Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magia - wiedz, że coś się dzieje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor po prostu jest świeży w internetach oraz nie weryfikuje w najprostszy sposób tematów które zakłada. Nie zgłębia ich w żaden sposób - co znajdzie, to wrzuca.

Nie trzeba być fanem LARPów czy gier fabularnych, ale chyba nie tak trudno wyobrazić sobie, że fani praktycznie każdej serii książek/filmów, a czasem i pojedynczych tytułów, chcą się bardziej zżyć z ulubionymi bohaterami, chcą im dodawać "nowe" przygody, przebierać się itp. Ja co roku zaliczam Pyrkon, Kfason, Polkon, urodziny stephenking.pl, które twórców znam od ponad dekady i spotykamy się kilka razy w roku, ostatnio na komiksach w Łodzi - gdzie również nie brakowało wspólnych gier i kilku wiedźminów się spotkało ;) I podczas wszystkich tych konwentów, nie brakuje szaleństw i przebieranek. I jakoś kurna nikt nigdy nie posądził naszej ekipy o przekazy podprogowe (?).

 

Polecam na przyszłość autorowi, żeby choć minimalnie się wysilił i pomyślał, żeby zweryfikować to co wrzuca :) chyba, że z góry zakłada, że nie zrozumiemy niczego, bo on jest z innego świata logiki, jak to sam napisał ;)


  • 0



#17

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bawię się w domysły, skąd wiesz, że zabawa? ktoś ci to powiedział, napisał, a może sam byłeś uczestnikiem tego cyrku?

Bawisz się. A wiadomo, że zabawa, bo takie fora/strony/zabawy są normą wśród miłośników fantasy/sf. Zresztą to wynika z treści...

Niestety można to powiązać z przekazami podprogowymi, jeśli myślisz, że nie ma czegoś takiego to wmawiasz sobie nieprawdę, nie wierzysz.

Powiedz to wszystkim tym naukowcom, co robili badania w tym temacie...

Obejrzyj sobie bajki dla dzieci. Powiedzmy po jednym odcinku z każdego kanału jaki posiadasz, no chyba, że nie posiadasz. Zaobserwuj różnicę. Dorosły inaczej widzi bajki, najlepiej podejdź do tego jak dziecko, bo niektóre animacje można traktować z przymrużeniem oka jako zabawne w perspektywie osoby starszej.

Bajki, to pisał Andersen. Fachowym terminem są kreskówki lub filmy/seriale animowane. I nie ma nic podprogowego w ukrywaniu insynuacji, które zrozumie tylko ktoś starszy niż kilka lat. A niektóre rzeczy mogą się kojarzyć dziwacznie, choć nie ma to żadnego uzasadnienia. Niektórym na przykład może się nieprzyzwoicie kojarzyć piosenka "Razem ze mną kundel bury penetruje wszystkie dziury". Zresztą nie ma co daleko szukać - tobie się wszystko kojarzy ze spiskiem sekciarsko-masońskim.

Dziwnym trafem ostatnio natknąłem się na forum ezoteryczne o nazwie byt zbiorowy. Dużo ludzi pisze tam o problemach ze swoimi dziećmi, m.in. Porwaniach, opętaniach, etc. I Ciebie jako rodzica jeśli nim jesteś lub będziesz to również dotyczy.

Dziwnym trafem na forum ezoterycznym wariaci piszą o opętaniach. Noż to taki zbieg okoliczności, że ja chędożę. Ja wczoraj widziałem w filmie dokumentalnym rodzinę, która przez pięć lat trzymała w zamrażarce łożysko, by ich ostatnie dziecko mogło je sobie obejrzeć przed zakopaniem pod drzewem. Łożyska, nie dziecka. Wariatów na świecie nie brakuje, a dzięki internetowi mogą dzielić się swoim wariactwem z innymi.

Niektórzy ludzie żyją zbyt błogo i to mnie ostatnio martwi, ale nie będę pisał nikomu jak ma żyć. Gdzie pisałem, że zachęcam? nie reklamuje tego tylko przytaczam fragment, reklama to z łacińskiego słowa reclamare oznacza wołanie lub odzew, a zarazem propagowanie, rozpowszechnianie czegoś zachęcanie do tej rzeczy. Ja nikogo nie zachęcam w tym temacie, po prostu wiem co piszę, jestem bardzo dokładny w swoich słowach. Choć nie wszyscy to rozumieją dlatego może lepiej zamknąć ten temat lub znów przenieść do kosza, by nie pobudzać niepotrzebnych kłótni? Mam nadzieje, że jednak obędzie się bez wyzwisk.

No właśnie w tym problem, że chyba nie za bardzo wiesz, co piszesz i o czym piszesz. I nie czytasz tego, co piszą inni. A potem się dziwisz, że temat trafia do kosza, bo go nikt z wyjątkiem ciebie nie ogarnia. Zresztą w tamtym temacie o Leonardo sam też nie ogarniałeś, bo nie zrozumiałeś filmiku, który sam linkowałeś. Swoją szosą kojarzysz mi się z bigosem...
  • 3



#18

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aha. :)

 

spam.gif

 

Nie masz nic do dodania, nie pisz wcale.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 08.10.2016 - 18:13

  • 0

#19

Marg0t.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że sprawa się wyjaśniła wraz z zamknięciem forum:

 

To forum jest teraz wyłączone.

[...] Czas Vaylonu się skończył. Dziękujemy za historię, którą mogliśmy razem tworzyć. Niestety brak użytkowników chętnych do gry był głównym powodem do zamknięcia. [...]

Za mojej "młodości" pełno było takich blogowych/forumowych "szkół magii" - wyrastały jak grzyby po deszczu bo każdy chciał być w Hogwarcie a nikt nie dostał listu ;) To zaczęli tworzyć internetowe alternatywy.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych