Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz na Ziemi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twarz na „Ziemi”



Dołączona grafika


Wszyscy słyszeliśmy o słynnej „Marsjańskiej twarzy”. W lipcu 1976 roku Viking Orbiter 1 robił zdjęcia na obszarze Cydonii szukając dogodnego miejsca na lądowanie dla Vikinga 2. 25 lipca 1976 Viking 1 sfotografował teren na którym niektórzy dopatrywali się tworu nazwanego „Marsjańską twarzą”.

Teraz dzięki satelitarnym obrazom Ziemi w południowo-zachodniej części Kanady dostrzec można „twarz” a konkretniej coś co przypomina głowę Indianina. W obrębie głowy można dostrzec coś co umownie nazwano „Ipodem”.

Struktura mieści się 180 mil na południowy-zachód od Calgary. W odległości 70 mil od granicy z USA. Dokładne dane geograficzne to : 50° 0'38.20"N 110° 6'48.32"W – każdy może poszukać struktury na własną rękę… oczywiście znacznym ulepszeniem będzie tutaj oprogramowanie Google Earth. Zdjęcia pierwsze przedstawia „twarz” z wysokości 4500 stóp. Z odległości 12000 stóp Indiańska twarz jest nadal widoczna. „Ipod” o którym mowa tak naprawdę jest drogą, która kończy się jakąś dziurą. Przypuszczalnie twierdzi się iż może to być kopalnia. Ciekawym jest czy ludzie, którzy jeżdżą po tamtym terenie wiedzą tak naprawdę czym jest to coś.

Dołączona grafika


Tłumaczenie do ogólnego zrozumienia : =[dj_cinex]=
Źródło : http://ufo.whipnet.org/
  • 0



#2

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaraz za tą twarzą widać drugą twarz, tak jakby zionąca ogniem albo wyrzucająca z gęby tą pierwszą twarz.

To może być zwykły przypadek, złudzenie optyczne itp. A może i jest w tym coś więcej...
  • 0

#3

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, że ta twarz jest obrazem jakiegos starożytnego Boga. A ta druga "twarz" to raczej przypadek. Ja na przykład zauważyłam za drugą "twarzą" dwie inne, całujące się. Za to w lewym górnym rogu można zauważyć stopę...
  • 0

#4

childrenofbodom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nieco dalej zauwazyłem inną "twarz" :P
http://www.google.co...a...&iwloc=addr
  • 0

#5

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ziemianie nie Marsjanie i też swoją twarz mają!!! :crazy:
  • 0

#6

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa. Z jednej strony może to przydadek, z drugiej może to strutura współczesna stwożona przez ludzi
  • 0



#7

godot1981.
  • Postów: 61
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kto jpojedzie sprawdzic co to za dziura?
:drink:
  • 0

#8

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Niechaj narodowie wżdy postronne znają, iż Ziemianie nie gęsi, iż swą twarz mają"
Taka parafraza słynnego powiedzenia Mikołaja Reja nasunęła mi się po ujżeniu tej twarzy, już kiedyś ją widziałem, bodajże na tym forum. Jednak wydaje mi się, że to jest czysty przypadek, zwykłe uformowanie skał. To jest tak samo jak dopatrywanie się kształtów w chmurach, tak po prostu działa nasz mózg...
  • 0



#9

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli chcemy możemy wszędzie dopatrzeć się twarzy chociaż nie zaprzeczam że może to być coś dziwnego i umyślnie zrobionego bardziej przykuła moją uwagę twarz w lewym górnym rogu taka straszna się wydaje
  • 0

#10

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zwykły przypadek, gdyby dokładniej przyjrzeć się całej ziemi takich przypadków byłoby o wiele więcej. Jak wspomniał "pit" człowiek we wszystkim ujrzy coś ludzkiego.
  • 0

#11

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem tego samego zdania wszędzie twarze jakby się uparł to świat składa się z samych twarzy
  • 0

#12

Szwajcak.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TWARZ NA MARSIE

Podczas swojej pierwszej wyprawy sonda Viking w 1976 r. sfotografowala powierzchnie Marsa o rozdzielczosci 50 metrów. Niezalezne zespoly badawcze badajac zdjecia odkryly niesamowite formacje znajdujace sie na Równinie Cydonii. Naukowcy, którzy badali zdjecia twierdza, ze te obiekty moga byc sztucznego pochodzenia, wiec sa wzniesione przez inteligentne istoty. Prosby naukowców do NASA o ponowne sfotografowanie planety sa ignorowane. Dlatego, ze rzad USA boi sie prawdy. Na Marsie sa obiekty nieziemskiego pochodzenia, a polityka rzadu USA po katastrofie w Roswell, nakazuje totalne wyciszenie kazdej sprawie o UFO. Gdyby NASA potwierdzilo to, ze na Marsie znajduja sie obiekty sztucznego pochodzenia, spowodowalaby tym upadek rzadu USA, który juz od 50 lat oklamuje spoleczenstwo twierdzac, ze UFO nie istnieje. NASA nie powiedzialo i nie powie tez, ze te obiekty sa sztucznego pochodzenia, bo nie ma na to dowodów. Teraz NASA nie udostepnia od razu swoich fotografii, zatrzymuje je na dluzszy czas sprawdzajac, czy przypadkiem nie sfotografowala jakis obiektów nieziemskiego pochodzenia. Jezeli twarz, która jest bardzo duzym obiektem jest zwykla góra to obok niej znajduje sie cos jeszcze. Sa jeszcze piramidy. Jedna jest duza i dobrze widoczna ze zrobionego zdjecia, a obok niej znajduje sie kilka mniejszych. Czy to mozliwe, zeby kilka obiektów bardzo przypominajacych sztuczne znajdowalo sie tak blisko siebie? Jest to mozliwe, ale szansa wynosi 1:1000000. Komputerowa analiza twarzy wykazala fascynujacy wynik. Przy zastosowaniu kazdego filtra widzimy, ze to ludzka twarz, czy to przypadek? Sami ocencie czy to sztuczna twarz czy nie.

FOTO znajduje się na stronie http://niewyjasnione...eria.pl/26.html
  • 0

#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szwajcak, co to ma wspólnego z tym tematem? Temat o marsjańskiej twarzy istnieje, wystarczy poszukać...
  • 0



#14

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

narodowie

pit, w tym wypadku chyba bardziej do kontekstu pasuje wersja rasy :lol : :lol : :lol :
  • 0

#15

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również uważam, że jedyne co mogło stworzyć tę twarz to siły natury.

Pewnie znacie wszyscy rzeźbę w skale w USA przedstawiającą jakichś pięciu prezydentów USA. Ciekawi mnie czy gdybyśmy nie wiedzieli, że to dzieło jednego artysty (!) to czy na siłę próbowalibyśmy przypisać to do kosmitów, natury czy może jakiejść starożytnej cywilizacji ?
Ciekaw jestem jakie teorie z tego wyniknęłyby ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych