Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch na strychu ?

duch na strychu

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szaman96.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,specjalnie założyłem konto żeby założyć ten temat i dowiedzieć się czy to był duch.

Do rzeczy,wczoraj miałem taką sytuację,że akurat z przyczyn o których nie będę tutaj pisał nie miałem gdzie spać.

A więc koleżanka wpuściła mnie do siebie na strych,strych odnowiony wyglądał nawet schludnie,telewizor,fotel rozkładany pełniący rolę łóżka i ogólnie dobrze.Usiadłem na tym fotelu i paliłem papierosa kiedy usłyszałem jakby się coś obsunęło i linka z praniem zaczęła sie ruszać,linka była pomiędzy jakimiś tam starymi rupieciami więc się nie przejąłem,pomyślałem że coś po prostu się obsunęło nic wielkiego.Usiadłem znów na łóżku i za mną usłyszałem dzwięk rzucanych ubrań na ziemie.Odwróciłem się i zobaczyłem ze jeansy które leżały na torbie złożone w kostke teraz leżały metr dalej rozłożone całkiem jakby ktoś je złapał i nimi rzucił.Oczywiście popatrzyłem dokładnie czy mogły się tak same zsunąć ale nie ma takiej opcji.Odrazu się stamtąd zawinąłem i musiałem spać na klatce.Moje pytanie tutaj brzmi: Czy możliwe że to był duch,który dał znaki że mnie tam nie chce ? Nie znam historii budynku a sam budynek nie wygląda na stary chyba że jest po jakiejś renowacji.


  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, to był duch. Duch sprzątaczki, która dała Ci delikatnie do zrozumienia, że nie ma nic za darmo i chociaż byś pranie zebrał jak już tam śpisz. 


  • 0



#3

edoneil.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nudzi wam sie wymyślając takie brednie? Kiedyś na to forum można było wejść, poczytać jakieś ciekawe artykuły a teraz same historyjki wyssane z palca. Duchów nie ma i nie będzie, nie było i w końcu to zrozumcie. Ja też po tabletkach nasennych często widzę postać w kuchni gdy idę korytarzem do łazienki ale wiem, że to moja wyobraźnia bo nie ma czegoś takiego jak dusza i duch.


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że powinieneś założyć stowarzyszenie wędrujących dżinsów. Może wtedy znajdą się osoby które miały podobne zdarzenia.
A ta koleżanka to co? Było coś, postukałeś chociaż?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.07.2016 - 15:58

  • 1



#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to był duch, teraz możesz zgłosić się po swoje 1mln dolarów do fundacji Randiego.


  • 0



#6

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I poza tymi dwoma zdarzeniami nic? Żadnych dziwnych dźwięków w nocy, paraliżu, cienistych?

 

Spodnie zsunęły się z torby i rozwinęły, a sznurek poruszył przeciąg. Nic niewyjaśnionego.


  • 0



#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę,że sceptycym pada na twarz na tym forum - sami zwolennicy duchów (no może poza Wszystko :D)

 

Otóż, nie  - nie był to duch.

Po prostu wilgotne dżinsy mają tendencję do kurczenia się i podczas procesu wysuszania, może wystąpić zjawisko ich "wędrowania" - a mówiąc dokładniej, ruchu pozornego, polegającego na prostowaniu się nogawek.

Dlatego absolutnie nie powinno się zakładać takich dżinsów na siebie, bo może to skutkować brakiem zginania się nóg w kolanach u delikwenta, który się na to zdecyduje.

 

Mam nadzieję, że moja odpowiedź była wystarczająco głupia - bo na inną ten temat nie zasługuje.


  • 0



#8

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pośmieszkowaliście? To zamykam :)


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, na, strychu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych