Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz na Ziemi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 replies to this topic

#31

Guano Ape DD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W przypadku tej twarzy zajmujemy sie geologia nie zjawiskami paranormalnymi. Twarz jest realistyczna jednak to tylko w interesujacy sposób uksztautowana góra ^^.
Nie doszukujcie sie zjawisk paranormalnych tam gdzie ich nie ma ^^
  • 0

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A kto w tym widzi zjawisko paranormalne ? :)
  • 0



#33

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I skąd wiesz, że to NIE JEST zjawisko paranormalne? Kosmici ci powiedzieli, że oni w tym palców nie maczali :) ? To tak na marginesie, chociaż nie twierdze, że to paranormalne.
  • 0

#34

Guano Ape DD.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz niechce mi sie cytowac :/
sorki za off.
A tak wogóle to że istnieje taki temat w kategorii dziwne miejsca/świat tajemnic pozwala mi twierdzic ze kilka osob doszukuje sie w tym zjawiska paranormalnego ^^
  • 0

#35

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja juz widze tam 3 twarze......to czysty przypadek....jak patrzycie w chury to tez wszedzie dopatrzycie sie czegos ciekawego....czy smok, czy ptak.
  • 0

#36

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Czyżby unicestwienie "Obcych" miało na to wpływ ?
Czy może Natura panująca na Marsie jest na tyle "artystyczna" że takie cuda stwarza :) ?

Pozdrawiam.
  • 0

#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy może Natura panująca na Marsie jest na tyle "artystyczna" że takie cuda stwarza ?


Jakbyś nie zauważył, to nie tylko na marsie, ale i na ziemi.

Czyżby unicestwienie "Obcych" miało na to wpływ ?


Raczej nie...
  • 0



#38

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to nie może być przypadek. Wszytko jest zbyt dokładnie wykonane. Jeśli zrobiła to natura to była bardzo utalentowana. Czyżby wspólne zdjęcie z Marsa a z Marsa na Ziemi :D ?
  • 0

#39

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Natura jest bardziej utalentowana niz czlowiek i jakakolwiek inna inteligentna forma zycia, w koncu sama tez stworzyla te formy zycia.
  • 0

#40

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypadek tak jak słynna twarz na marsie albo niedawno odnaleziona czaszka okazało się że to jest dzieło natury (trochę szkoda...)
  • 0

#41

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwyczajny zbieg okoliczności, wystarczy wejść na mapę google i sobie przegladać powoli ziemie, we wielu miejscach widać twarze. Ale dlaczego jak wszyscy tak się fascynują twarzami? Dlaczego się nie czepią Włoch, które mają kształt buta, albo czegoś tam innego. To wszystko to same zbiegi okoliczności. (To tylko moje myśli)
  • 0

#42

Voltaire.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie maja naturalna sklonnosc do spostrzegania wszedzie twarzy. To ze jakas formacja przypomina twarz to nic niezwyklego. Co do twarzy na Marsie, to widzialem gdzies ostatnio zdjecia tego obiektu w trojwymiarze z roznych perpektyw i wyglada jak zwykly pagorek. Jak przypomne sobie gdzie to bylo to zapodam linka...
  • 0

#43

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie musisz... Jest to gdzieś w dziale Marsa.
  • 0

#44

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie nie obchodzi czy to paranormalne czy też nie... akurat strasznie mi się to podoba. Z lewej strony wygląda to jakby wyrastały wszędzie drzewa. A z drugiej strony ta twarz i... nie wiem co może to przypominać, niech wasza wyobraźnia zadecyduje... :)
  • 0

#45

Hase23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta twarz może mieć związek z tą na marsie.Z tego co widać na obu zdjęciach jest to jedna osoba.Twarz na marsie ma coś na głowie.To jest tylko różnica.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych