Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecie małpy i dziwna postać na jej brzuchu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest żywa małpa? Bo po tej focie jakoś nie jestem w stanie tego stwierdzić. Jeśli prawdziwa to jaki gatunek?
  • 0



#17

MIXER1979.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę odpowiedzieć bo to zjawisko zobaczyłem dopiero po jakimś czasie jak przeglądalem zdjecia.Mam jeszcze inne ale widzę że tu chyba nie ma sensu ich pokazywać bo tu wszyscy tylko negują i wmawiają że to wałsz a ja po prostu myślalem że coś sie dowiem.


Żywa jest to Tamaryna Złotoręka


To jest żywa małpa? Bo po tej focie jakoś nie jestem w stanie tego stwierdzić. Jeśli prawdziwa to jaki gatunek?


  • 0

#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na co ja paczę? 

O czym jest ten temat w ogóle? :facepalm:

Jaka "dziwna postać" na brzuchu małpy? Gdzie? W którym miejscu?

Może małpka w ciąży jest i jej płód prześwituje przez futerko?

 

No, jak rany - jak zobaczę tą "postać" na zdjęciu robionym BEZ lampy błyskowej i z bliska (żeby można było rozpoznać główkę, nóżki i rączki) , to możemy rozmawiać, a do tej pory uznajmy, że to kolejny blik jakich na tym zdjęciu pełno.


  • 0



#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to żywa małpa, to wydaje mi sie że ona coś je.
  • 0



#20

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Mixer

Małpka ma po prostu przerzedzone futro na brzuchu. Gdy zrobiłeś zdjęcie z lampą błyskową to ujawniła się jaśniejsza skóra która przyjęła taki kształt. To nie jest żadna postać ani twarz.


  • 0



#21

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to żywa małpa, to wydaje mi sie że ona coś je.

@Wszystko

Kierujesz temat na niebezpieczne tory - teraz istnieje ryzyko, że przez trzy kolejne strony będziemy analizowali problem dotyczący tego CO je wspomniana małpa:D

A to niedobrze by było...

Odnoszę wrażenie, że ucieka nam istotny problem zasygnalizowany półgębkiem przez autora tematu, a mianowicie:

twierdze i Moja kobieta że w domu coś jest nie jest szkodliwe ale jest

Wiemy już, że w domu jest i małpa i kot ale odnoszę wrażenie, że to nie o te zwierzaki autorowi chodzi. To byłoby zbyt proste przecież.

A zatem - czyżby to, co jest w domu manifestowało swoją obecność na brzuchu małpy?

Robi się ciekawie...


  • 2



#22

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to po prostu jaśniejsze futerko na brzuszku ;)

 

tamaryna-zlotoreka-76521507.jpg


Użytkownik Endinajla edytował ten post 30.09.2016 - 20:04

  • 2



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, autorze, opisz nam teraz co się dzieje w twoim domu, jak słychać kroki, przedmioty same spadają, czuć czyjąś obecność.
  • 0



#24

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze byłoby zrobić więcej zdjęć, w różnym świetle, też innym sprzętem np. smartfonem. Najlepszy byłby filmik na którym małpka się porusza.

Ps. Jeśli miała by to być jakaś postać, to czemu by się manifestowała na małpie :/


  • 0

#25

opłoczeniec.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi ta plama przypomina przesympatyczną mordkę króla Juliana :)

 

http://www.tekstowo....U0_800_600_.jpg


Użytkownik opłoczeniec edytował ten post 01.10.2016 - 18:18

  • 0

#26

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może przyciął zdjęcie albo rozjaśnił? Ja poprawiam fotografie w Gimpie, którym też można doklejać różne efekty. Po samej nazwie w danych zdjęcia nie poznasz jaki był rodzaj obróbki.

 

Można niby zrobić w ten sposób, bo grafika formatu jpg szybciej wyczytuje się na stronach internetowych ponieważ plik mniej waży, ale moim zdaniem to zwykły troll, ostatnio powstają liczne tematy "dziwnych zdjęć" prawda? (coś dziwnego na zdjęciu) Aha... Poza tym autorzy to nowicjusze, a nie wydaje wam się podejrzane, że ten kot z niebieskimi oczami nie opodal odwrócony od małpy usiadł w takiej pozycji? może jest kosmitą i przechwytuje informacje z tv jak transformers? :omg:


Użytkownik Khan edytował ten post 01.10.2016 - 19:48

  • 0

#27

Tata_Muminka.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jako iż nie znalazłem działu powitalnia, postanowiłem powitać wszystkich w pierwszym poście. Czytam Forum od kilku lat ale to co teraz zobaczyłem skłoniło mnie do rejestracji. Postać na brzuchu małpki? Bob Marley w szafie? Ludzie co będzie następne? Nawiedzony lizak chupa chups, rozmazane do granic możliwości zdjęcie zmarłego 200 lat temu sąsiada Stefana wyłaniającego się z szamba za stodołą?, a może twarz Mojżesza w kebabie? Robi się to żenujące...... 


Użytkownik Tata_Muminka edytował ten post 25.10.2016 - 12:13

  • 0

#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są plany aby w tym roku przyznawać nagrodę Szczekającej Firanki dla najdziwniejszego tematu roku, i widzę że będzie w tym przypadku na prawdę mocna konkurencja.


  • 0



#29

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i autor się zmył :/

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy cały czas patrzę na jedne i te same zdjęcie ? 

Nie ma innego zestawu ? Np. małpka na rękach lub zdjęcie w dzień przy oknie z bliska ? Czy po prostu na tych zdjęciach wyszło ciekawie więc wrzucamy je na paranormalne ?


Użytkownik TheToxic edytował ten post 31.10.2016 - 15:54




#30 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypomnialy mi sie japonskie kwiaty

 

980x.jpg

f0717589509fc0594ca2d65e8c6b8f20.jpg

ang2.jpeg 

Brzuszki kotow, malpek ogolnie wiekszasci siersciuchow maja z reguly inny odcien i sa rzadziej owlosione niz reszta ciala. Jak ktos sobie podkreci wyobraznie mozna dostrzec np rysy twarzy.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych