Skocz do zawartości


Zdjęcie

Implanty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kurde, powiem Wam coś, ale blagam nie śmiejcie się. Sama nie traktuję tego poważnie, gdyż nie bardzo wierzę w jakiekolwiek wzięcia. Pomińmy jednak zbędne wstępy.
Kiedyś podpierając ręką glowę, wyczulam pod skórą (tuż nad szyją, z tylu glowy, jak już się zaczynają kości czaszki) pewną wypuklość. Bylam jeszcze dzieckiem i akurat na etapie oglądania "Z Archiwum X" (z czego jeszce nie wyroslam i chyba nigdy nie wyrosnę :)) . Niemniej jednak jako dziecko szukające w otoczeniu elementów mających potwierdzić moją wyjątkowość wytlumaczylam sobie oto, że mam implant.
Wypuklość istnieje do dziś, jest wyczuwalna pod palcami. Jednakże dopiero niedawno mialam robione zdjęcie roentgenowskie zatok, obejmujące także newralgiczny element glowy. No i rzeczywiście uwidocznilo ono "male coś" pod skórą. Zbagatelizowalam to, bo nie traktuję ewentualnego chipa poważnie. Niemniej jednak coś tam jest. Nie wiem może to być wszystko. Np. coś mi się wbilo do glowy i otorbilo. To tyle i śmiejscie się, no :)
  • 0



#47

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a lekarze co na to ?? zauważyli to 'cos' ?
  • 0

#48

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie, nie zauważyli. Koncentrowali się na zatokach. Ponadto nie "rzuca się to w oczy", że tak to ujmę. Sama zauważylam to dopiero po powrocie do domu, jak obejrzalam je pod tym kątem. Myślę, że dokladniejsze dane uzyskalabym dopiero po zrobieniu rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej. A na razie ku tym badaniom nie mam powodów (na szczęście). Ja daję temu spokój. Na pewno nie jest to nic szczególnego.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych