Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch w miejscowości Kłomino - klasyczna Pareidolia

Pareidolia duchy maski gazowe Kłomino

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Kryzys.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

ten temat wyjaśnia większość zdjęć duchów zrobionych gdzieś tam na wyjazdach w lesie/cmentarzu/bunkrach/domach babci gdzie w oknach, cieniach widać duchy, nie wnosi za wiele merytorycznie, nie objawiam jakiś nowych prawd. Traktujcie to jako ciekawostkę :), myślę jest to ciekawsze niż jakieś zamazane zdjęcia z nocnych eskapad nastolatków :D.


 

w zeszły weekend byłem z kolegą w opuszczonym poradzieckim mieście kłomino w województwie zachodniopomorskim i postanowiłem zrobić kilka fotek, po zrzuceniu na komputer okazało się że na jednym z nich widać AŻ DWA DUCHY! W chwili robienia zdjęcia nic takiego nie widziałem

GnoLhhm.png

jak się dobrze przyjrzycie to zobaczycie że duchy mają na sobie coś w rodzaju masek gazowych a przypominam że stacjonujące tam wojska radzieckie posiadały materiały radioaktywne. CO SĄDZICIE??222

 

^ tak wygląda 3/4 tematów tutaj. Dodatkowo jako że jest to ciekawe i opuszczone miejsce łatwo można nakręcić jakąś opowieść dla uwiarygodnienia... Jako że jestem autorem zdjęcia, w którym EWIDENTNIE WIDAĆ AŻ DWA DUCHY, śpieszę z wyjaśnieniem sprawy.

To klasyczny przykład Pareidoli połączony z ustawioną wtedy rozdzielczością obrazu na najniższą.

Na tym zdjęciu widzimy czym są te duchy :)

https://upload.wikim.../Kłomino_4.jpg

 

Pozdrawiam,


Użytkownik Kryzys edytował ten post 25.06.2016 - 14:54

  • 1

#2

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kłomino to bardzo charakterystyczne miejsce i będąc tam - opuszczone budynki, hangary i magazyny naprawdę mogą podsuwać najróżniejsze obrazy, ale prawdą jest, że niczego paranormalnego tam nie doświadczymy (aczkolwiek w przeszłości znajdował się tam obóz jeniecki, gdzie zginęło wielu Polaków Rosjan i Francuzów). Byłam w Kłominie dwa razy, sfotografowałam to miasteczko-widmo wzdłuż i wszerz, ale żadnych duchów nie udało mi się uchwycić. Mimo, iż dziś nie ma już tam zbyt wiele do zwiedzania, gdyż większość budynków została zburzona, a kamienice przeszły w ręce prywatne (do zwiedzania pozostały ledwie trzy bloki i hangar za nimi), to jednak warto się tam wybrać i pocykać kilka zdjęć.  :)


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Pareidolia, duchy, maski gazowe, Kłomino

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych