Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pod CERN nagrano ceremonie okultystyczną

cern koniec świata okultyzm nwo

  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#1

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem ciekawy materiał, ale według mnie to kolejne bawiące się dzieciaki, które naoglądały się za dużo filmów. Tylko ciekawi mnie - jak weszli na teren ośrodka?  A, Wy co o tym sądzicie? 

 

http://www.zjawiskan...ia-antychrysta/


Użytkownik kubtom edytował ten post 19.08.2016 - 15:53

  • 0

#2

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu? Najlepszy moment akcji i kamerzysta dostaje drgawek? To takie typowe....  Dlaczego nikt nie zauważył kamerzysty? Co on wgl. tam robił? Dlaczego go nie gonili? Wgl. przywołania antychrysta czy wymiary dla demonów?! Serio tak bardzo trzeba nisko upaść by zyskać rozgłos?

 

Jak weszli? Normalnie.... Tak jak ruscy włamują się w różne miejsca by nagrać jak wysoko wejdą.


  • 0

#3

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Powiązania z stanizmem i magjOM..." Jak tylko widzę te stronę i słucham lektora to się zastanawiam czy to jakiś wielki trollizm czy ta strona tak na poważnie. Niestety oni chyba tak na poważnie, ale mniejsza...

 

Faktycznie CERN przyznaje, że to się stało i że to mógł być zorganizowany przez jednego z odwiedzających, bo mieli karty dostępu:

http://www.dailymail...nce-centre.html

 

Ale według nich to tylko zabawa.

 

 

@Latrans666 a to nie jest nagranie z monitoringu?

 

edit: A nie, jednak nie. Czyli prawdopodobnie prank. Chcieli mieć widownie na YouTube


Użytkownik dziewięć edytował ten post 19.08.2016 - 16:06

  • 0



#4

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

haha, dobre to za prawde powiadam dobre, szczególnie moment kiedy dźga dziewczę, jakby jakimś marnej jakości nożykiem kotleta próbował nadzieć, cóż może i oni tam tak to robią zwłaszcza że bez specialnej uwagi na to że ktoś Właśnie mógł by to zauważyć...


  • 0

#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie jest to trochę wyolbrzymione. Jakaś grupa chciała zwrócić na siebie uwagę, i tyle. Tak w oczach wielu przebiega satanistyczny  rytuał i tak zapewne został upozorowany, żeby zrobić wrażenie na internautach, by dostać jak najwięcej odsłon.


  • 0



#6

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwię się trochę Latrans, że siedzisz na forum paranormalnym, a jesteś pewny, że coś takiego jak przywoływanie demonów nie istnieje. Bo ja np. nie jestem pewny niczego 


  • 0

#7

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja powiedziałem że to nie istnieje? Logicznie myśląc jeżeli ktoś jest powiązany z taką grupą i odprawia taki rytuał to raczej w lesie, piwnicy, jaskini gdziekolwiek gdzie prawdopodobieństwo nakrycia jest znikome. Poza tym jak oni niby zwłoki by wynieśli? Krew wytarta nadal byłaby widoczna pod ultrafioletem. Nie jesteś pewny czegokolwiek? A tego że żyjesz również? Że seks to przyjemność też? Pomyśl zanim coś napiszesz w związku ze mną.... A właśnie będąc na takim forum nie znaczy że mam wierzyć w wszystko co jest tu napisane czy uważać to za możliwe.


  • 1

#8

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są również psychopaci, którzy naczytali się za dużo książek i mają gdzieś konsekwencje. Ale chyba na to już nie wpadłeś panie latrans666 :D


  • 0

#9

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co to ma z tym wspólnego? Gdyby byli psychopatami z całej tej afery byłoby coś więcej niż filmik żartownisiów....  Może jednak to była obca cywilizacja a ty już wyskoczyłeś w pierwszym poście o dzieciakach. Nie wpadłeś na to geniuszu? Oh.


  • 0

#10

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A, czemu nie mogły to być dzieciaki, które naoglądały się za dużo filmów i wydaje im się, że jak złożą jakąś ofiarę to stanie się dla nich jakiś cud? 


  • 0

#11

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie załapałeś że odpisałem ci w twoim stylu? Nie? No ok. Gdybanie ma tyle samo sensu co sam filmik i pseudo zaszlachtowanie prosiaka ubranego na biało. Jeżeli wierzysz czym oni nie byli, po co to robili twoja sprawa. Wypowiedziałem się co o tym sądzę jak widać nie tylko ja więc peace.


Użytkownik Latrans666 edytował ten post 19.08.2016 - 16:32

  • 0

#12

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo to są bawiące się dzieciaki. Prawdziwi sataniści mają swoje reguły i przysięgi , których wielu nie chciało by dokonywać. W sumie bardziej stawia się na szerzeniu zła i manipulowaniu  światem, za pomocą mediów i przekazów danych przez znanych i lubianych. Przekazy podprogowe się stosuje , a rytuałów dokonuje się z dala od ludzi w gronie wtajemniczonych.


  • 0



#13

kubtom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale są sataniści prawdziwi i "sataniści". Ci z filmiku są według mnie tymi drugimi, którym dużo się wydaje 


  • 1

#14

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Endinajla nie wiem skąd wzięłaś te rewelacje, ale zwykle sataniści nie manipulują światem i nie szerzą zła. Raczej mają lepsze sprawy na głowie. 


Użytkownik dziewięć edytował ten post 19.08.2016 - 17:03

  • 0



#15

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Dziewieć, ja nie mówię o łażeniu z pentagramem i mówieniu ludziom, że Satan to prawda objawiona. Takie coś , to tylko małolaty mogą robić. Chodzi o to by społeczeństwo zaakceptowało pewne reguły, schematy etc.


  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: cern, koniec świata, okultyzm, nwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych