Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hello World!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rotegi.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich użytkowników.

Imienia mego nie podam gdyż nie jest to potrzebne. A teraz tak na serio to, na forum bywam często ale nie posiadałem konta. Ze zjawiskami paranormalnymi nie miałem nigdy do czynienia więc jestem raczej sceptykiem mówiącym "jak zobaczę to uwierzę". Od dawna miewam świadome sny, czasami medytuję ale 3/4 mojego życia i tak spędzam na plątaniu się ze znajomymi po osiedlu i pisaniu (obecnie w c++). Na forum będę starał się udzielać jak najczęściej i mam nadzieję, że nie narobie sobie forumowych wrogów w ciągu tygodnia.

Jak teraz tak na to patrzę to okazało się, że jest to krótsze niż myślałem dlatego dopisałem to zdanie, które teraz czytasz żeby post nie był za krótki :D

#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siemandero Rotegi. Mam nadzieję, że miło będzie ci się z nami dyskutowało.  Na pewno wrogów se nie narobisz, bo najbardziej zjadliwe grono na tym forum, to sceptycy i na pewno przyjmą cię z otwartymi ramionami, w swoje szeregi  :D Zwolennicy na tym forum są  spokojniejsi i bardziej opanowani emocjonalnie ;)

Pozdrawiam :)





#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pieczonym kotem i świeżym chlebem witamy.





#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile masz lat i skąd jesteś?





#5

Rotegi.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ile masz lat i skąd jesteś?

Bez bicia przyznam się, że 16, a no i jestem z Krakowa. Podczas pisania tego nad głową przelciały mi 3 maczety więc nie ma problemu (wiecie tu czas się w maczetach liczy a nie minutach czy innych)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych