Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to moze byc jakies ostrzezenie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anszuan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Nigdy nie bylem sceptycznie nastawiony do jakis "niewyjasnionych" zjawisk itd,jednak tez jakos specjalnie sie w to nie "wczuwalem".A wiec od poczatku.Po pierwsze zaczne od tego ze dosyc czesto juz z jakies poltora roku moze i dluzej sni mi sie sen o wypadaniu zebow,do tego snia mi sie tez koszmary w postaci wpadnia w przepasc ,uciekania przed czyms itd.Zazwyczaj w tym momencie sie budze przestraszony.Dodam tez ze przy okazji mam duzo problemow ostatnio typu dlugi,troche tez ze zdrowiem i do tego wszytskiego mam przeczucie ze stanie sie cos zlego w najblizszym czasie.Wlasciwie to od zawsze mialem jakis taki dodatkowy zmysl z wyczuwaniem  niebespieczenstwa ktory stety i niestety zawsze sie sprawdza...Ogolnie juz 3 razy igralem ze smiercia i cudem przezywalem.Tej nocy pierwszy raz w zyciu snilo mi sie ze gine w wypadku samochodowym i to mnie "zmusilo" do napisania tego posta.Juz nie wiem sam co o tym wszytskim mam myslec.Prosze wiec potraktowac powaznie to co napisalem i jak by ktos mogl napisac co o tym wszytskim mysli bede wdzieczny.

EDIT.Paralize senne to dla mnie norma.


Użytkownik Anszuan edytował ten post 18.09.2016 - 13:30

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problemy zdrowotne są przyczyną twoich koszmarów.
  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

Nigdy nie bylem sceptycznie nastawiony do jakis "niewyjasnionych" zjawisk itd,jednak tez jakos specjalnie sie w to nie "wczuwalem".A wiec od poczatku.Po pierwsze zaczne od tego ze dosyc czesto juz z jakies poltora roku moze i dluzej sni mi sie sen o wypadaniu zebow,do tego snia mi sie tez koszmary w postaci wpadnia w przepasc ,uciekania przed czyms itd.Zazwyczaj w tym momencie sie budze przestraszony.Dodam tez ze przy okazji mam duzo problemow ostatnio typu dlugi,troche tez ze zdrowiem i do tego wszytskiego mam przeczucie ze stanie sie cos zlego w najblizszym czasie.Wlasciwie to od zawsze mialem jakis taki dodatkowy zmysl z wyczuwaniem  niebespieczenstwa ktory stety i niestety zawsze sie sprawdza...Ogolnie juz 3 razy igralem ze smiercia i cudem przezywalem.Tej nocy pierwszy raz w zyciu snilo mi sie ze gine w wypadku samochodowym i to mnie "zmusilo" do napisania tego posta.Juz nie wiem sam co o tym wszytskim mam myslec.Prosze wiec potraktowac powaznie to co napisalem i jak by ktos mogl napisac co o tym wszytskim mysli bede wdzieczny.

EDIT.Paralize senne to dla mnie norma.

 

Moim zdaniem, jak już masz takie przeczucia, to zrób sobie badania typu MRI albo EEG.

Podświadomy lęk może być przyczyną koszmarów sennych. Boisz się o swoje zdrowie i o życie. Może jako dziecko doświadczyłeś jakiejś traumy związanej z wypadkiem lub śmiercią. Może jakieś przykre zdarzenie zostało wyparte ze świadomości a teraz wraca w snach. 

Sen o wypadających zębach, raczej nie wróży niczego złego. Może masz jakąś dziurkę i boisz się iść do dentysty ( wiele osób nie lubi dentystów), a tym samym wiesz, że jak tam nie pójdziesz to stracisz ząb. To nie jest straszna sytuacja, ale podświadomie może być dla ciebie niezwykle irytująca. Potem twoja obawa pojawia się w snach, nieco wynaturzona, jak to w snach bywa. Paraliże senne spowodowane są zazwyczaj nagłym sennym szokiem i wybudzeniem się, zanim kontrolę całkowicie przejmie świadomość.

 

Zalecam Ci przede wszystkim dużo spokoju i relaksu, może jakaś pogawędka z psychologiem, albo z przyjacielem. Pamiętaj autosugestia może ocalić życie, ale może również zabić. Samosprawdzająca się przepowiednia. Nie lekceważ przestrogi, którą podsuwa Ci nieświadoma sfera umysłu, ale również nie nakręcaj się tak bardzo, bo wtedy twoje obawy, będą wpływać na twoją podświadomość, przez co takich koszmarów będziesz miał coraz więcej. Nie zastanawiaj się nad tym co cię spotka. Jak będziesz miał czysty umysł, to wtedy, nic nieznaczące koszmary znikną, a przyśnią ci się tylko te, które naprawdę coś ważnego mają Ci do przekazania. ;)


  • 0



#4

chimaera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie ostrzeżenie, to zwykły koszmar, skutek twoich lęków. Masz rozwiniętą intuicję i dlatego przeczuwałeś niebezpieczeństwa albo wręcz nastawiałeś się na nie, bo znajdujesz się w nieciekawej życiowej sytuacji. Te powtarzające się sny powinieneś zinterpretować, mówią coś o twojej psychice. Nie martw się, na pewno koszmary się nie sprawdzą.


  • 0

#5

Camebe.

    Pan Snów

  • Postów: 88
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sen w którym wypadają ci zęby oznacza, że sobie z czymś nie radzisz. Jeśli chodzi o wypadek samochodowy itp. to masz te sny dlatego, że wkręciłeś sobie, że coś Ci się stanie, jeśli chodzi o resztę to jest to związane ze stresem ponieważ najwyraźniej sobie nie radzisz w życiu z jakiegoś powodu np. wylali Cię z pracy lub grozi Ci poprawka w szkole.

Użytkownik Camebe edytował ten post 19.09.2016 - 18:18

  • 0

#6

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koszmary senne to nic szczególnego. Gdybym ja tak miał wszystkie swoje opisywać, to bym musiał napisać encyklopedię. Każdy miewa koszmary i jest to w jakiś sposób odbicie przeżyć tych w realu. Nic nadzwyczajnego, nie warto się takimi rzeczami nawet przejmować.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 19.09.2016 - 23:56

  • 0



#7

Glow!.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'mam duzo problemow ostatnio typu dlugi,troche tez ze zdrowiem i do tego wszytskiego mam przeczucie ze stanie sie cos zlego' - w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Problemy zdrowotne mogą być bezpośrednią przyczyną Twoich koszmarów.  Bierzesz jakieś leki? Używki? Jak z alko? 

Twoje problemy też mogą mieć na to wpływ. Zazwyczaj nie możemy wtedy zasnąć,dużo myślimy przed snem,targają nami negatywne emocje...  


  • 0

#8

Anszuan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki za wszystkie odpowiedzi.faktycznie ostatnio mam duzo stresu i mysle ze to moze byc powodem.co do uzywek jak ktos spytal wyzej to tez w moim zyciu swego czasu za czesto sie pojawialy teraz juz mniej.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych