Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to UFO?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Amami.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, dziś rano zrobiłam mnóstwo zdjęć telefonem (przeloty balonów). Na jednym i tylko tym jednym pojawia się coś jakby w ruchu. Chodzi mi o coś czarnego, dość sporego pomiędzy balonami i jakby smugę w okół tego. Nie było o tej porze żadnych ptaków, dlatego mnie to zdziwiło. 

 

Przesyłam oryginalne zdjęcie, gdyby ktoś chciał oryginał na maila, też mogę podesłać. Proszę powiedzcie mi co to jest, czy to UFO?

 

post-46634-0-18849600-1471678177.jpg


  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. To helikopter.
  • 0



#3

Amami.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówię, że nie było nic wtedy. Nawet helikoptera! Widziałabym! 


  • 0

#4

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogłeś to obrócić nim wstawiłeś. Po ściągnięciu, przybliżeniu nie wiem dlaczego wydaje mi się jakoby to ni było z tego zdjęcia. Jakby doklejone w programie. Skoro normalnie widziałbyś gdyby to był helikopter dlaczego nie widziałeś czym jest owy obiekt? Poza tym jeżeli przybliżysz zdjęcie możesz zobaczyć charakterystyczne kreski niczym właśnie śmigła większego heli.


  • 0

#5

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Amami, ale powiększ sobie. To wygląda identycznie jak helikopter. Śmigła są bardzo dobrze widoczne.


  • 1



#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie UFO tylko Blurfo czyli np. owad przelatujący blisko obiektywu. http://www.paranorma...48-blurfo-zone/

(BTW: Może ktoś zaktualizować tamten temat? Grafiki już dawno wyzionęły ducha a bez nich jest mało czytelny.)


  • 1



#7

Amami.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że nikt z was mi nie wierzy. Dziękuję bardzo. Nic nie dołączyłam. Mam oryginalne zdjęcie, mogę przesłać wam na maile.


  • 0

#8

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to żaden helikopter ani żaden pojazd ufo tylko ktoś latał dronem a drony mają różne kształty i wyglądy sam posiadam  dron w kształcie samolotu  typu latające skrzydło


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 20.08.2016 - 11:37

  • 1

#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie UFO tylko Blurfo czyli np. owad przelatujący blisko obiektywu.

 

Widzę, że nikt z was mi nie wierzy. Dziękuję bardzo.

 

Jezuu, to jest tak typowe i tak powtarzalne, że aż nudne.

Co chwilę na tym forum czytam podobną reakcję.

 

Otrzymujesz racjonalne wyjaśnienie od Ana Mert (moim zdaniem w 90% trafne) ale nawet się do niego nie odniesiesz, zamiast tego strzelając focha (brakuje jeszcze komentarza w stronę forum i użytkowników, żeby był komplet).

 

Okej.

Przyjmijmy na chwilę, że było to ufo i, że przeleciało pomiędzy balonami.

Nie zastanowiło cię, że NIKT go nie zauważył? Ani spośród tych ludzi w balonach, ani spośród tych, którzy jak ty obserwowali je z ziemi?

To powinno być CO NAJMNIEJ kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt osób) - i tylko ty dostrzegłaś to ufo, a właściwie, to zorientowałaś się, że ono tam  jest dopiero przeglądając zdjęcia.

No chyba, że wkleisz tutaj informacje z lokalnej prasy na temat dziwnego obiektu zaobserwowanego podczas przelotów balonów.

 

A co do tego

Nie było o tej porze żadnych ptaków...

 

to nie możesz być tego pewna.


Użytkownik pishor edytował ten post 20.08.2016 - 11:48

  • 0



#10

Amami.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że te loty miały miejsce od 7:30 mniej więcej. O tej porze u mnie na balkonach nie ma nikogo. To musiał być szybki pojazd, na zdjęciu, które mam 2 sekundy później już nic nie ma. A normalnie helikopter czy coś takiego to 2 sekundy później da się złapać na zdjęciu. 

 

Nie wiem, dlaczego mnie tak traktujecie. Jak jakąś paranoiczkę. Nie spodziewałam się tego wśród tych, którzy się na tym temacie znają. Myślicie, że zamieściłabym to dla zabawy? 

 

Chyba mało wiecie na tematy ufo, ponieważ jest powiedziane, że można nie widzieć tych pojazdów aczkolwiek czasami podczas zrobienia zdjęcia pojawiają się one na fotografiach. 


  • 0

#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzko uwaga potrafi działać w zabawny sposób. Jeśli oglądając mecz skupisz się na tym kto komu strzelił bramkę, nie zauważysz cheerleadera przebranego za małpę. Na podobnej zasadzie ludzie robiący zdjęcie czemuś konkretnemu nie zauważają ptaków, owadów a nawet samolotów.

 

Anna Mert podała wyjaśnienie, że to prawdopodobnie owad który przeleciał dość blisko i brzmi ono dobrze.


  • 1



#12

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że impreza z Włocławka?

http://aeroklub.wloc...6-juz-od-jutra/

 

Wystarczy poczekać na oficjalne zdjęcia i filmiki z imprezy i zobaczyć, czy latały helikoptery i drony, gdzie przy takich pokazach zawsze jest pełno dronów w powietrzu, które robią ujęcia z góry.

 

PS. Ewidentnie jednak wygląda to na helikopter:

 

CvUUWoy.png


Użytkownik szczyglis edytował ten post 20.08.2016 - 15:54

  • 0



#13

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obecność helikoptera, raczej nie umknęła by uwadze autora.

Obstawiam, że to raczej duży owad przelatujący blisko obiektywu lub ptak.  


  • 0

#14

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, dlaczego mnie tak traktujecie. Jak jakąś paranoiczkę.

Zacytuj fragment, w którym padło takie stwierdzenie, bo ja jakoś nie zauważyłem. Po prostu dostałaś racjonalne wyjaśnienie sytuacji. 

Ale od razu widać, że przychodząc na to forum, nie szukałaś wyjaśnienia, ale potwierdzenia Twojej teorii, że to ufo. Inaczej nie byłoby takiej reakcji z Twojej strony.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 20.08.2016 - 19:31

  • 0



#15

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po co zakładasz temat i pytasz czy to UFO, skoro Ty wiesz, że to UFO i żadnej innej racjonalnej odpowiedzi nie przyjmujesz do wiadomości?

Tak to UFO, super, uwieczniłaś UFO, idź z tym do telewizji, a nam już daj spokój, bo my jesteśmy ograniczeni umysłowo i dla nas to helikopter/dron.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych