Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pod CERN nagrano ceremonie okultystyczną

cern koniec świata okultyzm nwo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed chwilą pisałaś o przysięgach tak strasznych że nie każdy by je złożył na księdze i szerzeniu zła. Teraz już piszesz jakby chodziło ci o coś innego....


  • 0

#17

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja nie mówię o łażeniu z pentagramem i mówieniu ludziom, że Satan to prawda objawiona. Takie coś , to tylko małolaty mogą robić.

 

 

No ok, ale ja nie o tym. Ja o tym źle rzekomym i manipulacji. 

 

Z tego co pamiętam z książki LaVeya to współczesny satanizm raczej opiera się na kulcie jednostki i nienaruszalności przestrzeni osobistej drugiej osoby (żyj i daj żyć innym), no chyba, że druga osoba zalazła nam za skórę to wtedy mamy prawo do odwetu na zasadzie ząb za ząb. Poza tym myślą przewodnią satanizmu jest kult życia doczesnego, rozumu i przyjemności. Gdzie tu zło? Ci sataniści na świecie dominują. Jeśli masz na myśli jakiś innych, bardziej nawiedzonych to raczej nie jest ich wystarczająco, żeby mieć władzę nad światem.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 19.08.2016 - 17:05

  • 0



#18

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

" Antychryści" w adidasach, a to dobre :D


comment_6Nm3M1siMaAHH1SoBuaAeGUV4GyajbWz


Śmiechowe nagranie ;)


  • 1

#19

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

ja nie mówię o łażeniu z pentagramem i mówieniu ludziom, że Satan to prawda objawiona. Takie coś , to tylko małolaty mogą robić.

 

 

No ok, ale ja nie o tym. Ja o tym źle rzekomym i manipulacji. 

 

Z tego co pamiętam z książki LaVeya to współczesny satanizm raczej opiera się na kulcie jednostki i nienaruszalności przestrzeni osobistej drugiej osoby (żyj i daj żyć innym), no chyba, że druga osoba zalazła nam za skórę to wtedy mamy prawo do odwetu na zasadzie ząb za ząb. Poza tym myślą przewodnią satanizmu jest kult życia doczesnego, rozumu i przyjemności. Gdzie tu zło? Ci sataniści na świecie dominują. Jeśli masz na myśli jakiś innych, bardziej nawiedzonych to raczej nie jest ich wystarczająco, żeby mieć władzę nad światem.

 

To się nazywa w skrócie HEDONIZM :) Satanista to z reguły hedonista.

 

 

Przed chwilą pisałaś o przysięgach tak strasznych że nie każdy by je złożył na księdze i szerzeniu zła. Teraz już piszesz jakby chodziło ci o coś innego....

Chodzi mi cały czas o jedno i to samo. Z człowieka nie trzeba na siłę robić członka tajnej organizacji. No chyba , że chce to składa przysięgę. Wyraża zgodę na własną egzekucję za puszczenie pary z gęby. Jeśli nie masz wpojonych dobrych wartości , to prędzej czy później ulegniesz manipulacji.

 

Rhiana.png

 

a43-141x177.jpg

 

a1011-600x380.jpg

 

aca.jpg

 

f73772a66b22ffbd49bfdde970de42d7,641,0,0

 

Niewinny gest,  którego używają wszyscy. Jednak po co to robimy, wiedząc , że oznacza to tyle, co rogi diabła ? 


Użytkownik Endinajla edytował ten post 19.08.2016 - 17:37

  • 0



#20

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Akurat w tym co napisałam są elementy hedonizmu, ale są tam też inne rzeczy, które w całości składają się na założenia satanizmu.

 

 

Chodzi mi cały czas o jedno i to samo. Z człowieka nie trzeba na siłę robić członka tajnej organizacji. No chyba , że chce to składa przysięgę. Wyraża zgodę na własną egzekucję za puszczenie pary z gęby. Jeśli nie masz wpojonych dobrych wartości , to prędzej czy później ulegniesz manipulacji.

 

O zostaniu satanistą świadczy przystąpienie do kościoła, który z tego co wiem tajny nie jest. Tajne organizacje mogą być działalnością poboczną, ale to dotyczy nie tylko satanistów.

 

Podatni na manipulację są zwykle ludzie, którym brakuje wiedzy i pewnego sprytu a nie tacy, którym ktoś czegoś nie wpoił. Zwłaszcza wartości, których dobro jako takie jest względne i zwykle raczej jest tak, że każdy wyrabia sobie swoje.

 

Symbol, który przedstawiłaś na zdjęciach niejedno ma znaczenie, tak jak i wiele innych symboli. Pomimo tego, że łączony jest czasami z satanizmem jeszcze nie widziałam satanisty, który by go używał. Tutaj niektóre jego zastosowania: https://en.wikipedia.../Hook_'em_Horns i tu http://bit.ly/2bDjbMv


Użytkownik dziewięć edytował ten post 19.08.2016 - 17:50

  • 0



#21

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dużo jest ludzi, których zasady moralne się zacierają i nie odróżniają dobra od zła. Imponuje im to co złe, bo są zbuntowani.

 

 

O zostaniu satanistą świadczy przystąpienie do kościoła, który z tego co wiem tajny nie jest. Tajne organizacje mogą być działalnością poboczną, ale to dotyczy nie tylko satanistów.

Z reguły organizacje, które mają coś do ukrycia są tajne. Te które się nie boją, nie muszą się niczym zasłaniać i mogą żyć sobie w najlepsze jak na przykład Scjentolodzy.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 19.08.2016 - 17:50

  • 0



#22

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Satanizm nie ma nic wspólnego z żadnymi diabłami. To całkiem ciekawa filozofia, która stoi w opozycji do religii typu KK, który nakazuje umartwiać się za życia. W satanizmie jest odwrotnie - człowiek ma odrzucić zabobony i żyć pełnią życia. Stąd jako konkurencja dla KK jest on tak demonizowany. Palenie kotów natomiast, składanie ofiar z noworodków i tego typu bzdury to wymysł dzieciaków i filmów z Hollywoodu - taka popkultura, która z satanizmem wspólnego nic nie ma.


  • 0



#23

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Szczyglis, piszesz o satanizmie Laveyańskim, filozofii wymyślonej przez tego gościa...

 

Anton_LaVey_photo.jpg

 

Który nawet napisał taką książeczkę

 

satanic-bible.jpg

 

A ja piszę o organizacjach, które nie mówią o sobie, że są satanistami, albo gdy już to robią, to nawet to praktykują. Oczywiście nie mam na myśli tutaj jakiś dziecinnych rytuałów, a coś znacznie groźniejszego.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 19.08.2016 - 18:06

  • 0



#24

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Satanizm LaVeyański to najpopularniejszy satanizm współcześnie. Skąd wiesz o jakiś innych satanistach, którzy podobno są tajną organizacją i z definicji nikt nie powinien o nich wiedzieć?

 

edit: Ooo,czekaj...czyżbyś czytała Frondę? :D


Użytkownik dziewięć edytował ten post 19.08.2016 - 18:13

  • 0



#25

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taki utwór związany nieco z tematem :)

 


  • 0



#26

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżbyś unikała odpowiedzi? Najpewniej twoja wizja satanizmu wzięła się z filmów czy bajek ewentualnie opowieści. Jeżeli się mylę popraw mnie a gdybyś była świadkiem czegoś opowiedz. Odnoszę wrażenie że żyjesz bardziej w świecie fantazji niźli rzeczywistości Endinajla.


  • 0

#27

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja  wierzę w zjawiska paranormalne, bo dopóki nauka tego nie udowodni, to są paranormalne, Jak wiadomo jeszcze nie wszystko zostało odkryte, więc o mnie się nie martw.

 

 

Najpewniej twoja wizja satanizmu wzięła się z filmów czy bajek ewentualnie opowieści.

Lepiej, żebyś tak myślał :)

 

Masz posłuchaj se muzyczki :D

 


Użytkownik Endinajla edytował ten post 19.08.2016 - 21:09

  • 0



#28

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz wyjaśnić Endinajla  o jakim satanizmie piszesz? Czy chodzi Ci o powiązania okultystyczne z celebrytami? 


  • 0

#29

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Masz posłuchaj se muzyczki

Muzyką to ja bym tego czegoś nie nazwał - to jedno. W dodatku te śmieszne grafiki - szatan, rogi, odwrócony pentagram, demony, ogień i blablabla. Nie wiem, może dzieci jakieś się tym jarają, ale człowiek, który cokolwiek wie o satanizmie, jedynie to wyśmieje. To jest właśnie wina popkultury, jakiejś śmiesznej mody. 

 

Z Biblii LaVeya:

 

Jedenaście przykazań satanizmu

1. Nie wyrażaj swoich opinii lub rad, jeżeli nie jesteś o to proszony.
2. Nie zwierzaj się ze swoich problemów innym, chyba że jesteś pewien, że chcą o nich słuchać.
3. Kiedy jesteś w cudzym domu (na cudzym terenie) okaż mu respekt lub, jeżeli nie potrafisz, nie chodź tam.
4. Jeżeli gość w twoim domu (na twoim terenie) dręczy cię, traktuj go okrutnie i bez miłosierdzia.
5. Nie czyń seksualnych awansów, dopóki nie dostaniesz wyraźnej propozycji współżycia.
6. Nie bierz tego co nie należy do ciebie, chyba że jest ta rzecz dla kogoś brzemieniem i osoba ta prosi, by być uwolniona.
7. Potwierdź moc magii, jeśli udało ci się przy jej pomocy zaspokoić swoje pragnienia. Jeżeli zaprzeczysz mocy magii po jej wykorzystaniu, utracisz wszystko, co w ten sposób uzyskałeś.
8. Nie narzekaj na coś, czemu nie musisz się poddawać.
9. Nie krzywdź małych dzieci.
10. Nie zabijaj zwierząt (nie-ludzi), chyba że zostaniesz zaatakowany lub będziesz potrzebował pożywienia.
11. Kiedy chodzisz w "otwartym" terenie nie zaczepiaj nikogo. Jeżeli ktoś cię zaczepia, poproś go by przestał. Jeżeli nie przestanie, zniszcz go.

Dziewięć grzechów satanizmu
1. Głupota
2. Pretensjonalność
3. Solipsyzm
4. Konformistyczna stadność
5. Ograniczenie
6. Niepamięć historii Ducha
7. Bezkompromisowa duma
8. Brak wrażliwości estetycznej
9. Megalomania

Rzeczywiście, iście szatańskie to wszystko :D


Użytkownik szczyglis edytował ten post 19.08.2016 - 22:53

  • 1



#30

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

@Endinajla nie wiem skąd wzięłaś te rewelacje, ale zwykle sataniści nie manipulują światem i nie szerzą zła. Raczej mają lepsze sprawy na głowie. 

 

Ta, a ci bardzo ważni reprezentanci kościoła szatana to pewnie nie wiedzą co mówią?

 


Użytkownik gryninG edytował ten post 19.08.2016 - 23:50

  • 2


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, koniec świata, okultyzm, nwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych