Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy z więzienia Alcatraz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, tamten jest o opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, w ktorym przed laty zdarzyło się coś strasznego
  • 0

#17

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niewiem skitty mnie tam bardziej przerażaja szpitale wlasnie niz wiezienie ... chocby po filmie dom na przkletym wzgórzu czy death tunnel :P
  • 0

#18

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że jak ktoś naoglądał się takich filmów, to woli więzienie, niż szpital. Ale mi chodzi o NORMALNE szpitale, albo chociażby inne miejsca :argue: ! Bo przecież ludzie nie trafiali do Alcatraz tak po prostu, bez powodu... Z resztą, w takich filmach (czyt. horrorach) wszysko musi być "ustrasznione" :-/ ...
  • 0

#19

naomishi.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedy to jeden z więźniów zamkniętych nocą w 14D krzyczał, że stworzenie z płonącycmi oczyma próbuje go zabić

ciekawa jestem co to mogło być za stworzenie?
  • 0

#20

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie niesławna Chupacabra.
:P

Nic dziwnego że w takim miejscu jak Alcatraz ludzie widują dziwne rzeczy
Te miejsce jest ciut podobne do Oświęcimia (chodzi mi o rodzaj budynku i liczbę osób które tam wyzionęły ducha. Żeby ktoś źle nie skojarzył )
Świadomość do czego służył ten budynek ,sam jego wygląd pełen cel zakamarków , dziwnych zapachów i emocje z nim związane na pewno wpływa w jakimś stopniu na to co tam słyszymy czy widzimy.

Offtop
Kiedyś na wycieczce zwiedzaliśmy stary fort w którym Brytyjczycy trzymali buntowników
( nie pamiętam nazwy jak sobie przypomnę to napiszę)
Pamiętam że gdy zwiedzaliśmy jedną z cel dało się wyczuć przejmujący chłód.
(na zewnątrz było całkiem ciepło... no przynajmniej jak na Irlandie
mimo to, gdy się oddychało nie widać było żadnej pary z ust
.Aha w pozostałych celach było całkiem „normalnie”
Znajdzie się jakiś geniusz który wytłumaczy te zjawisko „chłodu”?
:-|
  • 0

#21

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam rozumieć, że w tym forcie zginęli niektórzy buntownicy? Bo jeżeli tak, to chyba nie muszę tłumaczyć, co to było ;-) ?
  • 0

#22

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ba... pewno że tak. Jestem tylko ciekawy ,czy istnieje jakieś bardziej „naukowe” wyjaśnienie tego zjawiska niż duch
  • 0

#23

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc możliwe, że słońce tam po prostu nie docierało (o ile w ogóle było wtedy słońce) lub żadne źródło ciepła nie dostawało się tam, przez co było tam tak zimno. Naukowa teoria to to nie jest, więc może ktoś inny lepiej to wytłumaczy...
  • 0

#24

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli u mnie w szkole w sali od historii zawsze jest przerażliwie zimno, to czy mam sie spodziewac jakis duchow? ;-)

Trudno jakos jednoznacznie potwierdzic lub obalic mozliwosc wystepowania tam duchow, pozostaje sie nam tylko domyslac....
  • 0

#25

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale za to w zime lub jesienią na dworzu chyba nie da się ducha wykryć :D
a co do wyjaśnienia tego zimna to trzeba sie jakiegoś wykształconego człowieka zapytać,jakiegoś nauczyciela lub naukowca:D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych