Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieprawdopodobny dowód na życie po śmierci?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#1

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Warto oglądnąć ten odcinek Ghost adventures. Ale najważniejsze zaczyna się od 32 minuty aż do końca. PYTANIE - czy mogli to zmanipulować? To chyba jedyne pytanie. Niektórzy z was mogą po prostu nie zrozumieć co znajduje się poniżej. Jeśli to nie manipulacja, to najlepszy dowód w historii ludzkości kiedy następuje komunikacja z artefaktami? Zachowującymi się tak nienaturalnie? POWINNY ODRAZU ZNIKNĄĆ?(tak twierdzi microsoft) Wasza opinia?

 

https://www.youtube....h?v=AKVFtr95N20


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 00:38

  • 0



#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A czemu by nie mogli? To telewizja, a ten program to nie jest raczej serial dokumentalny. Tego typu programy mają wywołać sensację i przyciągnąć widzów.


  • 0



#3

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A czemu by nie mogli? To telewizja, a ten program to nie jest raczej serial dokumentalny. Tego typu programy mają wywołać sensację i przyciągnąć widzów.

 

Oglądales, bo odpisales po 5 minutach..zmanipulować kamerę SLS nie jest łatwo (jeśli wo wogule możliwe), chłopaki słyną z wiarygodności mimo że to telewizja i biznes (ich materiały nie są naciągane, a oglądałem ich duuużo), a prawdopodobnieństwo że to anomalie jest wręcz zerowe(4 postacie - microsoft zna jedynie przypadki 1 postaci i uważa że to po prostu artefakt/cokolwiek). 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 00:20

  • 0



#4

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie po 5, a po 10 minutach. Napiszę to jeszcze raz - to telewizja, oni potrafią zrobić to tak, żeby nie wyglądało na naciągane, to żaden problem dla nich.


  • 0



#5

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie po 5, a po 10 minutach. Napiszę to jeszcze raz - to telewizja, oni potrafią zrobić to tak, żeby nie wyglądało na naciągane, to żaden problem dla nich.

 

Chłopie daruj sobie, daj chociaż jeden moment w ktorym coś się nie zgadza. jeden. Koleś kameruje i cały czas ma skierowany obiektyw swojej kamery w stronę  SLS. Co tu jest nie tak? Mogą manipulować, ale to ostateczny argument sceptyka. Czegoś take przekonywującego nie widzialem nigdy w żadnym programie/filmie.. wierzę.


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 00:33

  • -4



#6

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ty sobie daruj zakładanie takich tematów w takim razie. Zapytałeś, czy mogli to zmanipulować - odpowiedziałem. Pytałeś o opinię - wyraziłem ją. Ale oczywiście wielki bulwers, bo nie napisałem, że to duchy się objawiły. Po co w ogóle zaczynasz dyskusję, skoro jesteś nastawiony tylko na konkretne odpowiedzi?

A jeśli uważasz, że ten materiał nie mógł być w żaden sposób zmontowany, to współczuję naiwności. Producenci tych programów czekają właśnie na takie osoby.


  • 3



#7

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To ty sobie daruj zakładanie takich tematów w takim razie. Zapytałeś, czy mogli to zmanipulować - odpowiedziałem. Pytałeś o opinię - wyraziłem ją. Ale oczywiście wielki bulwers, bo nie napisałem, że to duchy się objawiły. Po co w ogóle zaczynasz dyskusję, skoro jesteś nastawiony tylko na konkretne odpowiedzi?

A jeśli uważasz, że ten materiał nie mógł być w żaden sposób zmontowany, to współczuję naiwności. Producenci tych programów czekają właśnie na takie osoby.

 

No nie, czekam na argumenty. Opinia to argumenty, ty odrazu jesteś na nie. Nawet odpisales po kilku minutach od wklepania tematu. Wyrażasz opinie - uargumentuj ją. Czekam jak znajdziesz jakieś niuanse świadczące o tym że można sfejkować obraz SLS w taki sposób (jest kilka ujęć kamery skierowanych w jej stronę). Odrazu odpowiem zwolennikom teorii że ktoś odgrywa teatr za kotarą, "show" duchów ujęte jest przed kotarą co uwiecznia SLS (pozatym kamera nie uchwyciła by anomali świetlnych za kotarą..)


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 00:53

  • 0



#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ten ich program zamieniający termiczne anomalie w patykowate sylwetki, to jak działa? Tłumaczyli stąd taka interpretacja?


  • 0



#9

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem co się tak uczepiłeś czasu po jakim odpisałem. Nie musiałem oglądać do ostatniej minuty, żeby stwierdzić, że to fejk. Zrobienie show pod publiczkę jest według mnie bardziej prawdopodobne niż objawienie się duchów. Argument ci podałem - nie wszystko co widzisz w telewizji jest prawdą. W te wszystkie seriale o magikach pewnie też wierzysz, bo "wyglądają prawdziwie".


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 11.09.2016 - 01:03

  • 0



#10

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ten ich program zamieniający termiczne anomalie w patykowate sylwetki, to jak działa? Tłumaczyli stąd taka interpretacja?

 

Interpretacja czego? Poczytaj jak działaja kamery SLS (https://www.ghostsho...oduct/xcam-sls/) czyli Structured light sensor to Ultradźwiękowe wykrywanie odległości, czujnik temperatury oraz czujnik termiczny częstotliwości światła .


Nie wiem co się tak uczepiłeś czasu po jakim odpisałem. Nie musiałem oglądać do ostatniej minuty, żeby stwierdzić, że to fejk. Zrobienie show pod publiczkę jest według mnie bardziej prawdopodobne niż objawienie się duchów. Argument ci podałem - nie wszystko co widzisz w telewizji jest prawdą. W te wszystkie seriale o magikach pewnie też wierzysz, bo "wyglądają prawdziwie".

 

Chłopie oglądni chociaż jeden odcinek więcej. To tak jakbyś wszedł do sklepu i zastrzelił sprzedawce bo jesteś na nie. żadnych argumentów, tylko że telewizja potrafi manipulować. Jasne, oglądni z 10 odcinków co robią ci kolesie i jakim sprzętem dysponują. To nie jakieś pseudokamerki tylko sprzęt warty dziesiątki tysięcy dolarów a ich materiały są absolutnie wiarygodne. powtarzam - oglądnii kilka odcinków. To jest show, ale absolutnie oparte na sensownych materiałach. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego co się stało w tym odcinku, w poprzednich czasem można było zobaczyć jedną postać. Tutaj mamy 4 wykonujące   nieprawdopodobne dla artefaktów rzeczy..


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 01:09

  • 0



#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ich kamera wykryła anomalie cieplne. A potem jakiś program nałożył na to kwadraciki i linie tworzące sylwetki. Tyle tylko żę jak widać na początku, program dorabia patykowatą sylwetkę nawet do chłodniejszej plamy na podłodze, nie mającej kontynuacji powyżej.


  • 0



#12

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ich kamera wykryła anomalie cieplne. A potem jakiś program nałożył na to kwadraciki i linie tworzące sylwetki. Tyle tylko żę jak widać na początku, program dorabia patykowatą sylwetkę nawet do chłodniejszej plamy na podłodze, nie mającej kontynuacji powyżej.

 

Nie wiem o co ci chodzi. Naprawdę. Kamera wykrywa struktury cieplne i organizuje je w schematyczne kształty łącząc punkty cieplne - tworzy formę, jeśli pojedziesz tą kamerą na człowieka, będzie DOKŁADNIE TAKI SAM OBRAZ jak tych czterech postaci. Oglądni inne odcinki. Jak najedziesz na psa - będzie pies.Nie ma żadnych, powtarzam, żadnych szans że to jest artefakt obrazu. Jeśli byłaby tu jedna postać - ktora zniknie po chwili - ok, możemy dyskutować. Ale takie zachowanie struktur cieplnych - nieprawdopodobne. Czekam na Wszystko, chętnie się poboksuje.


  • -1



#13

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 O ludzie...

Chłopie oglądni chociaż jeden odcinek więcej

A co miałoby to zmienić? To nadal będzie ten sam show produkowany dla kasy.

 

To tak jakbyś wszedł do sklepu i zastrzelił sprzedawce bo jesteś na nie

Wyjaśnij mi tę analogię, bo chyba nie rozumiem.

 

To nie jakieś pseudokamerki tylko sprzęt warty dziesiątki tysięcy dolarów

Drogi sprzęt wyklucza możliwość manipulacji?

 

ich materiały są absolutnie wiarygodne

Przez kogo została potwierdzona ta wiarygodność?

 

Nikt nie potrafi wyjaśnić tego co się stało w tym odcinku

Kto próbował to wyjaśnić?


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 11.09.2016 - 01:18

  • 0



#14

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 O ludzie...

Chłopie oglądni chociaż jeden odcinek więcej

A co miałoby to zmienić? To nadal będzie ten sam show produkowany dla kasy.

 

To tak jakbyś wszedł do sklepu i zastrzelił sprzedawce bo jesteś na nie

Wyjaśnij mi tę analogię, bo chyba nie rozumiem.

 

To nie jakieś pseudokamerki tylko sprzęt warty dziesiątki tysięcy dolarów

Drogi sprzęt wyklucza możliwość manipulacji?

 

ich materiały są absolutnie wiarygodne

Przez kogo została potwierdzona ta wiarygodność?

 

Nikt nie potrafi wyjaśnić tego co się stało w tym odcinku

Kto próbował to wyjaśnić?

 

Spasuj chłopie, atakujesz mnie zamiast video. Troll?. Jeśli ktoś obali ten filmik, daje soczystego plusa. Czekam


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 01:20

  • -6



#15

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jaki znowu atak? xD To są zwykłe pytania dotyczące twojego wpisu. A nawet na tak proste pytania nie potrafisz odpowiedzieć, tylko się wymigujesz. To chyba najlepiej świadczy, że nie masz nic na obronę swoich teorii.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych