Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie przyszłości

przyszłość Przewidywanie wizja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możecie mi wierzyć lub nie. Jasnowidzenie jest możliwe , bo bazuje na podświadomości. Podświadomość jest składnikiem duszy, w niej zapisywane są informacje z cielesnej świadomości i nieświadomości. Dusza jest nośnikiem informacji, to ona pomaga utrzymać ciało przy życiu, ponieważ ma zdolności przewodzenia prądu.  Trzyma się ciała , bo posiada również właściwości magnetyczne. Ciało jest martwą materią, a dusza ją ożywia. I to właśnie dusza kontaktuje się z tym czego nie widzimy, czego nie czujemy , o czym nie mamy zielonego pojęcia. Prawie cały wszechświat jest duchem. Jedną ogromną duszą - zjonizowanym gazem - kosmiczną plazmą, powstałą po wielkim wybuchu, który  zdarza się co jakiś czas - a nasz wszechświat jest tylko pewnym etapem w cyklicznej naturze megawszechświata.  . A duchy to nic innego jak plazma która uszła z ciała. Plazma łączy się z sobą i przekazuje informacje zawarte w jej bezcielesnym ciele, podobnie jak DNA. Dlatego na poziomie duchowym jesteśmy złączeni z Universum i z niego czerpiemy informacje.Mówię o jasnowidzach i istotach , które z tym obcują na co dzień.


  • 0



#32

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wodą też przewodzi prąd to znaczy że jest częścią tej wielkiej duszy ? (zawsze myślałem że człowiek może być przewodnikiem prądu gdyż składamy się w 70% z wody)

@Urgon
Mówię o zwykłej wodzie, nie destylowanej

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik kurado edytował ten post 18.07.2016 - 13:19

  • 0

#33

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Woda przewodzi prąd tylko wtedy, gdy ma jakieś jony w niej rozpuszczone. Od ich ilości zależy przewodność...
  • 0



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież do przewodzenia prądju w organizmie nie jest potrzebna żadna dusza. Przeważnie są to prądy jonowe.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 18.07.2016 - 14:34

  • 0



#35

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dusza = Plazma

Plazma = zjonizowany gaz :)


  • -1



#36

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mogłabyś mi przewidzieć następną szósteczkę w Lotto? Bo parę groszy by mi się przydało. Czekam na odpowiedź, bo mam już wytypowane co napiszesz :) może ta plazma coś Ci podpowie? 


  • 0



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Plazma jest aktywna elektrycznie, czyli powoduje też pole elektryczne. Gdyby w ciele człowieka była duszna, powinna dać się wykrycz woltomierzem albo amperomierzem. Uzyskane wyniki powinny być wyższe niż to co się bierze z samej aktywności komórek ciała.
  • 0



#38

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A mogłabyś mi przewidzieć następną szósteczkę w Lotto? Bo parę groszy by mi się przydało. Czekam na odpowiedź, bo mam już wytypowane co napiszesz :) może ta plazma coś Ci podpowie?

 

To tak nie działa. To musi człowieka najść. Jak cos mnie najdzie to ci napiszę :)

 

 

Plazma jest aktywna elektrycznie, czyli powoduje też pole elektryczne. Gdyby w ciele człowieka była duszna, powinna dać się wykryć woltomierzem albo amperomierzem. Uzyskane wyniki powinny być wyższe niż to co się bierze z samej aktywności komórek ciała.

Masz głośniki , które podłączasz do gniazdka a innym wejściem do komputera? Jak masz to podłącz je do gniazdka, a tym wejściem które się wsadza do komórki , laptopa, tableta itp. przyłóż sobie do ciała, np do palca. Usłyszysz  w głośnikach sygnał. Teraz przyłóż to do jakiegos martwego przedmiotu - nie usłyszysz nic, w głośnikach będzie głucho. To chyba jest dość solidny dowód, który każdy z was może potwierdzić na własnej skórze. :)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 18.07.2016 - 16:06

  • -1



#39

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak nie działa. To musi człowieka najść. Jak cos mnie najdzie to ci napiszę :)

 

Takiej dokładnie odpowiedzi się spodziewałem. Kolejny temat w którym zero konkretów, a lania wody co nie miara. A kto może potwierdzić tę Twoją moc? Kto był jej świadkiem?


  • 0



#40

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głośnik

Przetwornik elektroakustyczny przekształcający prąd elektryczny w falę akustyczną.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik kurado edytował ten post 18.07.2016 - 16:23

  • 0

#41

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dusza = Plazma

Plazma = zjonizowany gaz :)

 

Ojojoj.... obawiam się, że w warunkach ziemskich plazma (zimna) powstaje jedynie w chwili wyładowań atmosferycznych, a to co "przenika" cały wszechświat to promieniowanie reliktowe.

Ciało człowieka ma pewien potencjał elektryczny. Prąd także możemy generować (nie tylko działać jak kondensator ale także jako prądnica) rzędu kilku nanoamperów. Skąd? To proste - z pomp protonowych.

 

BTW Jasnowidzenie to statystyka, zawsze masz szansę trafić. Nawet 6 w lotto. ;)


  • 0



#42

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Takiej dokładnie odpowiedzi się spodziewałem. Kolejny temat w którym zero konkretów, a lania wody co nie miara. A kto może potwierdzić tę Twoją moc? Kto był jej świadkiem?

 

Jak nie ma wizji to nie ma konkretów. Mogła bym powiedzieć , że padnie 5 i 13 , ale jak nie ma wizji, to nie ma pewności. Jasnowidz to nie jest automat na kartę.


  • 0



#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest coś takiego-magik wysyła do jakiejś znanej osoby kopertę z ważną informacją. Na kopercie jest napisane że należy ją przynieść w wyznaczony dzień np. za dwa tygodnie w dane miejsce. Tym miejscem może być np pokaz tego magika w teatrze z udziałem widowni albo w studiu telewizyjnym itp. I nie otwierać wcześniej koperty. W danym dniu posiadacz koperty (może to być jakiś dziennikarz, polityk , tzw. Vip itp.) przynosi ją w umówione miejsce. Vip potwierdza że miał tą kopertę przez cały czas od momentu kiedy ją otrzymał. Następnie na polecenie magika, vip otwiera kopertę osobiście i wyciąga zawartość. Magik nie dotyka koperty. W kopercie jest kartka z przepowiednią dotyczącą wyznaczonego dnia. Może to być wynik losowania lotto, wynik meczu lub coś innego. Przepowiednia jest całkowicie trafna.
Vip nie jest w zmowie z magikiem, nawet nie zna metody.

Tylko takie przewidywanie przyszłości jest realne.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 18.07.2016 - 17:44

  • 0



#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz głośniki , które podłączasz do gniazdka a innym wejściem do komputera? Jak masz to podłącz je do gniazdka, a tym wejściem które się wsadza do komórki , laptopa, tableta itp. przyłóż sobie do ciała, np do palca. Usłyszysz  w głośnikach sygnał. Teraz przyłóż to do jakiegos martwego przedmiotu - nie usłyszysz nic, w głośnikach będzie głucho. To chyba jest dość solidny dowód, który każdy z was może potwierdzić na własnej skórze.

Dowód żaden, a kłaniają się zajęcia z fizyki. Nie było tego w szkole? Może byłaś chora wtedy.

Krótko: buczy, bo musi. Nie będę Ci teraz robił wykładu z elektrotechniki. Gdybyś miała chociaż blade pojęcie o tym o czym mówisz, nie wywaliłabyś takiego bzdeta. Gdybym chciał wyrazić opinię o Twojej wiedzy, musiałbym Cię obrazić. Ty już nie wiesz, co do czego przykleić.

Poczekam, aż będziesz miała plazmowe wiatry, które będą sygnalizowane w głośniczkach komputera. Ale proszę, nagraj film, bo Ci na słowo nie uwierzę.

 

tumblr_nxn3g3FGkX1ukldkho1_500.gif

 

Nie wiem jak Wy, ale ja wymiękam.





#45

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Takiej dokładnie odpowiedzi się spodziewałem. Kolejny temat w którym zero konkretów, a lania wody co nie miara. A kto może potwierdzić tę Twoją moc? Kto był jej świadkiem?

 

Jak nie ma wizji to nie ma konkretów. Mogła bym powiedzieć , że padnie 5 i 13 , ale jak nie ma wizji, to nie ma pewności. Jasnowidz to nie jest automat na kartę.

 

 

Ale przecież skoro miewasz te swoje wizje i jasnowidzenia, to chyba z kimś o tym rozmawiałaś kiedyś, ktoś był świadkiem tak? Czy nie? To byłoby bardzo wygodne wtedy :)

 

Jestem jasnowidzem, ale akurat nie teraz.

Rozmawiam z kosmitami, ale nic więcej wam nie powiem, bo nie mogę i kropka.

Widzę PLAZMĘ, ale nikt inny jej nie widzi, więc generalnie wasz problem 

 

:D

 

Jak Staniq wymiękł, to już jest naprawdę GRUUUBO. 


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: przyszłość, Przewidywanie, wizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych