Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hello all


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NICK: Latrans666

IMIĘ: Andre/Mario

WIEK: 18+

SKĄD: Dolnyśląsk

 

#INFO:

Witam przybywam gdyż poprzednie forum na którym byłem pół roku temu zniknęło lub umarło. Tu też życie trudno porównać do metropolii z tego co widzę ale mam nadzieję że coś dziać się będzie. Poza tym musiałem gdzieś napisać ciekawostkę jaka mi się przytrafiła.



#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj!

 

Jakie było to poprzednie forum?





#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć :) Wnioskuję, że interesujesz się zjawiskami paranormalnymi ... a poza tym?

Widziałam twój przypadek ... Miałam podobnie.





#4

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Siemka :)
Miłego pobytu na forum :)
Jakbyś miał jakiś problem z tym co jest gdzie i dlaczego, to pisz na pw. Pomogę jak mogę. :)



#5

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj!

 

Jakie było to poprzednie forum?

 

"zjawiskaparanormalne.pl" - Oczywiście istnieje strona o tym adresie ale wygląda całkowicie inaczej niż kiedyś. W sumie to drugi raz ją sprawdzam i ponownie zmieniła wygląd a sama tam aktywność z tego co widziałem byłą na poziomie archeologii. Dlatego nie wracałem tam tylko znalazłem coś nowego.

 

Oczywiście interesuję się UFO, duchami, religiami, śmiercią, życiem przed/po śmierci, zjawiskami paranormalnymi, mózgiem w sensie jak oszukuje nas samych, halucynacjami a raczej to co je wywołuje i jak wywołuje itp. itd.



#6 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj, rozgość się na forum. Do sceptyków wal z automatu potem zadawaj pytania.

 

 

Witaj!

 

Jakie było to poprzednie forum?

 

"zjawiskaparanormalne.pl" - Oczywiście istnieje strona o tym adresie ale wygląda całkowicie inaczej niż kiedyś. W sumie to drugi raz ją sprawdzam i ponownie zmieniła wygląd a sama tam aktywność z tego co widziałem byłą na poziomie archeologii. Dlatego nie wracałem tam tylko znalazłem coś nowego.

 

Oczywiście interesuję się UFO, duchami, religiami, śmiercią, życiem przed/po śmierci, zjawiskami paranormalnymi, mózgiem w sensie jak oszukuje nas samych, halucynacjami a raczej to co je wywołuje i jak wywołuje itp. itd.

 

Strona niedawno zmieniła właścicieli. Poszła za 3,5k. Nastąpiła zmiana layoutu i nagle wszyscy dosłownie ZOSTALI WCIĄGNIĘCI W CZARNĄ DZIURĘ LUB PORWANI PRZEZ KOSMITÓW  stali się nieaktywni... 

 

Teraz nie wiem kiedy dokończą robienie tej strony ale idzie im jak krew z nosa. To tyle na temat tamtej stronki.


Użytkownik critter☆ edytował ten post 17.08.2016 - 08:15


#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Siemano, jesteś podobnież jak ja ze ZDolnego Śląska, więc przybijam 5.



#8

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak patrząc na twoją reputację nie jestem pewny czy przybić xD



#9 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak patrząc na twoją reputację nie jestem pewny czy przybić xD

Wystarczą 2-3 osoby wystarczająco uparte aby stale dawać minusy i user już ma wszystko na czerwono. Nie zwracaj uwagi.



#10

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jednak radziłbym przeczytać posty tego użytkownika, szczególnie te początkowe, to się wyjaśni czemu ma taką reputację, a nie inną ;)

Chyba nie chcesz powiedzieć critter, że każdy user z reputacją żałośnie niską zdobył ją przez użytkowników, którzy się na niego uwzięli :v Nie wiem czy w ogóle takie przypadki były.

 

A autora tematu witam serdecznie.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 19.08.2016 - 11:20




#11

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie to miałem na myśli bo czytałem kilka jego postów huh. Było nie było chwilowo jest miło a ludzie interesujący co niektórzy aż za bardzo.  



#12

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak patrząc na twoją reputację nie jestem pewny czy przybić xD


No to sie lepiej zastanow 18-letni brudzie, szukajacy atencji, mamy sie zapytaj jeszcze, bo dzuma jestem zarazony :)

 

 

obraza2.gif

 

Może trochę grzeczniej...

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 21.08.2016 - 13:09




#13

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj czyżby dziecinka poczuła się urażona? Przykro mi.... a jednak nie sorry. Poza tym nie wiem skąd informacja iż mam osiemnaście lat ale pewnie fakt że jestem starszy jest zbyt druzgoczący. Było nie było piaskownica w drugą stronę ;)



#14

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W piaskownicy to bym mogl Cie zakopac co najwyzej gostek, wczesniej zabierajac siano gostek ;)



#15

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nosze przy sobie siana gostek. Nie używam monet czy papierowych nominałów gostek. Trudno byłoby ci mnie zakopać gostek mając połamane ręce gostek. Szkoda czasu bo wyczuwam pseudo gimbo-dresa więc peace. Gostek....




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych