Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prorocze sny, pytania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Petra.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, co sprawia, że takowe pojawiają się. Co musi się wydarzyć, żeby coś takiego miało miejsce. Czy cokolwiek musi się stać. Bardziej skłaniałbym się w kierunku spełnienia jakichś wytycznych, niż "raz jest, raz nie".

 

Osobiście miewam takie, jednak największy problemy jaki posiadam, to brak możliwości umiejscowienia ich w czasie i miejscu. Widzę scenkę i tyle. Ostatnio znów miałem i poniekąd spełnił się. Śnił mi się jakieś 3/4 noce pod rząd.

 

Ogólnie swojej historii nie napiszę, gdyż przed rejestracją tutaj przejrzałem sporo tematów i po przeczytaniu niektórych odpowiedzi dochodzę do wniosku, że raka można dostać. Mam nadzieję, że takie osoby będą się trzymać z dala ode mnie.


Użytkownik Petra edytował ten post 18.08.2016 - 18:30

  • 0

#2

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To miło ja potrafię siłą umysłu kontrolować różne obiekty. Niestety nie zdradzę szczegółów, obawiam się raka. Drwisz czy o drogę pytasz? Nikt ci na słowo nie uwierzy w to co piszesz tylko dlatego że tak stwierdzasz. Opisz kilka snów jakie miałeś oraz to jak i gdzie się urzeczywistniły. Proroctwa same w sobie jeszcze nigdy nie zostały udokumentowane jakkolwiek czarno na białym iż miały miejsce. Owszem można usłyszeć że dana osoba coś przewidziała ale nie zobaczysz listu z tego okresu wraz z datą i podpisem. Jedynie słowa przekazywane od ludzi. Te które miały miejsce i możesz w każdej chwili sprawdzić nigdy się nie sprawdziły coś jak teoria kalendarza na 2012.


Użytkownik Latrans666 edytował ten post 18.08.2016 - 18:56

  • 1

#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja miewam takie sny. Parę się już sprawdziło :) Zauważyłam jednak, że te prorocze i wizje, nie zależą od emocji i tego co się wydarzyło. Często jest to sen , którego nie jesteś w stanie zapomnieć. Pamiętasz go tak dokładnie jak wspomnienie z poprzedniego dnia. Po tym zazwyczaj poznaję moje prorocze sny.

Też sama nie wiem , co je powoduje. Podejrzewam jednak, że człowiek posiada pewien mechanizm w sobie, który współgra z podświadomością, a ta czerpie informacje z nieświadomości. Nieświadomością nazywam rejon, do którego świadomość nie ma dostępu np. wszechświaty równoległe, gdzie w jednym może aktualnie dziać się to, co prawdopodobnie u nas wydarzy się jutro :)


  • -1



#4

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Endinajla w takim razie jak wytłumaczysz zjawisko zwane "Déjà vu"? Również przypiszesz to do informacji pozyskiwanych z czasów równoległych? Bo jeżeli tak wyjdzie na to iż każdy może być prorokiem tyle że już od przeszłości czy jak ktoś woli wersję "życia przed życiem". A więc?


  • 0

#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Endinajla w takim razie jak wytłumaczysz zjawisko zwane "Déjà vu"? Również przypiszesz to do informacji pozyskiwanych z czasów równoległych? Bo jeżeli tak wyjdzie na to iż każdy może być prorokiem tyle że już od przeszłości czy jak ktoś woli wersję "życia przed życiem". A więc?

Deja vu, to całkiem inna bajka. Nie przypisywałabym temu zjawisku, czegoś pozazmysłowego. Tu akurat stawiałabym bardziej na zakłócenia  w  odbiorze obrazu, jakaś asymetria przekazywanych impulsów między mózgiem a okiem.


  • 0



#6

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie to nie jest całkiem inna bajka nawet jeżeli wziąć oba przykłady obok siebie wyglądają na zjawisko z tej samej grupy. Sny same w sobie nie ważne jak miłe/okrutne są informacją dla nas od mózgu jak się czujemy. Prorocze sny to po prostu przypadek a wątpię że co do każdego szczegółu zawsze się sprawdza. To tak samo kiedy pierwszy raz w życiu doznałem paraliżu sennego. Pierwej poczułem ogromny strach bo po primo nie wiedziałem co się dzieje a po secundo mając halucynacje pierwsze myśli to duch/zjawa - jedyne z czym mogłem to skojarzyć ba potrafiłem w pierwszej chwili. Tak samo wierzący są pewni widoku/usłyszenia  swego obiektu czci tak osoba mający proroczy sen przypisuje temu naturę nadnaturalną, inaczej nie potrafi. Gdybyś była kimś kto badał takie zjawisko zawodowo najpewniej zmieniłabyś zdanie.

 

A w skrócie? Kwestia przypadku ja ty sama. 


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny prorok się objawił na forum. Ubierz białe szaty i idź głosić słowo.
Skoro sen się spełnił poniekąd to trzeba poćwiczyć żeby się spełniał nie-poniekąd.
Żyjemy w świecie gdzie jesteśmy zalewani przez informacje, setki dziennie z różnych dziedzin. Na świecie codziennie około 7 ludzi śpi. Wielkiemu procentowi z nich będzie się śniło coś co można potem dopasować do przyszłych wydarzeń. Strzelam że 0.000001% będzie w śnie widzieć numery w następnym losowaniu lotto.
Więc ruszcie głową i poszukajcie najpierw racjonalnego rozwiązania.
Ja też kiedyś byłem dzieckiem i preferowałem paranormalne wyjaśnienia.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 18.08.2016 - 20:53

  • 0



#8

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Endinajla w takim razie jak wytłumaczysz zjawisko zwane "Déjà vu"? Również przypiszesz to do informacji pozyskiwanych z czasów równoległych? Bo jeżeli tak wyjdzie na to iż każdy może być prorokiem tyle że już od przeszłości czy jak ktoś woli wersję "życia przed życiem". A więc?

Powiem ci czemu, słyszałeś o czymś takim jak o teorii że żyjemy w programie komputerowym (swoisty matrix) załóżmy na chwilkę że ta teoria zostaje potwierdzona i masz odpowiedź, ja zdaję sobie sprawę że to na razie teoria ale to by dużo wyjaśniało a skoro zastanawiają się nad tym naukowcy, są przeprowadzane testy więc całkiem wykluczyć nie możemy na starcie że to nie okaże się prawdą, nawet Einstein coś tam już wspominał Elon Musk też coś na ten temat mówił, teraz nie pamiętam gdzie czytałem, zresztą nie ważne wytłumaczenie jest dobre ale trzeba czekać na potwierdzenie, gdy takowe nastąpi będziemy mieć odpowiedzi na dużooooooo pytań, co do pana Petra to mnie też ciut dziwi taka intensywność tych snów w to samemu mi ciężko uwierzyć, natomiast sam miałem w życiu z 4-5 takich snów i co do joty się spełniły.


Użytkownik ghost25 edytował ten post 19.08.2016 - 07:43

  • 0

#9

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę nic mówić ale zjawisko o którym wspomniałem już zostało w sposób logiczny wyjaśnione wystarczy poszperać nieco w google. Oczywiście dla wielu logiczne wyjaśnienie nie będzie tak przekonujące dlatego uznają to za jedną z wielu teorii....


  • 0

#10

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mówiłem że to musi się opierać na tej teorii ale logicznie tego nikt nie wyjaśni, zjawisko deja vu to jest jednak coś innego i z tym wytłumaczeniem tego zjawiska zgoda, ale nie mogłeś porównać tych dwóch zjawisk (zaraz ci powiem czemu) o ile z deja vu się spotkałeś (tak myślę) to z tego co piszesz nigdy nie śniłeś przyszłych wydarzeń więc nie możesz się wypowiedzieć w tej kwestii gdyż nie masz jak porównać, no i teraz ci powiem zjawisko deja vu jak wiesz ma miejsce tu i teraz nie ma nic wspólnego z patrzeniem w przyszłość, natomiast takie zjawisko związane z snem gdzie widzisz zdarzenia przyszłe to już co innego sam miałem więc wiem, był taki przypadek zanim zmieniłem praktykę z powodu upadłości innego zakładu ale nie będę się rozpisywał, powiem tylko że różnica w czasie snu do tego zdarzenia wynosiła około rok, dużo czytałem ale nie ma na to dobrej odpowiedzi, więc zobaczymy co dalej.


  • 0

#11

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

powiem tylko że różnica w czasie snu do tego zdarzenia wynosiła około rok

No, ale takie coś niczego nie udowadnia. Patrz - mnie kilka dni temu śnił się wybuch jądrowy w moim mieście, widziałem na niebie rakietę i widziałem jak na horyzoncie kieruje się na ziemię. Ktoś krzyczał "wojna!", a ja mogłem tylko patrzeć jak uderzy. Uderzyła, pojawił się grzyb, a kula ognia zbliżała się coraz bliżej. Bliżej i bliżej i bliżej, a ja mogłem już tylko czekać. Wiedziałem, że to koniec, zamknąłem oczy i w myślach prosiłem, oby tylko za mocno nie bolało. Byłem przerażony i już bezradny. Gdy kula ognia doszła do mnie, obudziłem się.

 

Czy to znaczy, że jeśli za 100 lat rozpęta się wojna atomowa, to ja to proroczo wyśniłem? Nie.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 19.08.2016 - 18:38

  • 0



#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście miewam takie, jednak największy problemy jaki posiadam, to brak możliwości umiejscowienia ich w czasie i miejscu. Widzę scenkę i tyle. Ostatnio znów miałem i poniekąd spełnił się. Śnił mi się jakieś 3/4 noce pod rząd.

 

Opowiedz o tym.


  • 0



#13

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiałam się  troszkę nad tymi proroczymi snami. Wcześniej pisałam, o tym, że mogą być skutkiem istnienia wszechświatów równoległych. No, ale co będzie jak teoria, równoległych światów czy dekoharentnych fal, jednak zostanie obalona? To skłoniło mnie do dalszego zastanawiania się nad jakąś alternatywą. W tym momencie spojrzałam nieco z kierunku psychologicznego. Jeśli mamy świadomość, to mamy również nieświadomość i podświadomość. Nieświadomość, to to co potrafimy robić, nie zwracając na to uwagi - rutyna ( np. prowadzenie auta). Badania pokazują również, że nasz mózg potrafi nieświadomie liczyć, a więc uważam, że prorocze sny, to nic innego jak nieświadoma zdolność umysłu, do obliczania korelacji i prawdopodobieństwa zajścia pewnych zjawisk, wyciągania wniosków i prognozowania przyszłego wydarzenia, z o wiele wyższą dokładnością i precyzją, niż wykonują to świadome procesy w mózgu. Wiele snów się sprawdza w 100%, więc ta precyzja obliczeniowa nieświadomych procesów musi być ogromna. Gdybym powiedziała, że działa poza zmysłowo, to już wiem jakie były by skojarzenia. Nie zamierzam gdybać o paranaukach, ale uważam, że ( tak tylko uważam), że może posiadamy jakiś ukryty, nieświadomy zmysł. Jeśli zmysłami świadomości są słuch, wzrok, węch, smak, dotyk, to może jednak posiadamy jakieś ukryte zmysły, na których bazuje nasza nieświadomość. W tym momencie pojawiają się informacje znikąd, przeczucia etc.. czyli to czego ogólnie nasze zmysły nie są w stanie odbierać, ale my to wiemy. 

Sądzę, że jeśli chcemy poznać zjawisko proroczych snów, przeczuć etc. całej tej prekognicji, powinniśmy skupić się, nie na świadomości, a raczej na nieświadomych mechanizmach poznawczych. W końcu inteligencja, to umiejętność przewidywania przyszłości ;)    


  • 1



#14

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miewam coś w rodzaju proroczych snów. Piszę 'coś w rodzaju', bo to co w nich się dzieje nie następuje dosłownie tak jak to wyśniłem. Otóż gdy śni mi się że jadę moim własnym samochodem, prowadząc i ta jazda trwa dość długo we śnie, to na bank kolejnego dnia coś mi się z tym samochodem stanie. Albo nie odpali albo koło, itp. Serio, zdarzyło się to już z pewnością ponad kilkanaście razy w ciągu kilku ostatnich lat. Wiem, że śnią mi się też inne nazwijmy to 'proroctwa', ale do tej pory nie powiązałem snów z rzeczywistością, nie prowadzę notatek, nie mam czasu. Przed jakąś większą podróżą czy ważniejszym wydarzeniem żona pyta mnie czy mi się coś śniło :)


  • 0



#15

LightWorker15.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem o tych snach, o dziwnych zbiegach okoliczności itp. tutaj, w tym poście. Z fajnym wyłumaczeniem popartym dowodem, który zapewne na 90% trzymasz w domu na półce. http://www.paranorma...malne/?p=678641

 

Przedstawiłem w nim opis realnych snów, czasem z datami, które miały mi wskazać, gdzie szukać odpowiedzi na pytanie, o którą to odpowiedź prosiłem Boga (lub jak kto woli, jeśli jest za ezoteryką która nawiasem gubi dusze - wyższą energię). Tam też opisałem, skąd biorę pewność, że to w co wierze ma sens. Ano z księgi, która jako jedyna w świecie nie jest pisana na podstawie tego, co się wydarzyło, ale na podstawie tego, co się zdarzy. Pisana w 1 wieku naszej ery. która przewidziała wszystko. Jak celibat księży, to, że nauki światowe nigdy nie będą przedstawiać prawdy, oraz religie (w tym katolicka) także. Jak wydarzenia historyczne, jak tematy kłamstw świata. 

 

Wiecie, dlaczego macie te prorocze sny i dlaczego to, co nazywacie Dejavu, jest mocnym wrażeniem, że jesteś tu, gdzie byłeś nawet x lat temu? Nie wiesz skąd, nie wiesz jak, ale masz wrażenie, że tu byłeś. To zapomniany sen. A jeśli pamiętasz, że spełnia się sytuacja ze snu, wtedy już nie dejavu, ale mówisz na to "proroczy sen". Dlatego to macie, bo jest napisane, co również się sprawdza "a w czasach końca świata, wasze dzieci będą miały wizje, będą miały prorocze sny i będą się działy różne znaki na niebie i ziemi". Jest nuta w polskim rapie, RR brygady,  jak mówi "pewnie nie ogarniesz, ale gwiazdy mrugają do mnie". Gość czerpię wiarę i wiedzę na temat z życia z owej księgi. Pewnie jak my, ma prorocze sny.

 

 

Cóż, do mnie jedna gwiazda "mrugnęła". Nie będę tłumaczył ocb, ale prosiłem o znak w sprawie mojej kobiety bo zaczęła się dziwnie zachowywać. Tego samego wieczoru odkryłem jej notatki sprzed roku, które miały obok siebie daty, i jedna z dat była kluczem na odpowiedź na pytanie czy powinienem jej ufać, czy ją sprawdzić. Ciekawe, że 3 miesiące przed tym dniem, miałem sen z trzema atomówkami przypominające demony i pod spodem dwie daty. Pierwszą datą była zapiska z imieniem jej byłego, który miał ten sam problem co ja, bo nagle kobieta się zmieniła na złe, a druga data, jak odkopałem archiwa rozmów z kobietą, była datą podjęcia odważnej i pewnej decyzji, że jedziemy zamieszkać, aby się ożenić (ożenek to zamieszkanie ze sobą i cielesne obcowanie, pomysł ze ślubem kościelnym to ściema i nie ma sensu, bo starczy zamieszkanie i połączenie, stąd to "i stali się jednym ciałem").Obok daty było napisane imie jej byłego, który jak się okazało, również jak ja, docierał do jej byłego, żeby się dowiedzieć, co z nią nie tak. 

 

 

Ogólnie nie jestem typkiem, który wkleja ten post wszędzie gdzie się da: http://www.paranorma...iecie/?p=671246

 

Ale wiele z tego, co mówi, jest prawdą, a reszta, nie jest mi wiadoma bo o pewnych sprawach nie chce mi się czytać i badać, aczkolwiek mówi sensownie i nie zaprzecza temu owa, wspomniana, pisana na podstawie tego, co się wydarzy, księga. A raczej zbiór ksiąg. ;) Nieważne, jak świat jest stworzony i jak działają mechanizmy proroczych snów - ważne jest, kto je powoduje i to, aby każdy doświadczający tego, zdał sobie sprawę z istnienia Boga, lub inaczej wyższej siły. Trudno nam to sobie wyobrazić, ale jesteśmy Jego tworem. :)

 

Wpiszcie sobie "flakka" na youtube. Taki tam, narkotyk który wpuszcza do Ciebie demony. Czyli moc złego, moc przeciwną do mocy tego, który daje Wam prorocze sny. Trąbili o tym w mediach w USA. :D A media w europie milczą. xD Użytkownicy tego mówią "to nie jest zwykły narkotyk - jak to zażywasz, nie masz w sobie nic, tylko pustka, czerń i nieświadomość - cała faza odbywa się na nieświadomce. A ponadto, ci, co to ćpają, mówią jak opętani - dziwnym głosem. To również jest przepowiedziane i póki nie zobaczyłem tej flakki na własne oczy, nie byłem w stanie uwierzyć, że to proroctwo może się stać naprawdę. Tak jak nasze prorocze sny.

 

 Jest to oznaka końców ostatecznych. Też dlatego tak wielu ma prorocze sny, bo to oznaka czasów końca. Nie jestem czubem - koniec może być i za 500 lat, ale u Boga czas nie ma znaczenia i jest inaczej pojmowany, dlatego dla niego 500 lat to może być "już niedługo". A może być i jutro lub za rok koniec świata. 

 

Tak czy inaczej, przeczytajcie mój post: http://www.paranorma...malne/?p=678641

 

Tam napisałem Wam, kto Wam daje prorocze sny i gdzie Go szukać, i jak wypełniać jego wolę, aby uratować świat przed zagładą. Jako ciekawostkę dodam, że w owej księdze zabrania się farmaceutyki. Bez leków ludzie żyli kiedyś znacznie dłużej, to też jest historycznie zakłamywane. W owej księdze jest napisane, ile kiedyś żyli ludzie. 


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 07.09.2016 - 07:03

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych