Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów 2016/2017 - Po 20 latach wraca polska drużyna, Legia Warszawa


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#46

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Tzeentch

 

Kronikarz, Panie Juzku skąd w Was tyle agresji?

 

 Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

 

 W nas nie ma agresji. To burza.

 

 

To natomiast jest tak żenujące od ortografii zaczynając, poprzez składnię i gramatykę a na treści kończąc, że aż nie wypada tego komentować.

Mimo wszystko pozdrawiam.

 

 To zdanie jest jeszcze bardziej żałosne. "Gdy nie masz argumentów, spróbuj ośmieszyć adwersarza"  To jedno z dziesięciu przykazań internetowego trola.

 

 

Alis wiem, że to nie mieści się w głowie ale owszem. Jest dużo gorzej! Oni nie tylko chodzą do muzeów. Nie wiem czy dasz wiarę ale czytają również książki ( są i tacy co  je piszą sić!), chodzą do teatru, pracują, mają rodziny i jakoś tam sobie radzą. A w wolnej chwili leją się po mordach

 

Naprawdę "szacun". Tyle że, normalni ludzie, w wolnych chwilach, hodują rybki, słuchają muzyki,  czy też robią tysiące innych rzeczy.

 Wszyscy na tym forum jakoś sobie radzą. Inaczej nie pisali by tu o różnych rzeczach bo nie mieli by dostępu do internetu... Ale czy "jakieś radzenie sobie" to taki powód do dumy? Nobilitacja? Sukces?

 

 Kiedyś w radio usłyszałem wywiad z kolesiem, który brał udział w ustawkach, i jednocześnie studiował Resocjalizację. Koleś barwnie opisywał, jak to rektorzy i inni studenci dziwili się że przychodził na uczelnię z obitym ryjem.  Czy to czyni z niego kogoś lepszego? 

Nie.

To taki sam idiota, jak koleś bez szkoły i ambicji. (brak szkoły nie determinuje inteligencji)

 

 Też chodzę do muzeów, czytam książki I nawet kiedyś trochę pisałem. I wiesz co? Dla mnie to coś zupełnie normalnego. Coś jak deszcz, czy słońce. Taka zwykła rzecz, która przytrafia się normalnym ludziom.  Nic z czego można by było tworzyć argument.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 21.10.2016 - 22:10




#47

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Światek kiboli ma inne spojrzenie na rzeczywistość. Jeden z tych patusów co się bił w Madrycie, powiedział, że spędził w polskich więzieniach 17 lat, więc kilka dni w hiszpańskim różnicy mu nie robi. Oczywiście teraz reszta kibolskiego światka robi z niego bohatera i ślę mu wyrazy szacunku, także o czym tu dyskutować.

"ryj nie szklanka, pozdrowienia do więzienia".





#48

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znaleźli sobie niektórzy usprawiedliwienie jako kibicowanie, żeby dać komuś w mordę. Im nie chodzi o to kto z kim gra, tylko o "zabawę" na trybunach. Jeszcze w zaparte będą szli że ludzie chodzą oglądać jak oni dopingują, a nie na mecz. Pomimo problemu z kibolstwem od dawna żaden rząd nie zasiadł do sprawy i tak na prawdę nie zrobił nic w porozumieniu ze środowiskiem sportowym co z tym problemem zrobić.



#49

Tzeentch.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Tzeentch

 

Kronikarz, Panie Juzku skąd w Was tyle agresji?

 

 Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

 

 W nas nie ma agresji. To burza.

 

 

To natomiast jest tak żenujące od ortografii zaczynając, poprzez składnię i gramatykę a na treści kończąc, że aż nie wypada tego komentować.

Mimo wszystko pozdrawiam.

 

 To zdanie jest jeszcze bardziej żałosne. "Gdy nie masz argumentów, spróbuj ośmieszyć adwersarza"  To jedno z dziesięciu przykazań internetowego trola.

 

 

Alis wiem, że to nie mieści się w głowie ale owszem. Jest dużo gorzej! Oni nie tylko chodzą do muzeów. Nie wiem czy dasz wiarę ale czytają również książki ( są i tacy co  je piszą sić!), chodzą do teatru, pracują, mają rodziny i jakoś tam sobie radzą. A w wolnej chwili leją się po mordach

 

Naprawdę "szacun". Tyle że, normalni ludzie, w wolnych chwilach, hodują rybki, słuchają muzyki,  czy też robią tysiące innych rzeczy.

 Wszyscy na tym forum jakoś sobie radzą. Inaczej nie pisali by tu o różnych rzeczach bo nie mieli by dostępu do internetu... Ale czy "jakieś radzenie sobie" to taki powód do dumy? Nobilitacja? Sukces?

 

 Kiedyś w radio usłyszałem wywiad z kolesiem, który brał udział w ustawkach, i jednocześnie studiował Resocjalizację. Koleś barwnie opisywał, jak to rektorzy i inni studenci dziwili się że przychodził na uczelnię z obitym ryjem.  Czy to czyni z niego kogoś lepszego? 

Nie.

To taki sam idiota, jak koleś bez szkoły i ambicji. (brak szkoły nie determinuje inteligencji)

 

 Też chodzę do muzeów, czytam książki I nawet kiedyś trochę pisałem. I wiesz co? Dla mnie to coś zupełnie normalnego. Coś jak deszcz, czy słońce. Taka zwykła rzecz, która przytrafia się normalnym ludziom.  Nic z czego można by było tworzyć argument.

 

 

Burza..pięknie..tak poetycko. 

Jeśli Twoim zdaniem wypowiedzi Kronikarza są merytoryczne to gratuluję interlokutorów. Ja przywykłem do konwersacji na nieco innym poziomie dlatego wybacz ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu.

Niemniej dostrzegam osoby, które nie ograniczyły się do stereotypowego podejścia i bicia piany więc czuję się w obowiązku temat kontynuować. Z tym że w nieco innej formie. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na PM.  



#50

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jeśli Twoim zdaniem wypowiedzi Kronikarza są merytoryczne to gratuluję interlokutorów. Ja przywykłem do konwersacji na nieco innym poziomie dlatego wybacz ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu.

 Ciekawe jaki to poziom. bo na pewno nie wyższy. Dwa zdania, i cztery brzydkie zgrania.

Po pierwsze: 

 Nigdzie nie wyraziłem opinii na temat wartości merytorycznej postów K.P.  to co określiłeś ".pięknie..tak poetycko." odnosiło się do emocji. A te mogą być negatywne, gdy paru debili psuje widowisko sportowe.

 

Po drugie. 

Próbujesz ośmieszyć Kronikarza, aby pozbawić go wiarygodności, w oczach innych czytelników, Bardzo prostackie i brzydkie zagranie.

 

I po trzecie:

 

 Próbujesz grać eksperta, który nie będzie dyskutował z byle kim, mimo że jak dotąd nie przedstawiłeś żadnych merytorycznych argumentów.

 Jedyne co napisałeś to coś w stylu: "wy nie wiecie a ja wiem" Tak można podsumować twoje wynurzenia na temat "czerni bieli" i "jakimś sobie radzeniu".

 

Po czwarte:

 

 Stwierdzeniem : "ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu." jest prymitywną próbą dyskredytacji wszystkich, odmiennych od twoich oczekiwań wypowiedzi, sugerując ze to jedynie pohukiwania. Ma to na celu podniesienie w oczach potencjalnego czytelnika, wartości twoich postów.

 

Reasumując :

 Więcej pokory Bracie. Jest na tym forum wielu wykształconych i inteligentnych ludzi. Wprawdzie daleko mi do nich, ale przez te parę lat wiele się od nich nauczyłem.

 Podstawowa wiedza to :  Nie pogrywaj w brzydki sposób i szanuj inteligencję adwersarzy. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 25.10.2016 - 19:35




#51

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten co siedział łącznie 17 lat w więzieniach to, cyt. "moje mięso armatnie w latach 90-tych" - Jarosław Sokołowski ps. Masa, pierwszy świadek koronny, były członek najpotężniejszej mafii pruszkowskiej.





#52

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masy to bym tak nie słuchał sto na sto. Swoją drogą jakim cudem on jeszcze żyje i nikt go nie zdjął? Nie dość, że wszystkich sprzedał to jeszcze co jakiś czas dolewa oliwy do ognia i grzebie stare brudy.

A w Legii oczywiście nikt nie wie, że mają u siebie recydywistów i skrajną patologie? :)





#53

Tzeentch.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Jeśli Twoim zdaniem wypowiedzi Kronikarza są merytoryczne to gratuluję interlokutorów. Ja przywykłem do konwersacji na nieco innym poziomie dlatego wybacz ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu.

 Ciekawe jaki to poziom. bo na pewno nie wyższy. Dwa zdania, i cztery brzydkie zgrania.

Po pierwsze: 

 Nigdzie nie wyraziłem opinii na temat wartości merytorycznej postów K.P.  to co określiłeś ".pięknie..tak poetycko." odnosiło się do emocji. A te mogą być negatywne, gdy paru debili psuje widowisko sportowe.

 

Po drugie. 

Próbujesz ośmieszyć Kronikarza, aby pozbawić go wiarygodności, w oczach innych czytelników, Bardzo prostackie i brzydkie zagranie.

 

I po trzecie:

 

 Próbujesz grać eksperta, który nie będzie dyskutował z byle kim, mimo że jak dotąd nie przedstawiłeś żadnych merytorycznych argumentów.

 Jedyne co napisałeś to coś w stylu: "wy nie wiecie a ja wiem" Tak można podsumować twoje wynurzenia na temat "czerni bieli" i "jakimś sobie radzeniu".

 

Po czwarte:

 

 Stwierdzeniem : "ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu." jest prymitywną próbą dyskredytacji wszystkich, odmiennych od twoich oczekiwań wypowiedzi, sugerując ze to jedynie pohukiwania. Ma to na celu podniesienie w oczach potencjalnego czytelnika, wartości twoich postów.

 

Reasumując :

 Więcej pokory Bracie. Jest na tym forum wielu wykształconych i inteligentnych ludzi. Wprawdzie daleko mi do nich, ale przez te parę lat wiele się od nich nauczyłem.

 Podstawowa wiedza to :  Nie pogrywaj w brzydki sposób i szanuj inteligencję adwersarzy. 

 

 

1. Czyli w Was jest burza, bunt, negatywne emocje, a w nas agresja, szowinizm, debilizm? Możesz podać jakieś kryteria wg których kategoryzujesz ludzi?

 

2. Nikogo nie próbuję ośmieszyć. Nie mam zwyczajnie ochoty na dyskusję z kimś kto w swoim pierwszym poście obraził mnie kilkukrotnie, założył, że jestem bydlakiem bez ambicji, prostakiem, chamem i debilem. Swoją tyradę kontynuował w kolejnych postach z których wylewała się pycha, poczucie wyższości i kompletny brak poszanowania dla ludzi o odmiennych poglądach. 

 

3. Po części odpowiedziałem w punkcie 2. Ale masz rację z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że w tym temacie "wy nie wiecie a ja wiem". Przyczyna jest bardzo prosta. Znam temat od środka a patrząc na Wasz frontalny atak na mnie Wy zapewne znacie go jedynie z przekazów.

 

4. Ja nie muszę i nie chcę nikogo dyskredytować. Autorzy postów robią to sami.

 

Reasumując:

Pokory, Bracie są u mnie ogromne pokłady ( miedzy innymi tego uczy stadion i to w sposób dość bezwzględny ) czego nie można w żadnym razie powiedzieć o kilku osobach tutaj. Z całą resztą pozostaje mi się jedynie pokornie zgodzić.


Użytkownik Tzeentch edytował ten post 26.10.2016 - 09:51


#54

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

Jeśli Twoim zdaniem wypowiedzi Kronikarza są merytoryczne to gratuluję interlokutorów. Ja przywykłem do konwersacji na nieco innym poziomie dlatego wybacz ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu.

 Ciekawe jaki to poziom. bo na pewno nie wyższy. Dwa zdania, i cztery brzydkie zgrania.

Po pierwsze: 

 Nigdzie nie wyraziłem opinii na temat wartości merytorycznej postów K.P.  to co określiłeś ".pięknie..tak poetycko." odnosiło się do emocji. A te mogą być negatywne, gdy paru debili psuje widowisko sportowe.

 

Po drugie. 

Próbujesz ośmieszyć Kronikarza, aby pozbawić go wiarygodności, w oczach innych czytelników, Bardzo prostackie i brzydkie zagranie.

 

I po trzecie:

 

 Próbujesz grać eksperta, który nie będzie dyskutował z byle kim, mimo że jak dotąd nie przedstawiłeś żadnych merytorycznych argumentów.

 Jedyne co napisałeś to coś w stylu: "wy nie wiecie a ja wiem" Tak można podsumować twoje wynurzenia na temat "czerni bieli" i "jakimś sobie radzeniu".

 

Po czwarte:

 

 Stwierdzeniem : "ale nie będę uczestniczył w tym pohukiwaniu." jest prymitywną próbą dyskredytacji wszystkich, odmiennych od twoich oczekiwań wypowiedzi, sugerując ze to jedynie pohukiwania. Ma to na celu podniesienie w oczach potencjalnego czytelnika, wartości twoich postów.

 

Reasumując :

 Więcej pokory Bracie. Jest na tym forum wielu wykształconych i inteligentnych ludzi. Wprawdzie daleko mi do nich, ale przez te parę lat wiele się od nich nauczyłem.

 Podstawowa wiedza to :  Nie pogrywaj w brzydki sposób i szanuj inteligencję adwersarzy. 

 

 

1. Czyli w Was jest burza, bunt, negatywne emocje, a w nas agresja, szowinizm, debilizm? Możesz podać jakieś kryteria wg których kategoryzujesz ludzi?

 

2. Nikogo nie próbuję ośmieszyć. Nie mam zwyczajnie ochoty na dyskusję z kimś kto w swoim pierwszym poście obraził mnie kilkukrotnie, założył, że jestem bydlakiem bez ambicji, prostakiem, chamem i debilem. Swoją tyradę kontynuował w kolejnych postach z których wylewała się pycha, poczucie wyższości i kompletny brak poszanowania dla ludzi o odmiennych poglądach. 

 

3. Po części odpowiedziałem w punkcie 2. Ale masz rację z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że w tym temacie "wy nie wiecie a ja wiem". Przyczyna jest bardzo prosta. Znam temat od środka a patrząc na Wasz frontalny atak na mnie Wy zapewne znacie go jedynie z przekazów.

 

4. Ja nie muszę i nie chcę nikogo dyskredytować. Autorzy postów robią to sami.

 

Reasumując:

Pokory, Bracie są u mnie ogromne pokłady ( miedzy innymi tego uczy stadion i to w sposób dość bezwzględny ) czego nie można w żadnym razie powiedzieć o kilku osobach tutaj. Z całą resztą pozostaje mi się jedynie pokornie zgodzić.

 

 

Zarejestrowałeś się na forum, napisałeś posta o niczym, nie odpowiedziałeś na zadane pytania, piszesz lakonicznie, bez konkretów. Albo nie masz swojego zdania i prowokujesz dyskusję w takiej formie, albo jesteś osobą, o której własnie w negatywny sposób się wyrażamy.

Powtarzasz w kółko, że znasz temat od środka, a nie podpierasz tego niczym konkretnym - jesteś zwyczajnie niepoważny i niewiarygodny.

A jeżeli wyrażanie swojego zdania uważasz za atak, to jesteś także niedojrzały.

 

A jeżeli jesteś człowiekiem, który jeździ po świecie za piłkarzami, demoluje ulice, stadiony, atakuje policję czy ochronę, jednocześnie chowając się za maską czy innym szalikiem, to nie dość, że jesteś debilem, to jeszcze tchórzem. I takie jest moje zdanie o tego typu ludziach. Wierzę jednak, że tak nie jest i nie traktuj tego jako atak personalny - ja tak myślę o wszystkich kibolach, których widziałem na żywo na meczowych zadymach, w TV, o których czytałem i słyszałem od znajomych, którzy chodzą na mecze.





#55

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Media kłamią - to oczywiste.
Oto dowód.

Rzeszów. Ustawka kiboli na Baranówce.

 

 

 

Bzdura - prawda wygląda zupełnie inaczej.

 

Kulturalny Tygodnik Kibica

donosi:


Wieczorem, na jednym z rzeszowskich osiedli spotkali się miłośnicy twórczości Stefana Żeromskiego, którzy po wyjściu z biblioteki miejskiej, napotkali wracającą z Teatru im Wandy Siemaszkowej grupę wielbicieli talentu Heleny Modrzejewskiej.


Po krótkim przywitaniu, przystąpiono do intensywnej dyskusji na temat literatury i sztuk teatralnych.
Dyskusja miała charakter spontaniczny i charakteryzowały ją wartkie zwroty akcji.
Trudno orzec, kto przekonał kogo do swojej racji, bo spotkanie zostało zakłócone przez nieproszonych gości, którzy nie interesują się ani literaturą piękną ani teatrem - i potrafią tylko pałować niewinnych inteligentów.

 

Organizatorzy żałują, że na spotkanie nie dotarli sympatycy miejscowego muzeum - ale ci byli w tym dniu na wyjazdowym panelu poświęconym wyższości Muzeum Regionalnego Ziemi Rzeszowskiej, nad Muzeum Regionalnym Ziemi Przemyskiej.


Jak donoszą nasi redakcyjni koledzy z Przemyśla, panel zakończył się zwycięstwem Rzeszowiaków, którzy dysponowali przewagą liczebną i cięższymi eksponatami muzealnymi.


Planowany jest rewanżowy panel, tym razem na terenie Rzeszowa ale póki co, nie mamy jeszcze informacji na temat terminu, w którym mógłby się on odbyć.


Użytkownik pishor edytował ten post 26.10.2016 - 16:57




#56

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurna, aż normalnie żal, że prowadzenia Legia nie utrzymała :D Jestem naprawdę zaskoczony tym wynikiem, sądziłem, że przegrają, a tu mogli nawet wygrać. Nie jestem kibicem Legii, ale brawa się należą.

A biedny Ronaldo tylko rękoma machał :D





#57

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

CR7 znowu prawie płakał...



#58

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale kompromitacja Realu Madryt, masakra po prostu. :o





#59

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z 0-2 zrobili 3-3 :) niewiele brakowało a 3pkt by były. Mają szanse wywalić za burte Sporting. Na pewno po tym dzisiejszym poczuli się mocni.





#60

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z 0-2 zrobili 3-3 :) niewiele brakowało a 3pkt by były. Mają szanse wywalić za burte Sporting. Na pewno po tym dzisiejszym poczuli się mocni.

Albo Sporting Real w walce o wyjście z grupy.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych