Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwój umiejętności parapsychicznych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dreamma.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie,

 

Poszukuję dobrego przewodnika/nauczyciela, który nauczyłby mnie w jaki sposób wydobyć z siebie i rozwinąć umiejętności parapsychiczne. Czy możecie podesłać mi namiary na kogoś wartego polecenia (najlepiej z Warszawy)?

Ewentualnie może jakieś materiały, na podstawie których mógłbym samodzielnie zacząć ćwiczyć?

 

Z góry bardzo dziękuję Wam za zrozumienie i pomoc.


  • 0

#2

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli szukasz szarlatana... Smutne.


  • 0

#3

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych zna sie


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Parapsychicznych czyli których konkretnie?
  • 0



#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Czyli szukasz szarlatana... Smutne.

Czy ktoś , kto może kogoś nauczyć tego jak wydobyć z siebie zdolności parapsychiczne to musi być od razu jakimś szarlatanem? Nie, nie musi.

Tak zwane zdolności parapsychiczne to autentyczne zjawiska , które zapewne można naukowo badać, ale wydaje mi się , że bada sie je pod nie tym kątem co trzeba.

Ja niektóre  zdolności parapsychiczne bym nazwała raczej anomalią, która zdarza się raz na jakiś czas , ale jest zjawiskiem autentycznym , lecz rzadko spotykanym , coś jak piorun kulisty na tle innych "efektów specjalnych" podczas burzy.

 

A co zrobić, żeby takie zdolności parapsychiczne bardziej wytrenować? , to na początek silna wiara w to , że jesteś w stanie coś takiego w sobie odkryć. Autosugestia potrafi uzdrawiać jak i uśmiercić również.

 

Takie anomalie to proces zdarzający się w wyniku jakiegoś zakłócenia w ciele, umyśle człowieka , . Zauważyłam , że takie niektóre  zdolności przejawia człowiek w wyniku nagłych traumatycznych zdarzeń, silnych emocji lękowych, nienawiści , miłości itp. Ludzie często widzą duchy  tych , których kochali i byli z nimi związani. - miłość.

Gdzieś czytałam , o poltergeiście który zabił człowieka. Jak się okazało te zjawiska zdarzały się w obecności jego córki, którą molestował. - Nienawiść

 

Przeczucie zdarzają się każdemu człowiekowi. Jestem pewna , że zdolność prekognicji posiada każdy człowiek, tylko tego nie dostrzega. Czasami dobrze jest zatrzymać się na moment i chwilę poobserwować świat, ludzi i różne zjawiska w świecie. Twoja podświadomość jest lepszym obserwatorem niż świadomość. Świadomie możesz nie być wstanie przewidzieć co za moment się wydarzy , ale twoja podświadomość już to  wie.  Daje ci przeczucie, które ty lekceważysz, a to jest błąd. Jeśli najdzie cię jakiekolwiek przeczucie , małe nic nie znaczące, "zatrzymaj się" na chwilę i pomyśl " Co moja podświadomość próbuje mi powiedzieć?" To nie jest trudne. Kiedy nauczysz się wyłapywać nagłe, czasami wręcz podprogowe przeczucia i wejdzie ci to w nawyk to zobaczysz jak łatwo stać się jasnowidzem.

Jednak wielu ludzi sądzi , że jasnowidzenie to kompletna ściema, ale to nic innego jak umiejętność odczytywania przekazów podprogowych, za pomocą których wchodzimy w kontakt z naszą podświadomością. W tym nie ma nic paranormalnego czy parapsychicznego :)


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 30.06.2016 - 16:40

  • 0



#6

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Za drobną opłatą tysiąca złotych mogę nauczyć pirokinezy. Mam w tym pewne doświadczenie...
  • 0



#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj nie znajdziesz takiego nauczyciela ale są samozwańczy lekarze i ci którzy wiedza wszystko, ale nauczycieli tutaj brak.


  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A myślałem że ty się znasz na energiach.
  • 0



#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A myślałem że ty się znasz na energiach.

 

Dobrze myślałeś.


  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to naucz ją jak robić psi balle.
  • 0



#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to naucz ją jak robić psi balle.

 

 

Przecież tutaj nie ma nauczycieli.  Ty możesz ja zniechęcić.


  • 0



#12

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja mogę pomóc w seansach spirytusowych jeśli cię to interesuję, wbijaj na priv to ugadamy się kiedyś na seans, tylko pamiętaj aby zabrać ze sobą magiczny eliksir o nazwie C2H5OH o pojemności co najmniej 0.5l aby doładować się maną w czasie seansu. Potrafię wprowadzić siebie oraz innych w taki stan że przemawiają przez ciebie zmarli w pradawnych wymarłych językach. W czasie seansu możliwe jest mimowolne przemieszczanie się przedmiotów, lokalne zaburzenia grawitacji planety a po seansie na ciele mogą zostawać znamiona po kontakcie ze światem zmarłych.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 30.06.2016 - 18:56

  • 5



#13

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mogę pomóc w seansach spirytusowych jeśli cię to interesuję, wbijaj na priv to ugadamy się kiedyś na seans, tylko pamiętaj aby zabrać ze sobą magiczny eliksir o nazwie C2H5OH o pojemności co najmniej 0.5l aby doładować się maną w czasie seansu. Potrafię wprowadzić siebie oraz innych w taki stan że przemawiają przez ciebie zmarli w pradawnych wymarłych językach. W czasie seansu możliwe jest mimowolne przemieszczanie się przedmiotów, zaburzenia grawitacji planety a po seansie na ciele mogą zostawać znamiona po kontakcie ze światem zmarłych.

padłam :D :D  :szczerb:

 

Autorko, myślę, że szkoda twoich ciężko zarobionych pieniędzy i czasu, na szukanie takiego nauczyciela. Bądź ostrożna w umieszczaniu takich ogłoszeń, bo w internecie różni ludzie są i na naiwności innych, potrafią nieźle zarobić. Jesli cokolwiek chcesz rozwijać-zrób to sama, poczytaj jednak najpierw o tym i czy jest sens poświęcać temu czas.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych