Skocz do zawartości


Zdjęcie

duch papieża, przy...papieżu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W reakcji na pojawiające się tu i ówdzie głosy na temat zbyt małej paranormalności forum paranormalne.pl (a właściwie tematów pojawiających się na nim), a także prób ogłaszania "śmierci klinicznej" wspomnianego forum, postanowiłem jakoś dać odpór tym niecnym pomówieniom i zareagować w sposób najbardziej paranormalny z możliwych - czyli wrzucić temat o duchu :D

 

I żeby nie było, że jest to duch byle jaki, postanowiłem sięgnąć po ducha z najwyższej półki - a mianowicie, ducha naszego papieża Jana Pawła II, który (według portalu innemedium.pl, był uprzejmy towarzyszyć obecnemu papieżowi Franciszkowi, podczas jego tegorocznej wizyty w Meksyku.

Jak donosi wspomniany wyżej portal, duch naszego papieża, został zaobserwowany w papamobile papieża obecnego,czego dowodem ma być poniższe nagranie.

 

 

 

 

 

Wprawdzie tytuł filmu kończy się znakiem zapytania ale rozumiem, że dla wytrawnych poszukiwaczy duchów, sprawa jest jednoznaczna i nie podlegająca wątpliwościom.

O sceptykach specjalnie tu nic nie mówię, bo wiem skądinąd, że oni i tak zaraz znajdą dziurę w całym.

 

Tak, że ten - cieszcie oczy nagraniem i ducha (nomen omen) nie gaście.

Paranormalne ma się dobrze :D

 

A będzie się miało jeszcze lepiej, jak zamiast narzekać wrzucicie na nie też coś od siebie (no nie mogłem sobie darować tego ostatniego zdania - sorry :D)

 


  • 4



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawie to wygląda, ale to chyba jest ten siwy łeb tego kolesia co siedzi, którego widać na początku tej jazdy.
  • 1



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko, jako, że jesteś zatwardziałym sceptykiem, to sam rozumiesz, że nie mogę Twojej opinii traktować poważnie?


  • 0



#4

opłoczeniec.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ochroniarz. Jest to dobrze widoczne w 9 sekundzie a w 10 s widać jego ramię w marynarce. Od 20 sek też go widać, facet nie siedzi w samochodzie tylko stoi na burcie a lewą ręką trzyma się krawędzi.Faktycznie można odnieść wrażenie że mamy ducha ale mija ono gdy samochód skręca i siwa głowa ochroniarza chowa się za fotelem.


Użytkownik opłoczeniec edytował ten post 08.07.2016 - 20:14

  • 1

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ukryty sobowtór Papy, na wypadek, gdyby trzeba było podstawić go pod oryginał. Papieże, tak jak inni rządzący mają swoje sobowtóry w odwodzie, gdyby trzeba było się ewakuować. Taki sobowtór zmyli ewentualną pogoń.

No co? Nie wiecie?





#6

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

masz tutaj ducha widać :) nawet sie rozgląda  np min - 6:22 i lepsze - 18:26


Użytkownik hubiii p edytował ten post 08.07.2016 - 22:12

  • 1

#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Duch "Papieża Polaka" nie może podróżować razem z Franciszkiem, bo ten drugi jest przecież Antychrystem.


  • 0



#8

Darti.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

masz tutaj ducha widać :) nawet sie rozgląda  np min - 6:22 i lepsze - 18:26

Gdzie ty tu ducha widzisz?


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych