylko plik jest zbyt duży aby go tu wstawić powiedz mi prosze jak to obejśc co mogę zrobić i nagranie opublikuje

a z resztą wspomniałam o tym wydarzeniu ponieważ nigdy tak sie u mnie w domu nie działo a ty tylko widzisz te rzeczy które są tutaj najmniej istotne


Użytkownik Pocahontas20 edytował ten post 12.10.2016 - 09:07

  • 0

#9

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Youtube służy do udostępniania nagrań. Możesz je przyciąć w programach do edycji filmów, nawet w Windows Movie Maker...

Użytkownik Urgon edytował ten post 12.10.2016 - 09:09

  • 0



#10

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Youtube służy do udostępniania nagrań. Możesz je przyciąć w programach do edycji filmów, nawet w Windows Movie Maker...

Postaram się coś z tym zrobić chociaż nie ukrywam, że z takimi rzeczami radze sobie średnio


https://www.youtube....eature=youtu.be

 

nagranie slabej jakosci jednak bardzo dokladnie widac całą budowe głowy lącznie z kapeluszem


Użytkownik Pocahontas20 edytował ten post 12.10.2016 - 09:34

  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie widzę, zrób printscreen i zaznacz w paincie kółkiem gdzie to jest.
  • 0



#12

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś może dać jakąś podpowiedź gdzie na nagraniu widać "twarz w kapeluszu wpatrująca się w drzwi wejściowe."


  • 0



#13

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja tam widzę monitoringową Incepcję - autorka w nieskończonym swym geniuszu nagrała obraz z monitoringu telefonem komórkowym, dzięki czemu możemy zobaczyć piękny efekt moiry wywołany różnicami w rozdzielczości ekranu i matrycy w kamerze oraz obrotem telefonu względem monitora. Dzięki temu nie widać niczego...
  • 0



#14

Pocahontas20.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez tytułu.png


AVE...

Ja tam widzę monitoringową Incepcję - autorka w nieskończonym swym geniuszu nagrała obraz z monitoringu telefonem komórkowym, dzięki czemu możemy zobaczyć piękny efekt moiry wywołany różnicami w rozdzielczości ekranu i matrycy w kamerze oraz obrotem telefonu względem monitora. Dzięki temu nie widać niczego...

wybacz informatykiem nie jestem i nie znma sie na obsludze serwera monitoringu

Załączone grafiki

  • sss.png

Użytkownik Pocahontas20 edytował ten post 12.10.2016 - 09:47

  • -2

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nieźle. Albo masz bardzo bujną wyobraźnię, albo ten temat to prowokacja.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych