Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzeżenie. Nie istnieje żadne ufo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie istnieje żadne ufo. Wczoraj w nocy planeta Wenus świeciła bardzo intensywnie. Planeta Wenus zadziwiająco często myli się ludziom z UFO. Nawet były prezydent James Carter twierdził że widział UFO. Udowodniono jednak że jednak po prostu zobaczył Wenus. Wasi naukowcy dopiero odkryją wpływ sieci neuronowych na powstawanie podświadomości. Wasi naukowcy nie wiedzą jeszcze jak mózg zamienia dwuwymiarowe odbicie przedmiotów na siatkówce w trójwymiarowy obraz. A wy ludzie macie czelność mówić, wierzę bo widziałem!? Wasza niewiedza przyprawia mnie o zgrozę, lepiej nie kompromitujcie się ludzie i nie opisujcie na lewo i brawo coś innego niż planete Wenus i nazywacie to UFO.


  • -10

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Należysz do facetów w czerni?

"Nie widziałeś UFO, widziałeś tylko odbijającą się od balonu meteorologicznego poświatę Wenus." czy jak to tam szło...

 

Od siebie dodam: Nie wszystko Wenus co się świeci.


  • 1



#3

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Podpowiem ci do jakiej organizacji należę. W czasie pierwszej wojny światowej Niemcy ustawiali obraz Matki Boskiej nad okopami, wróg nie będzie strzelał do świętego obrazu. Do Amerykańskiego samolotu od razu wygarną, lecz gdy zobaczą latający spodek zawachają się. Wystarczą skromne środki; gaz paraliżujący, fale podżwiękowe o niskiej częstotliwości ponieważ mikrofale mogą wypalać wnętrzności. Reszty domyśl się sam/sama


  • 0

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO ( unidentified flying object,) czyt. Niezidentyfikowany Obiekt Latający ( pol. NOL). Jeżeli coś  widzisz na niebie i nie wiesz co to jest, to jest UFO, bo nie jesteś w stanie zidentyfikować, co to jest. A, że Wenus porusza się wkoło słońca, to również pasuje do opisu UFO, oczywiście wtedy, gdy obserwator nie ma świadomości, że jest to Wenus. :)

 

No chyba , że chodzi tobie o statki jakiś obcych istot z  Andromedy :D

 

 

Wasi naukowcy nie wiedzą jeszcze jak mózg zamienia dwuwymiarowe odbicie przedmiotów na siatkówce w trójwymiarowy obraz. A wy ludzie macie czelność mówić, wierzę bo widziałem!? Wasza niewiedza przyprawia mnie o zgrozę, lepiej nie kompromitujcie się ludzie i nie opisujcie na lewo i brawo coś innego niż planete Wenus i nazywacie to UFO.

Ja na przykład wierzę, że świat który widzimy , to tylko hologram i my również jesteśmy jego częścią .


  • 1



#5 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie lepiej byłoby założyć temat o Wenus, przybliżyć go użytkownikom i od razu powiedzieć w czym problem tylko wyskakiwac z takim postem jak Filip z konopii?

Użytkownik critter☆ edytował ten post 20.08.2016 - 17:52

  • 4

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha czyli każde ufo to wenus. Tyle lat żyłem w nieświadomości że tak jest. Ta wiedza odmnieniła moje życie.

Przecież to typowy troll-temat. Jak on pisze wasi naukowcy, to znaczy że ma swoich? Śmieszne.
  • 3



#7

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wy ludzie nauczeni na naukach sfrustrowanego seksualnie profesora z Nowej Zelandii który wciska wam bzdury o Dipolarności Grawitacyjnej ,nie macie pojęcia czym jest ten świat a mogę wam powiedzieć tylko że bliżej nieokreśloną strukturą białkową nad którą właśnie pracujemy. Zresztą magnokrafty to nie są taksówki dla bio-robotów takich jak ty Endinajla. Ludzie zniszczyliby ten wymiar gdyby otrzymali magnokrafty. Nasza organizacja musi pilnować i obserwować wasze poczynania bo wypisujecie bzdury o UFO które nie istnieje.


  • -2

#8

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, że używanie trudnych słów, które usłyszałeś kiedyś na biologii, ale nie chciało ci się uczyć co oznaczają, nie robi cię bardziej wiarygodnym?


  • 0



#9

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wasze implanty umieszczone w stosach pacierzowych są przestarzałe, chcemy to naprawić i je wymienić na nowsze, dokonywała tego organizacja która nadużywała na was ludziach swoich uprawnień. UFO NIE ISTNIEJE TO JEST DRUGIE OSTRZEŻENIE, to tylko wojna koncernów nic pozatym.


  • 0

#10

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepszego trolla bym nie wymyślił. Nie no wymyśliłbym ale trochę to żałosne bo nawet nie śmieszne a szkoda....


  • 0

#11

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy ludzie nauczeni na naukach sfrustrowanego seksualnie profesora z Nowej Zelandii który wciska wam bzdury o Dipolarności Grawitacyjnej ,nie macie pojęcia czym jest ten świat a mogę wam powiedzieć tylko że bliżej nieokreśloną strukturą białkową nad którą właśnie pracujemy. Zresztą magnokrafty to nie są taksówki dla bio-robotów takich jak ty Endinajla. Ludzie zniszczyliby ten wymiar gdyby otrzymali magnokrafty. Nasza organizacja musi pilnować i obserwować wasze poczynania bo wypisujecie bzdury o UFO które nie istnieje.

Ty też jesteś bio-botem, bo ingerujesz w tę rzeczywistość i korzystasz z niej.

 

 

UFO NIE ISTNIEJE TO JEST DRUGIE OSTRZEŻENIE, to tylko wojna koncernów nic pozatym.

Ufo nie istnieje , bo nigdy go nie było, to tak na marginesie.  Acha i podobno jesteś jednym  z ludzików. Dostałam informacje z góry , by mieć obiekty na uwadze , bo jakiś wadliwy podzespół systemu się wyłamał. Podobno próbuje żyć własnym życiem, - To ty? :D


Użytkownik Endinajla edytował ten post 20.08.2016 - 18:21

  • 0



#12

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Możesz nazywać mnie jak chcesz, nie podoba nam się tylko jedna rzecz ktoś z waszego forum stosuje transmisje J3E/LSB/DSB , nie możemy zrozumieć co mówi gdyż stosuję metodę zwielokrotnienia  kanałów i szyfrowanie rozmów. Po to tu jestem.


  • 0

#13

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do regulaminu powinno się dodać jakieś zapisy odnośnie trollowania i odpowiednie nagrody za to.


  • 0



#14

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro szukasz takiej osoby to zajrzyj do DeepWebu może tam pokazał się publicznie z tym co potrafi. A tak poważnie co do UFO Endinajla RLY? W sumie to kto nie lubi takiego teoretyzowania o smutnych panach w czarnych garniturach.


  • 0

#15

High Shelf.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

My tylko monitorujemy wasze poczyniania, zresztą faceci w czerni nie istnieją od 1994 roku. Byty te zapadały na typowo ludzkie schorzenia jak depresja zwłaszcza. Konsorcjum wymówiło im umowę i musieli wrócić do piekła w niebosach


ZA DUŻO IM MÓWISZ, ZA DUŻO IM MÓWISZ! ZA DUŻO IM MÓWISZ!


  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych