Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefon z 10-megapikselowym aparatem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najnowszy telefon komórkowy koreańskiego Samsunga z pewnością bije rekordy na rynku, oferując m.in. aparat cyfrowy z 10-megapikselową matrycą. Model SCH-B600 jest następcą SCH-V770 i posiada stosunkowo niewielkie rozmiary, jeśli pod uwagę weźmiemy bogate wyposażenie telefonu.
Dołączona grafika
Nowość w ofercie koreańskiego producenta posiada bowiem 10 megapikselową matrycę, wbudowaną lampę błyskową, autofocus oraz trzykrotny zoom optyczny i pięciokrotny zoom cyfrowy. Telefon umożliwia manualne ustawianie ostrości i balansu bieli, a także pozwala wykonywać zdjęcia seryjne. Samsung SCH-B600 został zaopatrzony także w moduł Bluetooth, odtwarzacz MP3, czytnik wizytówek oraz polifonię.

Firma Samsung jest pionierem w dziedzinie produkcji telefonów komórkowych z wbudowanymi aparatami fotograficznymi. Jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenie łączące w sobie te dwie funkcje, a następnie zadebiutowała telefonem z 5 megapikselową matrycą, jako pierwsza zaprezentowała telefon z matrycą 7 megapikselową, a obecnie jako pierwsza wprowadza na rynek telefon z 10 megapikselową matrycą.

Nowy produkt firmy Samsung jest dostępny w cenie 900USD, ale jak na razie tylko na koreańskim rynku.
http://audience.pl/m...sci/4441?id=rss
  • 0



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytałem już o tym telefonie. Ma 10 MPix, ale ciekawe jaki obiektyw ;-) Nie zrobi takiego zdjęcia jak kompaktowa cyfrówka 4-5 Mpix.
  • 0



#3

uNiverSus.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem tak telefon komórkowy dla mnie jest po to aby miałem możliwość dzwonienia nie będąc w domu , i wysyłania smsów ;) dlatego zostałem przy starym wiernym aparacie Siemens MT50 ;p takie aparat w telefonie to gó^%$ , nie nadaje się do robienia fotek . i tak przy okazji nie dajcie się zrobić w konia , prostym chwytam marketingowym , który brzmi : Im więcej mpx tym lepsze zdjęcie -.-
  • 0

#4

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WTF
10mpixeli , słaba masakra:D
mój aparat cyfrowy, taki zwykły ma 3mpix a ten ma 10 :D
ja widziałem fotki na SE w810i z 2mpix i były zaje...fajne xD
  • 0

#5

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wielkość matrycy to nie wszystko, im większa matryca tym większą rozdzielczość zdjęcia można uzyskać, mój kompakt ma 5 Mpx i świetne zdjęcia robi, po co komu 10 mpx w telefonie
  • 0

#6

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To już nie jest telefon z aparatem tylko aparat z telefonem :surprised:
  • 0

#7

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, najważniejsze to żeby dzwonił i wysyłał smsy, ale akurat aparat foto, to całkiem przydatny gadżet. Szczególnie jeśli jego jakość jest zbliżona do normalnych cyfrówek (wspominany w800i). Nawet badziewny aparacik w moim k700i przydał się nie raz :D
  • 0

#8

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yasiu, święte słowa :]
ale takie czasy
np nokia n-gage , to jest telefon z konsolą czy odwrotnie :)

po co komu 10 mpx w telefonie

yyy... kolejny gadżet ?
10mpix to dużo jak na aparat a co dopiero jak na telefon komórkowy :]
  • 0

#9

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze chciałem zadać to pytanie... a dzwonić to się przez niego da? :bump:





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mój kumpel ma W800i z aparatem 2MPix, a ja mam Nokię 3220 0,3MPix. I muszę szczerze powiedzieć, że mój telefon robi ładniejsze zdjęcia. Wiadomo oczywiście jakiej są jakości, bo nie wywyższam swojego fona, ale na W800i jest po prostu chaos, hałas, bałagan i zdjęcia choć większe to o wiele gorsze. :rotfl:
  • 0



#11

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jakie zdjęcia robi ta Nokia, ale fotki jakie mi co jakiś czas podsyła brother ze swojego w800i są bardzo dobre i nie ma tam żadnego chaosu :-|
  • 0

#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mayo, ja przynajmniej takie widziałem na kompie z W800i - bardzo marne. Ale może to wina tego, że robione w pomiszczeniu, albo może kumpel miał coś pogrzebane w ustawieniach.
  • 0



#13

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mayo, to nie jest nokia tylko sony ericsson w800i :]

i robi suuuuuper foty :P
  • 0

#14

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

takie aparat w telefonie to gó^%$


No jasne, jak sie robi zdjecia np. Siemensem C65 z aparatem o rozdzielczosci 300x200 px (w przybliżeniu) a wspomnianym SE W800 z roz. ok. 1700x1200 px to pewnie nie ma różnicy? A co dopiero ten nowy 'wynalazek' Samsunga 10 mpx :surprised:
Nie jeden aparat cyfrowy nie ma takiej matrycy. Ale i cena tego telefonu (a raczej aparatu cyrowego) jest proporcjonalna :)
  • 0



#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sony ericsson w800i :]

i robi suuuuuper foty

te co ja widziałem były brzydkie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych