Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z dr Nreruda ( wszystkie 5 części )

prawda

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam znalazłem dość ciekawy wywiad z następnym dr .... wywiad ma 5 części, z racji informacji w nim zawartym polecam przeczytać go więcej razy, niechodzi o to żeby wiezyc we wszystko... ale trzeba , trzeba to przeczytac , to coś innego niz do tej pory, wywiad pokrywa się z ulamkowymi informacjami naukowymi i
Podprogowymi.
Ten wywiad może zmienić naprawde wszystko, jest wręcz informacyjna brutalnością. Bardzo polecam

Tutaj link- http://wingmakers.pl...t/view/240/530/
  • 0

#2

Marla.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, 

miałam już kiedyś tutaj konto, ale aż specjalnie zarejestrowałam się teraz. Wywiad zaczęłam czytać kilka dni temu, kiedy zajrzałam tutaj na forum,akurat o nim napisałeś ;)  w zasadzie większość tematów w nim podjętych była mi już znana, ale nigdy nie znalazłam tak kompleksowego opracowania, które dodatkowo wiele rzeczy mi wyjaśniło. Polecam również zainteresować się takimi osobami jak Nassim Haramein oraz Eckhart Tolle (za pierwszego najpewniej ktoś mnie tutaj zjedzie, pamiętam z poprzedniego konta, że wielu tutaj chętnie go dyskredytowało ;)). 

 

Jesteś na dobrej drodze! Wszyscy zaczynamy być na dobrej drodze :) 


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo dużo tego jest i trzeba by spędzić dużo czasu żeby to wszystko przeczytać. Ale wystarczy spojrzeć na niektóre fragmenty i od razu widać że są to bujdy z gatunku new age i bełkot. Część wywiadu dotyczy tej grupy wingmakers. Od początku kiedy usłyszałem o tych makersach w nautilusie, to kojarzą mi się z jakąś sektą.

 

Dr Neruda: "Nie, nasi fizycy nie mogą udowodnić albo obalić tego o czym mówię. Za bardzo są zakuci w kajdany wyspecjalizowanych teorii, które są w kryzysie."

Sara: "Jakiego rodzaju teorie?"

Dr Neruda: "Przykładowo mechanika kwantowa, biorąc pierwszą z brzegu.

Prawie wszyscy fizycy, bez względu na ich specjalizację, będą twardo obstawać i przekonywać, że mechanika kwantowa jest poprawną i kompletną teorią podkreślającą nasze rozumowanie wszechświata. Niemniej jednak nie uwzględnia ona cząsteczek świadomości, gdyż jej ograniczenia sprawiają że nie ma sposobu na wykrycie nieskończenie małych pól magnetycznych wewnątrz których cząsteczki te rezydują."

Sara: "Dlaczego?"

Dr Neruda: "Nie jest to temat dla laika, Saro. Nie wiem jak to wyjaśnić w słowach, które mogłabyś zrozumieć. Ma to wiele wspólnego z faktem, że naszym fizykom w akademii brakuje wyrafinowanej technologii amplifikacji mocy, która pozwoliłaby na wykrycie niezwykle malutkich pól magnetycznych, w których mieszczą się cząsteczki subatomowe, które z kolei tworzą wzajemnie połączoną sieć obwodów myślowych. Owe obwody myślowe -- brane kolektywnie -- reprezentują zewnętrzną stukturę mocy unifikującej, i przenikają one całe multiwers. Pola magnetyczne reprezentują wnętrze mocy unifikującej, i przenikają formy bezkształtnej "świadomości.""

 

 

http://wingmakers.pl...=105&Itemid=530

 

Nie ma czegoś takiego jak cząsteczki świadomości.

 

O atlantach też jest sporo:

 

Sara: „Co się działo gdy umierali?”

Dr Neruda: „Pozwól, że jeszcze raz to podkreślę, Atlanci byli istotami nieskończoności, w takim sensie, że nie posiadali obostrzeń czasoprzestrzennych. Żyli nawet po śmierci ciała. Jednakże, Anunnaki stworzyli zestaw planów czy też wymiarów doświadczenia, które to były odpowiednikiem Płaszczyzny Przechowującej, czymś co WingMakers opisali jako: obszar, w którym mogli być powtórnie przetworzeni.”

Sara: „Przetworzeni… tak jak w reinkarnacji?”

Dr Neruda: „Tak, Płaszczyzna Przechowująca stała się później podwaliną pod system reinkarnacji. Pozwoliła ona Anunnakom recyklingować Atlantów. Niektóre aspekty zaimplantowanych funkcjonalności były międzywymiarowe, co umożliwiało zaprogramowanym funkcjonalnościom asystowanie w dostarczaniu istot do odpowiedniej lokacji w obrębie świadomościowych Płaszczyzn Przechowujących, i asystowanie w ich reinkarnowaniu się z powrotem do nowego pojazdu.”


Użytkownik Wszystko edytował ten post 06.08.2016 - 20:14

  • 0



#4

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widać tu pewne prawidłowości w przeprowadzaniu prania mózgu. Tak jak wszyscy szarlatani, żeby zaistnieć, twierdzą, że obecna nauka zmierza w złym kierunku a naukowcy się mylą w swoich poglądach. W zamian, ci szarlatani, wprowadzają jakieś swoje teorie i pojęcia, których oczywiście nie da się w żaden sposób podważyć, ze względu na to, że już na samym początku odebrano nam narzędzia. Nie da się, pomimo, że od samego początku brzmią niedorzecznie, bo i tak wszystko zostanie odrzucone jako że nasze rozumowanie wywodzi się z ogólnie przyjętej (tej złej) wiedzy. Ostatecznie, gdy te wytwory wyobraźni ściągną do szarlatana wystarczającą liczbę zwolenników "pamięci wody" czy j.w. "cząstek świadomości", zaczyna się zarabianie pieniążków. Tak mi się skojarzyło z wyznawcami Zięby i homeopatii.


  • 0



#5

FrogDR.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@dziewiec masz moze jakies materialy dyskredytujace ziebe ? bedzie dzwieczny za linki na prv ;>


  • 0

#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed chwilką zaczęłam czytać... i dojechałam do tego momentu.

 

 

Sara: "Czy nasz prezydent orientuje się w całej sytuacji związanej z istotami pozaziemskimi?"

Dr Neruda: "Tak."

Sara: "O czym wie?"

Dr Neruda: "Wie o Szarakach. Wie o bazach istot pozaziemskich istniejących na planetach naszego systemu słonecznego. Wie o Marsjanach..."

Sara: "Dobry Boże, chyba nie chcesz mi przez to powiedzieć, że małe zielone ludziki z Marsa istnieją naprawdę?"

Dr Neruda: "Gdybym powiedział tobie wszystko, co wiem o istotach pozaziemskich, obawiam się, że straciłbym w twoich oczach wiarygodność. Proszę mi wierzyć, że prawdziwa sytuacja związana z istotami pozaziemskimi jest o wiele bardziej złożona, niż zdołałbym to przedstawić dzisiejszego wieczoru. Gdybym sięgnął do konkretów, z pewnością uznałabyś je za nie możliwe. Dlatego też przedstawię tylko część prawdy i będę bardzo ostrożny w doborze słów.

"Marsjanie są rasą humanoidalną wyodrębnioną z tego samego co my materiału genetycznego. Jest ich niewielu i mieszkają w podziemnych bazach na Marsie. Niektórzy już przenieśli się na Ziemię i po drobnych poprawkach w swoim wyglądzie zewnętrznym, mogą z powodzeniem uchodzić za Ziemian.

Aż mnie całą przeszyło...Skąd ten człowiek wie , co jest na Marsie??? Poleciał tam? Sprawdzał, co znajduje się pod powłoką Marsa? A te szaraki, to już przegięcie. Żadna wysoko rozwinięta cywilizacja nie bawiłaby się w jakieś kapsuły czasu, chyba , że czekała by z ujawnieniem prawdy do momentu , aż ludzkość będzie  na tyle rozwinięta technologicznie, że będzie w stanie odczytać przekaz i poznać prawdę w 100%. Jednak , z tego co ten facet opowiada o jakiejś grupie labiryntu , to w to nie wierzcie. Ta grupa nie istnieje.  Ten wywiad wygląda jak jakaś creepypasta, coś w stylu mojej creepypasty - http://www.paranorma...egends/page-106

W sumie nie są takie same i się różnią, ale motyw pozostaje ten sam Tajna organizacja i ktoś kto należy lub należał do niej, ujawnia pewne informacje.

Wywiad ten może być również pewnym wywarciem wpływu na czytelnikach, wzbudzenia ich ciekawości. Ciekawski kupi książkę i dowie się również innych "ciekawych " rzeczy. Po jakimś czasie nie będzie już niczego pewien, kto ma rację. Taka rozbita jednostka, aż się prosi by sekty wyłaniające się z  NAM ( New Age Movement) objęły ją swoją ideologią i zacisnęły jej pętle na szyi.  8)   


Użytkownik Endinajla edytował ten post 07.08.2016 - 11:45

  • 1



#7

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wingmakers to dopracowany biznes, malunki, muzyka, tło filozoficzno-'historyczne', sprawny marketing. Robią pieniądze po prostu. Ja bym nie tracił na to wszystko czasu mówiąc krótko ;)


  • 0



#8

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hey hey!! Zastanawiam się nad tym, biarac pod uwagę + i - konsensusu.. na logikę i uczucia własne pasuje niesamowicie !! Ale czy to 100% pewności.. ?? Fakt powala z nóg doszedłem jeszcze dalej,, znalazłem jeszcze więcej, trzeba się skupić na współpracy .. chętnie zapraszam na priv .. to początek, wiem też o świetle na ziemi pomiędzy nami, stoja patrza , ale kiedy trzeba pomagają, oni są z nami tutaj , muszę znaleźć klucz, a wtedy pokonam następny schodek, napisz do mnie proszę może dyskusja cos nam da, pozdrawiam
Ludzie to nie sa opowiadania w 100% prawdziwe .. to stworzenie tekstu który ma nas zmusić do refleksji!! Są tematy które tam nigdy nie istniały i nie będą istnieć , chodzi o to żeby nabrać odpowiedniego toku myślenia, patrząc na słowa nic nie rozumiecie , te texty zrozumiałem dopiero po setym przeczytaniu ich.. tam niechodzi o to co napisali tylko jak my ludzie potrafimy uwierzyć we wszystko tylko nie samych siebie!! Bo to my kreujemy teraz i tutaj,,
  • 1

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hey hey!! Zastanawiam się nad tym, biarac pod uwagę + i - konsensusu.. na logikę i uczucia własne pasuje niesamowicie !! Ale czy to 100% pewności.. ?? Fakt powala z nóg doszedłem jeszcze dalej,, znalazłem jeszcze więcej, trzeba się skupić na współpracy .. chętnie zapraszam na priv .. to początek, wiem też o świetle na ziemi pomiędzy nami, stoja patrza , ale kiedy trzeba pomagają, oni są z nami tutaj , muszę znaleźć klucz, a wtedy pokonam następny schodek, napisz do mnie proszę może dyskusja cos nam da, pozdrawiam
Ludzie to nie sa opowiadania w 100% prawdziwe .. to stworzenie tekstu który ma nas zmusić do refleksji!! Są tematy które tam nigdy nie istniały i nie będą istnieć , chodzi o to żeby nabrać odpowiedniego toku myślenia, patrząc na słowa nic nie rozumiecie , te texty zrozumiałem dopiero po setym przeczytaniu ich.. tam niechodzi o to co napisali tylko jak my ludzie potrafimy uwierzyć we wszystko tylko nie samych siebie!! Bo to my kreujemy teraz i tutaj,,

 

Ja wiem, że Lechowi nie idzie, ale na miłość boską, nie jaraj tyle...chłopie, zdrowia szkoda. 


  • 0



#10

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry troll.. ale pamiętaj .... ze tak zwany czas pokaże prawdziwe twarze.. wiesz co by się stało gdyby Jezus żył w dzisiejszych czasach ??? Może kiedy zamkniesz oczy zauwazysz to co cię tak oślepia.. ja w przeciwieństwie do ciebie miałem w rękach księgi z 15 wieku.. i nie tylko.. widziałem rzeczy ... jak by to nazwać ... w twoim języku .. paranormalne w każdym razie banjaluki.itp itd.. i to nie jest teraz kwestia kto ma rację i czy to prawda.. lecz jak daleko sięga horyzont... a twój kończy się na monitorze.. z calym szacunkiem ... ale jesteś na 100% pewny ze jest tak jak myślisz?? Czy to co myślisz to na 100% realia??
  • 2

#11

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale naucz się pisać poprawnie bez bezsensownych wielokropków w przypadkowych miejscach. Tak, żeby dało się Ciebie zrozumieć.

Bo ja chętnie poczytam o tych wspaniałych rzeczach, o których piszesz, o księgach z XV wieku, które poszerzą mój horyzont, tylko chciałbym Cię zrozumieć.


A co do pisania do KP per" w ... twoim... jezyku.... " to na początku się zastanawiałem co masz na myśli, ale po chwili zrozumiałem, że masz rację, bo po polsku to raczej nie jest.


Użytkownik Shay edytował ten post 06.09.2016 - 10:53

  • 0

#12

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://dlugosz.polona.pl/pl

Tutaj masz przekład tych ksiąg online... ja miałem okazję je w Krakowie zobaczyć...
I obowiązkowo ta strona.. bo zapomniałem,
https://indianchinoo...ansko-aryjskie/
  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Weź poczytaj sobie jakieś książki popularnonaukowe, zdobądź prawdziwą wiedzę. Bo z tego co widać, krucho z tym u ciebie, dlatego łatwo nabierasz się na oszustów, pseudonaukowców, bajarzy.
  • 0



#14

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Samo słowo paranormalne... to coś prawdziwego?? Pokrytego faktem. Tu nie chodzi o to co oni piszą tylko jak ja to odbieram i co z tym robię.. powinieneś usunąć tutaj konto i założyć jej na tylko prawdziwaprawda.pl
A gwoje książki popularno naukowe napisali ci którzy powodują wojny których nikt niechce. Ci którzy pchają chemię do jedzenia i z Polaków robia zydobujcow, wiesz w ogóle co mówisz ?? Zwłaszcza na tym portalu o nazwie paranormalne?? Człowieku mlotek leży w szufladzie a reszta jest oczywista..

 

prowokacja2.gif

 

blokada14.gif

 

Może nie wróci.

 

KP


  • -2

#15

chimaera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak czytam kogoś, kto stawia dwa przecinki pod rząd, robi spację przed znakiem zapytania i błędy ortograficzne, nie używa polskich znaków, a do tego przemawia takim fanatycznym językiem, od razu traci on dla mnie na wiarygodności. Czy wygląda on na inteligentnego, oczytanego człowieka, który poznał taką prawdę objawioną, niedostępną nam, śmiertelnikom? Nie sądzę. Ech... Teorie spiskowe chyba powinny czynić ludzi mądrzejszymi, bardziej zorientowanymi w tym, co się dzieje. A widzę, że powodują oderwanie od rzeczywistości w świat fantazji, w którym trudno połapać się w gatunkach kosmitów i innych tego typu fanaberiach.


  • 2




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: prawda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych