Skocz do zawartości


Zdjęcie

breakfast challenge czyli zawody w żarciu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od pewnego czasu oglądam sobie na yotube kolesi którzy pokazują ile potrafią zjeść za jednym razem. Dziewczyny również biorą w tym udział


https://m.youtube.co...h?v=XqOu2T0PJMs
Przykładowy filmik.
Dziewczyna jest chuda (szczupła jak kto woli) a pochłania tyle jedzenia że dziwię się i to bardzo gdzie się to wszystko mieści.
Rozumiem że grubsze kobiety albo faceci mogą zwyczajnie więcej zjeść bo są do tego przyzwyczajeni mają bardziej rozciągnięte żołądki. Ale ta dziewczyna?
Są u mnie w rodzinie osoby które słyną z zamiłowania do jedzenia ale nawet im byłoby ciężko tyle żarcia w siebie wpakować.

Więc jako sceptyk podejrzewam w tym jakiś myk ale nie wiem jaki. Może to te mleko co ona pije jej pomaga?

Szukałem czy taki temat był poruszany ale nie znalazłem. Dałem do działu ludzie niezwykli bo ten wydawał się pasujący.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 17.09.2016 - 16:42

  • 0



#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było kiedyś opowiadanie, chyba Kinga, o gościu, który żył z wygrywania zakładów w barze z ludźmi, o to kto więcej zje, lub, że on zje jakąś ogromną ilość jedzenia. Zawsze wygrywał, bo miał żołądek bez dna bodajże :D czysta fantastyka, ale są ludzie, którzy mają taką przemianę materii, że jedzą duużo więcej niż standardowa ilość, a jak dojdzie do tego trening i dostosowanie trybu życia, to pewnie takie filmiki jak powyżej mogą nagrywać ;) sam mam kumpla, który nie jest wielki jakiś a zjada 3 kebsy na raz, podczas kiedy ja jestem porównywalny fizjonomią, a zjadam jednego i jestem syty.


  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i racja czyli szybka przemiana materii. Wszedłem sobie na jej instagrama a tam sporo fot z burgerami hot-dogami i tym podobnym jedzeniem. Więc trenować musi.
  • 0



#4

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kiedyś kiedy ważylem 89 kg (przy wzroście 175) wpieprzalem mnostwo kalorii mimo to nie tyłem wogule bo 3-5 godziny po posilku sraczka zawsze, teraz przy 82 kg ledwo dojadam posilek niskokaloryczny - tak to zalezy od metabolizmu


  • 0



#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, to kwestia treningu. Kiedyś amatorsko ćwiczyłem i aby przybrać na masie(jestem ektomorfikiem) jadłem dużo a później to już nawet bardzo dużo. Był taki moment że potrafiłem zjeść 3 pizze a na deser dopchać się tabliczką czekolady lub kawałkiem ciasta.


  • 0



#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no ja takiego spustu jak wy to nie mam. Raz tylko zjadłam dwa olbrzymie kebaby a kiedy indziej całą siatkę pyrów w formie frytek, jak zostałam na noc sama w domu i mi się nudziło :D Wtedy ważyłam 48 kg he he i uprawiałam więcej sportu. Czyli również zgodzę się, z  tą szybką przemianą materii, którą można podkręcić, jedząc więcej błonnika ;) no i uprawiając sport. Nie jeść przetworzonych rzeczy w większych ilościach, bo wtedy metabolizm się rozleniwia.;)


  • 0



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ona tam robi jajecznicę z 20 jajek więc ja był nawet połowy z tych jajek nie zjadł i mam dość. No może trochę tego chleba bym zmieścił i tyle.


  • 0



#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To gdzie ona to mieści jest imponujące, ale to pewnie kwestia ekstremalnie rozciągniętego żołądka. Osoby otyłe poddają się operacjom zmniejszającym żołądek.


  • 0



#9

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Laska lubi dobrze zjeść ;)
Macie racje - szybka przemiana materii + solidnie rozciągnięty żołądek wynikający z treningu czy po prostu z natury.

Ja też lubię dobrze zjeść ale śniadanie z 20 jaj - odpadam ;d


  • 0



#10

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze rozciągniety żołądek i ....bulimia. :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bulimia

 

Etymologicznie nazwa bulimia pochodzi od bulimis, co dosłownie oznacza "byczy głód" (gr. λῑμος [limos] – głód; βους: [bous] – byk)[3]. Jako pierwszy użył tego określenia w II wieku n.e. Galen, do opisania choroby zwanej inaczej "wilczym głodem".

 

 

 

Do najczęstszych zachowań należą: wywoływanie wymiotów, głodówki, użycie diuretyków, środków przeczyszczających, wykonywanie lewatyw, nadmierne ćwiczenia fizyczne[2].

 

 

 

Bulimia występuje częściej w grupach ludzi podejmujących działalności, w których preferowana jest szczupła sylwetka, takich jak taniec[12], gimnastyka, cheerleading, bieganie, modeling, aktorstwo, wioślarstwo czy też łyżwiarstwo figurowe.

 

Ja też lubię dobrze zjeść ale śniadanie z 20 jaj - odpadam ;d

 

 

 

W moim rodzinnym Lądku Zdroju ponad 10 lat temu odbywały sie mistrzostwa w jedzeniu jaj na twardo. Mistrz zjadł 46 jaj.Potem zrezygnowano z zawodów i robiono najwieksze wówczas jajecznice na świecie(które zespołowo  zjadano (byłem i jadłem :) ). Teraz robią najwieksze pisanki . Nie wiem skąd ta fikasacja na kurze jaja.:)


  • 0



#11

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

USA lubuje się w takich zawodach, chętnie wziąłbym udział ;p


  • 0



#12

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Wszystko. Mała pociecha, ale zawsze... Jestem lepszy od Ciebie w jedzeniu jajek :)

Pierwszy zakład z kolegą, że zjem 1 kg ryżu. Długo trwało gotowanie całej torebki, a jeszcze dłużej jego jedzenie. Zacząłem około 11, skończyłem o 17. Zjadłem i powiedziałem, że nigdy więcej!

Drugi raz wyzwałem szefa małej knajpki na zawody w jedzeniu jajecznicy. Koleżka wymiękł, kiedy powiedziałem, że zaczynamy od pięciu jaj. Żeby go pognębić, poprosiłem o średnio ściętą jajecznicę z piętnastu jaj i chlebek.

Trzeci zakład był również jajeczny. Podczas powodzi w 1997 mieliśmy w jednej ze szkół punkt gromadzenia darów dla powodzian. Ktoś życzliwy podesłał kilka palet jaj stawiając nasz komitet p-powodziowy w kłopotliwej sytuacji. W dwa dni (niemal na siłę) wcisnęliśmy te dary okolicznej ludności. Trochę jaj zostało, i w ramach likwidacji zbędnych zapasów podjąłem wyzwanie kolegi - "że nie zjem tyle jajecznicy co on". Kolega był "troszkę" większy ode mnie i widziałem go już podczas wielu biesiad. Jadł dużo. Bardzo dużo.

Postawiłem warunek, że jemy z chlebem, możemy popijać i nie jemy na czas. Kolega zaczął od dziesięciu jaj, a ja poprosiłem panią z kuchni o lekko ściętą z pięciu jaj, i żeby kolejne były takie same. Zanim kolega skończył jeść pierwszą, zimną już jajecznicę, ja zabierałem się za trzecią piątkę. Z następnej "dziesiątki" poskubał trochę i stwierdził, że więcej nie da rady, że nie jest w formie. W zasadzie, to mógłbym też skończyć, bo wygrałem zakład ale poniosła mnie fantazja i oznajmiłem, że skończę wytłoczkę, którą zacząłem.

 

To było dawno temu ale chętnie bym się zmierzył z kimś znowu. No co ja zrobię, że lubię jajecznicę?

 

 

 


  • 1

#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ma przemiana materii do tego ?

Przemiana materii czyli nasz metabolizm polega na spalaniu pożywienia po posiłku a nie w trakcie.

Pytanie brzmi jak ona wpakowała górę jedzenia jednorazowo która by starczyła do wykarmienia mnie na tydzień i przy tym nie zwróciła jedzenia ? 

 

Moja odpowiedź:

Środek na pobudzenie apetytu oraz środek przeciwwymiotny.

Ponoć ten sam środek na pobudzenie apetytu stosuje od dawna znana sieć fast foodów czyli McDonalds..

 

Substancje goryczowe, zwane również amara już w małych stężeniach pobudzają wydzielanie śliny, soku żołądkowego i żółci. Przygotowują w ten sposób przewód pokarmowy na przyjęcie pokarmu i wzbudzają apetyt. Pomagają również w procesach trawiennych i pozwalają uniknąć nieprzyjemnych niestrawności, uczucia pełności, wzdęć.

 

Środek jest płynny więc dodała go do mleka i popijała jedząc dalej.





#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też tak myślę że to jest właściwa teoria. Bo tego mleka nie pije bez powodu, tak jak piszesz ma pewnie tam dodany jakiś środek na trawienie.
  • 0



#15

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kuzyn mieszka w Irlandii. Na święta przyjechał to opowiadał , że niektóre restauracje podeszły do tematu bardzo poważnie i w takich wyzwaniach mają określony czas 30 minut i jeśli zjesz tą gigantyczną górę jedzenia to nie płacisz za rachunek. Musisz oczywiście sam go zjeść.

Na ogół śniadanie waży od 3 do 5 kg.

 

Czekam aż ta paranoja tutaj stanie się modna. 






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych