Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Kto stworzył Wszech¶wiat? Powstanie Wszech¶wiata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
176 odpowiedzi w tym temacie

#61

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

serio ,po co miałbym kłamać ?

Interesuj±ce...
Zatem jak wygl±da wiatr?




to zależy od punktu wiedzenia , jakbym był człowiekiem powiedziałbym ze nie wiem bo nie da się go zobaczyć, wygl±da jak front ciepłego albo zimnego powietrza je¶li chodzi o wygl±d tego to przypomina chmury takie duże ;)
  • 0

#62

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link - tak sobie my¶lę ... najdrobniejsze cz±stki materii postrzegamy również jako "bańki" i nie koniecznie o kształcie regularnym. Nasze komórki też nie s± regularne. W ogóle na ¶wiecie nie ma dwóch takich samych rzeczy.
Jeżeli więc najdrobniejsza (z nam znanych) cz±stka materi ma "bańkowaty" kształt, to uzasadniony wydaje się kształt, o którym mówisz.

chmm a jak to się ma do genów???
  • 0

#63

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link - tak sobie my¶lę ... najdrobniejsze cz±stki materii postrzegamy również jako "bańki" i nie koniecznie o kształcie regularnym. Nasze komórki też nie s± regularne. W ogóle na ¶wiecie nie ma dwóch takich samych rzeczy.
Jeżeli więc najdrobniejsza (z nam znanych) cz±stka materi ma "bańkowaty" kształt, to uzasadniony wydaje się kształt, o którym mówisz.

chmm a jak to się ma do genów???



Dla mnie to wszystko wygl±da tak samo cały wszech¶wiat to jest tylko materia jak piasek , czytałem publikację na temat atomów pisało ze s± puste w ¶rodku naro¶cie ludzie dochodz± ze jest co¶ mniejszego jeszcze a własciwie co¶ co nie przypomina atomów to co wypełnia materię i cały wszech¶wiat
  • 0

#64

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechw¶wiata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32
  • 0

#65

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechw¶wiata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32

Sie u¶miałem (;
  • 0

#66

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechw¶wiata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32



nie prawda nic takiego nie miała miejsca , nie w taki sensie jak jest napisane to istota która ma ciało tak sobie to przetłumaczył,
  • 0

#67

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywi¶cie, że nieprawda, ten urojony kole¶ uważa, że jest Mesjaszem i pisze bzdury o_O
  • 0

#68

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszech¶wiata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszech¶wiat.
  • 0

#69

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszech¶wiata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszech¶wiat.


Że kto, proszę?
  • 0

#70

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszech¶wiata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszech¶wiat.


Że kto, proszę?


Tak na marginesie nie chcę obrażać ludzi którzy wierz± w Jezusa syna Boga według mnie Jezus istniał lecz czy był synem BOGA?? Co Maryja miała inwitro??? mieli¶my przykład zmarłej dziewczynki to czemu np nie mogła mieć ¶pi±czki?? ¦lepy starzec mógł spojrzeć na słońce i chwilowy zanik wzroku ale to tylko hipotezy ;p
  • 0

#71

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Że kto, proszę?



Mesjasz, Syn Człowieczy który obecnie żyje na ziemi.
http://www.paranorma...t...t=0&start=0
  • 0

#72

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mesjasz, Syn Człowieczy który obecnie żyje na ziemi.


Jezus - Syn Człowieczy przepowiadał nadej¶cie wielu fałszywych proroków, zatem nie dziwi mnie pojawienie się kolejnego z nich. Cel jest zawsze ten sam - negowanie zbawczej roli Jezusa i zalecanie siebie samego. Uważam, że dawanie jego gorliwym wyznawcom pola do dyskusji, jest strat± czasu.
  • 0



#73

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asef proszę Cię daj se już spokój, mieszasz ludzi w tamtym temacie to przynajmniej tego tu nie wprowadzaj... Nigdy nie uwierzę w to, że Ziemia została stworzona przez Boga, dla mnie to absurd i tyle.

“…Pan - to Bóg wieczny, Stwórca krańców ziemi. On się nie męczy ani nie nuży,…” (Iz 40, 28).

Je¶li to prawda, to dlaczego Bóg odpoczywał siódmego dnia? ŻENADA !
  • 0



#74

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

“…Pan - to Bóg wieczny, Stwórca krańców ziemi. On się nie męczy ani nie nuży,…” (Iz 40, 28).
Je¶li to prawda, to dlaczego Bóg odpoczywał siódmego dnia? ŻENADA !

LOL. LOL. LOL. Genezis nie można brać dosłownie, to okaz ostatniego zjełopienia. ŻENADA !
  • 0



#75

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym kończymy w±tek Boga i proszę o wypowiedzi bardziej zwi±zane z materialnym powstaniem wszech¶wiata ;)
  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych