Skocz do zawartości


Emerytowany mechanik US Air Force filmuje UFO nad Ohio


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

news-ufo-abduct.jpg

fot. Unexplained-Mysteries

Po raz kolejny mamy do czynienia z ciekawym nagraniem niezidentyfikowanych pojazdów latających. Autorem jest emerytowany mechanik US Air Force (jak sam siebie przedstawiał), nagranie dokonano nad Ohio w Stanach Zjednoczonych. Jako, że sprawa wypłynęła w pierwszej kolejności od organizacji MUFON, dane autora filmu nie zostały opublikowane (co jest naturalną procedurą MUFON o ile takie jest życzenie nadawcy).

 

Nawiązując do raportu dwa okrągłe, świecące obiekty, pojawiwszy się "znikąd", poruszały się na tle nocnego nieba z różnymi prędkościami, wydając bardzo słabe dźwięki jednak, jak podkreślił autor dało się jednak odczuć jakby współbrzmienie dźwięków o tej samej wysokości. Poruszały się one razem do czasu aż szybko opuściły tę strefę lecąc w kierunku południowo wschodnim.

 


Wydawało się jakby zmieniały kształty, niemal nie wydawały dźwięków.  Oba obiekty poruszały się w jednej formacji, wykonywały podobne manewry, poruszały się identycznie.

- Napisał autor filmu.

 

Autor, opierając się na 30-letnim doświadczeniu pracy z maszynami latającymi w US Air Foce stwierdził, że do tej pory nie spotkał się z niczym co przypominało by mu cokolwiek podobnego, patrząc na przyspieszenie, manewry czy ogólny styl poruszania się.

 


Pod koniec można dostrzec jak znika pierwszy obiekt, a zaraz potem drugi z obiektów odlatuje na niewielką odległość po czym również znika. Nie jest moim celem jakakolwiek manipulacja, chciałbym po prostu wiedzieć ile jesteście w stanie się dowiedzieć z tego nagrania.

- zakończył autor nagrania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tłumaczenie własne.

 

Źródło: Unexplained-Mysteries

UnexplainedMysteries_Ripper_VanGogh_Bann


Użytkownik critter edytował ten post 28.06.2016 - 22:30

  • 1

#2

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Autor, opierając się na 30-letnim doświadczeniu pracy z maszynami latającymi w US Air Foce stwierdził, że do tej pory nie spotkał się z niczym co przypominało by mu cokolwiek podobnego, patrząc na przyspieszenie, manewry czy ogólny styl poruszania się.

 

Nie wiem co jest na filmie i ciężko wyrokować tylko z takiego nagrania, ale - jakie manewry, przyspieszenie i styl poruszania? Nie wiem czy mówimy o tym samym, bo ja widzę tylko 2 praktycznie nie ruszające się kropki, z których jedna po jakimś czasie znika. Żadnych manewrów, przyspieszenia czy poruszania się tam za bardzo nie ma.

 

I szczerze mówiąc to bardzo przypomina mi to po prostu chińskie lampiony (tak wiem: to wyjaśnienie jest już faux pas dla co poniektórych) - obiekty praktycznie nie przemieszczają się i o ile dobrze widzę, tylko bardzo powoli oddalają się od siebie. Charakterystycznie migocą i po chwili jeden blednie i znika (wypalił się).

A że najprostsze wyjaśnienia są najlepsze...


Użytkownik skittles edytował ten post 29.06.2016 - 10:01

  • 2



#3

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

Autor, opierając się na 30-letnim doświadczeniu pracy z maszynami latającymi w US Air Foce stwierdził, że do tej pory nie spotkał się z niczym co przypominało by mu cokolwiek podobnego, patrząc na przyspieszenie, manewry czy ogólny styl poruszania się.

 

Nie wiem co jest na filmie i ciężko wyrokować tylko z takiego nagrania, ale - jakie manewry, przyspieszenie i styl poruszania? Nie wiem czy mówimy o tym samym, bo ja widzę tylko 2 praktycznie nie ruszające się kropki, z których jedna po jakimś czasie znika. Żadnych manewrów, przyspieszenia czy poruszania się tam za bardzo nie ma.

 

I szczerze mówiąc to bardzo przypomina mi to po prostu chińskie lampiony (tak wiem: to wyjaśnienie jest już faux pas dla co poniektórych) - obiekty praktycznie nie przemieszczają się i o ile dobrze widzę, tylko bardzo powoli oddalają się od siebie. Charakterystycznie migocą i po chwili jeden blednie i znika (wypalił się).

A że najprostsze wyjaśnienia są najlepsze...

 

Widzisz tam dwie praktycznie nieruszające się punkty? No to chyba oglądamy różne filmy, bo moje cały czas się poruszają.


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poruszają się ale z tymi manewrami to gruba przesada. Facet robi zoom więc dlatego odległość między tymi obiektami się zwiększa, takie jest wrażenie.

Również wygląda mi to na lampiony.

 

Emerytowany pracownik to brzmi dumnie, więc nawet gdy ktoś taki nagra byle co to musi być to super bo emeryt to nagrał.


  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kamera rusza się na tyle, że przy braku punktów orientacyjnych trudno powiedzieć jak to faktycznie leci.


  • 1



#6

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uważam dokładnie jak Zaciekawiony... przede wszystkim brak punktów odniesienia + wymachiwanie kamerą na wszelkie możliwe sposoby uniemożliwia jakąkolwiek weryfikację. To może być wszystko, od lampionów przez świetliki po gwiazdy. Do tego marna jakość - dziwię się, że MUFON w ogóle się nad tym pochylił.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych