Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to wytłumaczyć?

sen rany

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

amiloemil.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam dziś w nocy snilem jak nie jeden z wasię. Dokładniej przytrafiło mi się coś dziwnego podczas snu doznałem obrażeń dokładnie przetarcia i zadrapania podczas historii jaka mi się snila, że snu wzbudziła mnie moja żona słowami oddaj kołdrę ja siedziałem na łóżku z bólem nogi i zadrapaniami które przytrafiło mi się podczas snu . Jak to możliwe? to był sen?
  • 0

#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogłeś się uderzyć o jakiś mebel lub inny przedmiot obok łóżka wiercąc się w czasie snu, a ból nie był na tyle silny żeby Cię obudzić, ale wystarczająco żeby mózg go zarejestrował i żeby Ci się przyśnił. Jak mnie coś boli w rzeczywistości to również zdarza mi się śnić, że mnie tam boli albo śni mi się, że jem kiedy położę się głodny, normalna rzecz.


  • 0



#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwierzeta macie? Nie spisz kolo sciany o ktora mogles zawadzic noga?
  • 0



#4

amiloemil.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogłeś się uderzyć o jakiś mebel lub inny przedmiot obok łóżka wiercąc się w czasie snu, a ból nie był na tyle silny żeby Cię obudzić, ale wystarczająco żeby mózg go zarejestrował i żeby Ci się przyśnił. Jak mnie coś boli w rzeczywistości to również zdarza mi się śnić, że mnie tam boli albo śni mi się, że jem kiedy położę się głodny, normalna rzecz.


dokładnie to śniło mi się że rozbieram podloge po czym była już duża dziura i wpadłem do niej i narobilem sobie zadrapan widziałem je w tym śnie usłyszałem nagle oddawać pościel i siedziałem na łóżku z bolała noga i zadrapaniami które sobie zrobiłem we śnie a przed położeniem się spać nic nie było i zastanawia mnie jak to jest możliwe i czy to bym sen identyczne rany jakie sobie zrobiłem podczas upadku gdy snilem mam na ciele i z stąd pytanie jak?
  • 0

#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chlopie, zlituj sie i pisz po polsku, bo sie tego czytac nie da. Zone masz, wiec jak mniemam swoje lata takze i chyba podstawy ojczystego jezyka opanowales?
  • 0



#6

amiloemil.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jo ale nie o gramatykę tu chodzi , o coś co nie umiem wytłumaczyć sobie.Myślę że nie często takie rzeczy się przytrafiaja, mnie to zdziwiło bardzo i próbuje znaleźć wytłumaczenie. Nie znalazłem do tej pory odpowiedzi, więc szukam tu.
jeśli forma przekazywanej treści jest stawiana ponad temat to chyba nie jest to miejsce, gdzie uzyskam odpowiedź
  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sformulowanie dwoch zdan na krzyz poprawnie, to nie jest zadanie rodem z NASA. Prawda?
Zadalem Ci dwa proste pytania, odpowiesz?
  • 0



#8

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1.  "Mogłeś się uderzyć o jakiś mebel lub inny przedmiot obok łóżka wiercąc się w czasie snu"

 

2.  "Zwierzeta macie? Nie spisz kolo sciany o ktora mogles zawadzic noga"

 

 

To na moje oko są już jakieś odpowiedzi, prawda? 

Nie trzeba się od razu obrażać :)


  • 0



#9

amiloemil.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mam zwierząt w domu, a przy łóżku stoi tylko mała szafka nocna.
  • 0

#10

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrobiłeś coś w rzeczywistości przez sen (poobcierałeś się), a we śnie mózg dołożył do tego historię.

Kiedyś miałem podobną sytuację. Śniło mi się, że ktoś mnie uderza młotkiem w czoło. Gdy się obudziłem miałem małego siniaka na czole - okazało się, że w nocy spadł mi na głowę ze ściany obrazek. Sny potrafią dopowiadać pewne rzeczy, które mózg rejestruje w rzeczywistości - np. gdy śpię i dzwoni telefon (w rzeczywistości) to potrafi mi się przyśnić dzwoniący telefon zanim się wybudzę. Mózg rejestruje otoczenie nawet jak śpimy.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 10.10.2016 - 22:44

  • 0



#11

amiloemil.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiające jest to,jak coś co stało sie we śnie jest w rzeczywistości. ciężko to wytłumaczyć ale tak właśnie było, ja to tak odbieram
to już jest jakaś odpowiedź

zastanawiające jest to,jak coś co stało sie we śnie jest w rzeczywistości. ciężko to wytłumaczyć ale tak właśnie było, ja to tak odbieram to już jest jakaś odpowiedź


ok dzięki może tak było, a ja się doszukuje czegoś nie normalnego w czymś co jest całkiem normalne
  • 0

#12

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie zadrapałeś się o coś. Ten zewnętrzny bodziec wpłynął na Twój sen. Może żona Cię paznokciem drapnęła, albo pies, kot ( jeśli posiadacie) ;)


  • 0



#13

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie zadrapałeś się o coś. Ten zewnętrzny bodziec wpłynął na Twój sen. Może żona Cię paznokciem drapnęła, albo pies, kot ( jeśli posiadacie) ;)

 

Przecież napisał tutaj że...

nie mam zwierząt w domu, a przy łóżku stoi tylko mała szafka nocna.


  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogłeś nawet sam się zadrapać przez sen. Ja kiedyś po przebudzeniu się ze snu, w którym po mojej twarzy chodził pająk stwierdziłem, że rozdrapałem sobie nos do krwi.


  • 0



#15

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zastanawiające jest to,jak coś co stało sie we śnie jest w rzeczywistości. ciężko to wytłumaczyć ale tak właśnie było, ja to tak odbieram
to już jest jakaś odpowiedź

zastanawiające jest to,jak coś co stało sie we śnie jest w rzeczywistości. ciężko to wytłumaczyć ale tak właśnie było, ja to tak odbieram to już jest jakaś odpowiedź


ok dzięki może tak było, a ja się doszukuje czegoś nie normalnego w czymś co jest całkiem normalne

 

 

Ty sam ze sobą rozmawiasz? ;)

Nawiązując jednak do tego co napisałeś(iście) to źle myślisz - to działa w drugą stronę. Coś się dzieje w rzeczywistości, a to sen sobie do tego dorabia historię.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych