Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliż senny/Mara nocna/Odejście

sen mara nocna paraliż senny śmierć morderstwo zdrada duch zjawa halucynacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#31

Anszuan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paraliże senne sa u mnie na porzadku dziennym,juz od najmlodszych lat wystepowaly u mnie.Z poczatku oczywiscie nie wiedzialem co to jest i jakos szczegolnie sie tym nie przejmowalem,dopiero kilka lat temu w internecie dowiedzialem sie ze te zjawisko to paraliż senny.Wedlug mnie na paralize senne sa narazeni przede wszytskim ludzie z jakimis problemami psychicznymi z ktorymi ja odkad pamietam sie zmagam,teraz tez nie jestem w najlepszym stanie psychicznym i jak juz wspominalem sa one u mnie na porzadku dziennym,ostatni mialem wczoraj jak probowalem usnac i to trzy razy pod rzad.W moim przypadku towarzysza temu zjawisku halucynacje sluchowe(ale nie zawsze) oraz uczucie jak by cos mnie ciagnelo za nogi i probowalo zsunac z lozka ale to mialem bardzo rzadko.Paraliz mija jak wstane z lozka i przejde sie po pokoju i zazwyczaj jak juz sie klade spowrotem do lozka usypiam normalnie.Kiedys tez bawilem sie troche w OOBE i LD,w pierwszej fazie wejscia w stan OOBE wlasnie wystepuje pewnego rodzaju paraliz jednak juz w druga faze nigdy wejsc sie nie odwazylem.Podobno jest to nieco ryzykowne. 


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sen, mara nocna, paraliż senny, śmierć, morderstwo, zdrada, duch, zjawa, halucynacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych