Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samo grająca gitara, czaszka ludzka na zdjęciu i telefon który mówi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Ostatniej nocy gdy wszyscy poszli spać zachciało mi się trochę pobrzdękolić na gitarze elektrycznej. Poszedłem do łazienki ,aby nikt nie słyszał ,że gram. Po godzinie grania położyłem gitarę i zacząłem coś tam robić przed lustrem, nagle słyszę jakby gitara sama zaczęła grać... to trwało około mniej więcej 5 sekund jakby ktoś delikatnie ruszał strunami i to nie była jedna tylko jakieś 2-3. Gitara leżała na podłodze. Wątpię ,aby to była mucha jak to moja matula powiedziała. 

 

Druga rzecz: Jeszcze jakiś rok temu na wakacjach dziadek opowiadał mi co mu się w domu przydarzyło, opowiem może na razie jedną historię bo było ich sporo na przykład opętanie wujka, egzorcyzmy i to nie jakaś bajka bo cała rodzina to widziała, wszyscy przy tym byli. Mój dziadek jest bardzo religijny ktoś by powiedział ,że jest fanatykiem bo żyje trochę jak mnich spanie modlitwa spacer i do kościoła, godzina modlitwy wieczorem od 20 do 21 wcześniej "Anioł Pański" i koronka. Przed każda wieczorną modlitwą modlimy się egzorcyzmami które już sam znam na pamięć... Gdy zaczął święcić dom wodą święconą w pokoju gdzie zmarła moja ciocia... pomińmy może ten szczegół. na ławce leżał telefon mojego wujka ( wujek taki pijaczyna ) wujka nie było w domu ,ale gdy dziadek święcił telefon.. on nagle się uruchomił i zaczął krzyczeć.... : " Nie rób mi tego " czy " "Przestań!" coś takiego nie pamiętam dokładnie. Słyszała to babcia i ktoś jeszcze oprócz dziadka. Pewnie nie uwierzycie ,ale to przypadek który dział się naprawdę. Dziadek tłumaczy to demonem. Doświadczył wielu cudów na sobie jak i widział rzeczy których nikt nie powinien widzieć był też świadkiem jakiegoś cudu o którym można przeczytać w internecie. Jeśli będziecie chętni mogę opowiedzieć kilka takich nie wyjaśnionych incydentów.

 

3 sprawa.: Jakieś 1-2 lata temu moja siostra pokazywała mi zdjęcie z telefonu, telefon nawet bez androida także nawet nie było mowy ,żeby w nim coś przerabiać. Zwykłe zdjęcie z kolega... zwykłe.. można było by tak powiedzieć gdyby nie czaszka ludzka obok jego klatki piersiowej. Znam się na komputerach, potrafię też rozróżnić takie prymitywne fotomontaże. Ta czaszka była wręcz... wręcz taka jak na żywo.. Przednią część była odwrócona w kierunku apartatu. Możliwe ,ze pod jakimś kątem delikatnym. Poszukam tego zdjęcia i wstawię je jeśli znajdę


  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem tak.

Nie chcę wiedzieć co robiłeś przed tym lustrem kiedy zabrzęczała twa gitarra ani jak bardzo nieprzerobiona była ta czaszka przebywająca koło klatki piersiowej twojego kolegi ale ten krzyczący telefon mnie naprawdę zaintrygował (pomijam tu kwestie, że najpierw pisałeś , że opętało wujka, a nie jego telefon).

To mówisz, że jaki to było model?

Pytam dlatego, że za kilka miesięcy będę mógł wymienić swój i nie chciałbym się wpakować na minę.

Wprawdzie nie przewiduję jego święcenia ale jak w styczniu wpadnie ksiądz po kolędzie i będzie chciał machnąć kropidłem, to byłoby... niezręcznie jakby mój telefon taką szopkę odstawił.

A tak z czystej ciekawości, zupełnie na marginesie - po cholerę ten twój dziadek fanatyk święcił telefon wujka pijaczyny?


  • 2



#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszedles grac do lazienki? W nocy? Na gitarze? Zeby bylo ciszej? A ta lazienka to jest w tym samym budynku w ktorym spi twoja rodzina czy to moze taka na podworku z serduszkiem wycietym w drzwiach?

Telefon podczas egzorcyzmow zaczal krzyczec zeby go zostawic? I co w tym dziwnego? Jakbym byl telefonem i ktos by mi zaczal chlapac woda nad glowa i bredzic jakies lacinskie bzdety i nie dawal spac, tez bym go pogonil...

Modlisz sie przed modlitwa? A kapiesz sie przed kapiela tez? I sikasz przed sikaniem?

Dzidzius, ja wiem, ze sa wakacje i ponosi wyobraznia, ale tu kariery nie zrobisz - za cienki w uszach jestes, ale trenuj trenuj, moze za kilka lat...
  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się często telefon odblokowuje w kieszeni i wysyła sprośne smsy do koleżanek, podły i zbereźny szatan sodomita go opętał.
  • 0



#5

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak mogłem spodziewać się takich debilnych komentarzy... Gościu o czym ty mówisz? O jakiej karierze? To chyba forum "paranormalne" i na takim forum krytykuje się rzeczy paranormalne ,zamiast o nich normalnie rozmawiać??... Jak nie ortografia to zaraz znajdą sobie zły styl pisania... Nie jestem gościu pisarzem chciałem tylko przekazać to o czym wiem. Nie wmawiaj mi ,że w mojej łazience wszystko słychać... Może tak: Pod twoim łóżkiem szczury się zalęgły ,a ty nawet się nie zorientowałeś... Świetne przywitanie nowego forumowicza. Może niech pan super moderator znajdzie sobie inne zajęcie bo to wychodzi mu nie za dobrze tak jak mi pisanie na forach. Nie masz co robić? Chcesz się po wyżywać? To się w domu wyżyj ,a nie na ludziach których nawet na oczy nie widziałeś.


Użytkownik papadi166 edytował ten post 12.07.2016 - 22:48

  • -1

#6

galba.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moderator to jest gość ,zjadł kiełbase , ******  kość

 

ostrzezenie.gif

 

Nie masz nic do napisania na temat to nie pisz wcale i nie używaj na tym forum wulgaryzmów.

 

Alis


  • 0

#7

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak.

Nie chcę wiedzieć co robiłeś przed tym lustrem kiedy zabrzęczała twa gitarra ani jak bardzo nieprzerobiona była ta czaszka przebywająca koło klatki piersiowej twojego kolegi ale ten krzyczący telefon mnie naprawdę zaintrygował (pomijam tu kwestie, że najpierw pisałeś , że opętało wujka, a nie jego telefon).

To mówisz, że jaki to było model?

Pytam dlatego, że za kilka miesięcy będę mógł wymienić swój i nie chciałbym się wpakować na minę.

Wprawdzie nie przewiduję jego święcenia ale jak w styczniu wpadnie ksiądz po kolędzie i będzie chciał machnąć kropidłem, to byłoby... niezręcznie jakby mój telefon taką szopkę odstawił.

A tak z czystej ciekawości, zupełnie na marginesie - po cholerę ten twój dziadek fanatyk święcił telefon wujka pijaczyny?

Dla zaspokojenia twojej ciekawości to jak już napisałem święcił "DOM" ,a dom składa się z POKOI a w POKOJACH stoją różne meble takie jak STOLIK na którym może leżeć TELEFON. I to ,że napisałem ,że opętało wujka to był dodatek po to by było MOŻE bardziej wiarygodne to co pisze bo nie uwierzę ,ze nie ma na tym forum osoby ,która wierzy w demony, opętania itp. 


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będę wiele pisał tylko poczekam sobie na to zdjęcie z czaszką. Jak się pojawi to możemy przejść do kolejnego etapu.
  • 1



#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To chyba forum "paranormalne" i na takim forum krytykuje się rzeczy paranormalne ,zamiast o nich normalnie rozmawiać??...

Na razie, to tylko ty twierdzisz, że to co napisałeś dotyczy "rzeczy paranormalnych".

Ja rozumiem, że dla ciebie dziadek jest autorytetem i wierzysz we wszystko, co on opowiada ale umówmy się - telefon który KRZYCZY po pokropieniu woda święconą? Bo opętał go demon?! :facepalm:

Serio?

Poza tym - ty nawet nie wiesz co on krzyczał

on nagle się uruchomił i zaczął krzyczeć.... : " Nie rób mi tego " czy " "Przestań!" coś takiego nie pamiętam dokładnie.

i co chcesz żebyśmy w tej sytuacji zrobili - zgadywali jaki to model? Szukali demona opętującego telefony? Analizowali loga operatorów komórkowych żeby znaleźć w nich demoniczne akcenty?

 

I to ,że napisałem ,że opętało wujka to był dodatek po to by było MOŻE bardziej wiarygodne to co pisze

 

Pewnie cię zmartwię ale - nie. Nie jest to dzięki temu bardziej wiarygodne.

 

bo nie uwierzę ,ze nie ma na tym forum osoby ,która wierzy w demony, opętania itp.

 

Z tego, co wiem, to paru się znajdzie ale, jeśli znajdzie się choć jeden, który uwierzy w opętanie telefonu komórkowego to chyba padnę ze śmiechu.

 

Co do gitary, to jeden, tylko jeden (i tak krótki) przypadek wydania przez nią dźwięku nie świadczy kompletnie o niczym, więc jeśli to ma być dowód na cokolwiek, to sorry...

A jeśli chodzi o czaszkę, to, tak jak napisał Wszystko - poczekamy na fotkę. O ile ją oczywiście znajdziesz.


  • 1



#10

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może zrzucałeś coś ostatnio na fona i przypadkowo jakiś demon tam trafił? Mamy XXI wiek, rytuały, cyrografy, inkantacje etc. to już przeżytek...

Edit: Albo tak beznadziejnie grasz, że duch Jimiego Hendrixa Cię już odwiedził i najpierw pobrzdąkał coś na gitarce, a potem użył telefonu, by Ci przekazać, żebyś przestał.

Użytkownik Blancik edytował ten post 13.07.2016 - 09:28

  • -1



#11

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zrzucałeś coś ostatnio na fona i przypadkowo jakiś demon tam trafił? Mamy XXI wiek, rytuały, cyrografy, inkantacje etc. to już przeżytek...

Edit: Albo tak beznadziejnie grasz, że duch Jimiego Hendrixa Cię już odwiedził i najpierw pobrzdąkał coś na gitarce, a potem użył telefonu, by Ci przekazać, żebyś przestał.

 Czytaj uważnie :D Telefon ,a gitara to 2 różne historie. To z telefonem przytrafiło się mojemu dziadkowi przekazuje wam tylko to co usłyszałem od niego :D Ten motyw z Hendrixem też już przerabiałem.  Haha Biedak z zaświatów nie mógł patrzeć jak cierpi moja gitara ,że aż pobrzdąkał tym swoim językiem i chciał mnie zniechęcić to grania :D


  • 0

#12

Songblade.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do gitary... Da się to nawet naukowo wyjaśnić, po prostu twój umysł wytworzył, że tak to ujmę... "Powidok dźwiękowy" (Wiem jak to brzmi, nie potrafię znaleźć krótkiego, dosadnego sformułowania) i na potwierdzenie tego dam Ci przykład z mojego życia. Pewnego dnia bardzo długo rozmawiałem z koleżanką za pośrednictwem komunikatora Messenger. Na bank część, o ile nie większość forumowiczów zna jego standardowy dźwięk odebrania wiadomości w aplikacji mobilnej. Ani to piknięcie, ani pisknięcie. Rzecz w tym że koleżanka wysyłała mi mnóstwo krótkich wiadomości, które to sprawiały że telefon wydawal niemal rytmiczne pikanie. Tu dochodzę do sedna sprawy: kiedy zakończyliśmy rozmowę i tak raz na jakiś czas słyszałem dźwięk odebrania wiadomości, pomimo że żadnej nie było. Paranormalne? Nie. Złożyło się na to kilka czynników, głównie psychologicznych, których tłumaczyć nie będę a które to sprawiły że podświadomie słyszałem ten dźwięk, pomimo że nie istniał. Być może to samo było z Tobą. Grałeś przez godzinę na gitarze. To oznacza że Twój zmysł słuchu ciągle łapał podobne, te same dźwięki, a kiedy przestałeś nagle znów je usłyszałeś, i to trochę czasu po zaprzestaniu, Twoja gitara nie zagrała sama chwilę przed wyjściem do łazienki, ani dzień po, ani kiedykolwiek, tylko dokładnie wtedy. Więc śmiało mogę założyć że był to właśnie taki powidok dźwiękowy.

 

Co do opętanego telefonu... może to nie telefon? Telewizor, radio, sąsiedzi? Coś co mogło wytworzyć taki dźwięk, a po prostu zbieg czynników w czasie, czyli Twój dziadek stojący akurat nad telefonem... wszystko to się złożyło że sytuacja wyszła taka a nie inna? Jak nie duchy prowadzące rowery, to opętane elektroniczne pudełka. Dziwny ten świat.

 

Jeśli chodzi o zdjęcie... Mówisz że ten telefon nie ma androida, insynuuje wiec że jest albo potocznie mówiąc cegłą, albo coś w stylu Samsunga Avila który to posiadał jakiś pseudo samsungowy system. Po takiej dedukcji jestem pewien że aparat w telefonie nie był do końca dobry, żeby nie powiedzieć - był kiepski. A to, plus taka ciekawa przypadłość, że wszędzie gdzie możemy, dostrzegamy twarze (nazwa wyleciała mi z głowy) potrafi zdziałać cuda, uwierz mi :) Ale pomijając moje wyjaśnienie, również czekam na zdjecie!


Użytkownik Songblade edytował ten post 14.07.2016 - 22:52

  • 2

#13

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do gitary... Da się to nawet naukowo wyjaśnić, po prostu twój umysł wytworzył, że tak to ujmę... "Powidok dźwiękowy" (Wiem jak to brzmi, nie potrafię znaleźć krótkiego, dosadnego sformułowania) i na potwierdzenie tego dam Ci przykład z mojego życia. Pewnego dnia bardzo długo rozmawiałem z koleżanką za pośrednictwem komunikatora Messenger. Na bank część, o ile nie większość forumowiczów zna jego standardowy dźwięk odebrania wiadomości w aplikacji mobilnej. Ani to piknięcie, ani pisknięcie. Rzecz w tym że koleżanka wysyłała mi mnóstwo krótkich wiadomości, które to sprawiały że telefon wydawal niemal rytmiczne pikanie. Tu dochodzę do sedna sprawy: kiedy zakończyliśmy rozmowę i tak raz na jakiś czas słyszałem dźwięk odebrania wiadomości, pomimo że żadnej nie było. Paranormalne? Nie. Złożyło się na to kilka czynników, głównie psychologicznych, których tłumaczyć nie będę a które to sprawiły że podświadomie słyszałem ten dźwięk, pomimo że nie istniał. Być może to samo było z Tobą. Grałeś przez godzinę na gitarze. To oznacza że Twój zmysł słuchu ciągle łapał podobne, te same dźwięki, a kiedy przestałeś nagle znów je usłyszałeś, i to trochę czasu po zaprzestaniu, Twoja gitara nie zagrała sama chwilę przed wyjściem do łazienki, ani dzień po, ani kiedykolwiek, tylko dokładnie wtedy. Więc śmiało mogę założyć że był to właśnie taki powidok dźwiękowy.

 

Co do opętanego telefonu... może to nie telefon? Telewizor, radio, sąsiedzi? Coś co mogło wytworzyć taki dźwięk, a po prostu zbieg czynników w czasie, czyli Twój dziadek stojący akurat nad telefonem... wszystko to się złożyło że sytuacja wyszła taka a nie inna? Jak nie duchy prowadzące rowery, to opętane elektroniczne pudełka. Dziwny ten świat.

 

Jeśli chodzi o zdjęcie... Mówisz że ten telefon nie ma androida, insynuuje wiec że jest albo potocznie mówiąc cegłą, albo coś w stylu Samsunga Avila który to posiadał jakiś pseudo samsungowy system. Po takiej dedukcji jestem pewien że aparat w telefonie nie był do końca dobry, żeby nie powiedzieć - był kiepski. A to, plus taka ciekawa przypadłość, że wszędzie gdzie możemy, dostrzegamy twarze (nazwa wyleciała mi z głowy) potrafi zdziałać cuda, uwierz mi :) Ale pomijając moje wyjaśnienie, również czekam na zdjecie!

Haha cóż za trafne przypuszczenie bo telefon to był właśnie Samsung Avilla. Nawet nie pomyślałem ,że to może być " powidok dźwiękowy " ,a teraz rozumiem ,że to na 99% było to. Co do twojego doświadczenia z messengerem to miałem to samo i to mnie upewnia ,że to było naturalne, a zdjęcie... Poszukiwania trwają chyba godzinę czasu spędziłem nad szukaniem ,ale jak na razie brak rezultatów :( a szkoda bo to naprawdę mogłoby być coś.. Proszę jeszcze nie zamykać tematu bo może jeszcze uda mi się je znaleźć

Pozdrawiam :)


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych