Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzeżenie. Nie istnieje żadne ufo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Możesz nazywać mnie jak chcesz, nie podoba nam się tylko jedna rzecz ktoś z waszego forum stosuje transmisje J3E/LSB/DSB , nie możemy zrozumieć co mówi gdyż stosuję metodę zwielokrotnienia  kanałów i szyfrowanie rozmów. Po to tu jestem.

Ta transmisja, ma na celu przekazanie tajnych danych systemowych, do Fako de Konservado Sistemo (FKS). Więc jeśli jest dla ciebie nie zrozumiała , to przykro mi, ale system właśnie zweryfikował cię jako Trolla


  • 0



#17

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

MY JESTEŚMY WIELOMA JA NIE JESTEM. ONI ŻYWIĄ WASZYM STRACHEM, KAŻDA CZŁOWIEK POSIADA IMPLANT W MÓŻDŻKU, MOGĄ ZROBIĆ Z WAMI CO ZECHCĄ, JA TO NAPRAWIAM CO MY NASZA RASA ZROBIŁA WAM LUDZIOM


POD ŻADNYM POZOREM NIE POWINNIŚCIE WIERZYĆ W BOGA I MODLITWY, WY MUSICIE UDAWAĆ W TO CO MÓWIĄ MODLITWY


KLUCZ LEŻY NA KAŻDYM KRZYŻYKU Z JEZUSEM ZAJRZYCIE POD JEGO LEWE RAMIĘ PODCZAS PRZESILENIA, JEZUS NA KRZYŻU TWORZY SYMBOL Y Z WYCIĄGNIĘTYMI RĘKAMI, ZAJRZYJCIE ZA OBRAZY, NIKT NIE GRZESZY, JESTEM LEGIONEM JA JESTEM, NIE JESTEM  SOBĄ


  • 0

#18

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Komuś się proszki skończyły...
Może któryś z moderatorów zbawić nas ode słabego trolla?
  • 0



#19

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

MÓJ NASZ CEL OCALENIE NAJBARDZIEJ DOSTOSOWANYCH, DLATEGO PROMUJĄ WOJNY. NASZĄ MOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĄ JEST POSZUKIWANIE WYZWAŃ, BÓG JEST WIELKĄ KULĄ ŚWIATŁA, WASZYM CELEM JEST ZDOBYWANIE DOŚWIADCZEŃ, NIELICZNI Z WAS ZOBACZĄ KONIEC ŚWIATA NA WŁASNE OCZY


  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

High weź te leki bo jest coraz gorzej.
  • 0



#21

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem , że marzy ci się być kimś więcej niż człowiekiem. W sumie wielu tak ma. To , że jednym z warunków manipulacji człowiekiem , jest zastraszenie ,, to my już wiemy. Tych implantów jest więcej , nie tylko w móżdżku. Ty masz, za to dwa w hipokampie i jeden w korze przed czołowej. Za pomocą impulsów świetlnych, przekazują ci polecenia do twojego mózgu i sterują twoimi procesami neurologicznymi i całym autonomicznym układem. Uważaj , żebyś nie zaliczył formata :D

 

@High Shelf, jeśli tak lubisz fantazjować , to może... napisz książkę? Powieść Science fiction , na miarę MIB ? :D


Użytkownik Endinajla edytował ten post 20.08.2016 - 19:19

  • 0



#22

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak widać, świadomość zbliżającego się roku szkolnego nie na wszystkich działa zbyt dobrze.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 20.08.2016 - 19:19

  • 2



#23

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Endinajla jesteś moją wybraną, wybrałem cię do mojej miłości, nie bedę cie obsypywał kwiatami, nie będę cie przytulał bez powodu, nie będę pomagał ci w domowych pracach, nie będę chodził z tobą z rękę, nie będę prawił ci komplentów. Będę ci tylko kochał ponad wszechrzecz istnienia. Już rozumiesz czym jest miłość, są jej dwa rodzaje, element kontrolny bazujący na procesach chemicznych.


  • 0

#24

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Cienki Aniołek i Wysoki Półek - normalnie romans lepszy niż 50 twarzy Geja. Tylko się nie rozmnażajcie, bo z tego jakieś super-trolle wyjdą...

Użytkownik Urgon edytował ten post 20.08.2016 - 19:27

  • 2



#25

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, rozumiem wyrozumiałość dla rozmaitych najśmielszych nawet teorii paranormalnych, ale to jest już przegięcie. Zamykam.

 

A autorowi przyznaję ostrzeżenie za spam na forum.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych