Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewyobrazalnie Koszmarne sny na jawie! Prosze o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ciekaw jestem czy człowiek w tym stanie może sobie świadomie zasugerować niegroźne odczucia? Halucynacje są wynikiem podświadomej interpretacji odczuć - nie można zaczerpnąć bardziej oddechu więc coś siedzi na piersi, słychać dziwne odgłosy więc ktoś jest w pokoju itd.

Powiem Ci tak . Jak mnie to zaskoczyło, to na początku wiadomo byłam przerażona, ale zdawałam sobie świadomie sprawę, że rodzice są w pracy a brat w szkole, bo rzeczywiście tak było, czyli tu byłam świadoma w 100%. Było to rano i po paraliżu sennym była ta sama godzina na zegarku, ta sama pora dnia , wszystko. Jedyne co było fikcyjne, co pomimo zmiany scenerii  pozostało to ta postać ze snu. Jednak nawet nie próbowałam krzyczeć. Pomimo, iż myślałam , że to dzieje się na prawdę, to zamiast krzyczeć postanowiłam zamknąć oczy. Zamknęłam i szybko odtworzyłam , ale ta postać cały czas tam była. To zrobiłam to jeszcze raz. Gdy otworzyłam oczy nic sie nie zmieniło tylko ten wcielony demon znikł a ja odzyskałam czucie.

Teraz jak na to patrzę, na to co wtedy czułam to mogę stwierdzić jedno.

Jeśli ten stan paraliżu sennego był kierowany podświadomością. To nastąpiła zamiana. Podświadomość była świadomością, a świadomość podpowiadała mi, bym zamknęła oczy, czyli podświadomie, to znaczy świadomie musiałam czuć, że jest to sen. Dlatego nie próbowałam krzyczeć. Jednak podczas paraliżu sennego to świadomość była intuicją, przeczuciem, kiedy normalnie intuicja i przeczucie są raczej aktem podświadomości. To takie moje spostrzeżenie :)


  • -1



#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu małolatowi śnią się koszmary @@?     - chodź opowiem Ci bajeczkę ...

 

... dawno, dawno temu na skraju szaro burej chmurki baraszkowały małe diablątka, co to im się jeszcze nie wyrżnęły różki a ogonki mają w zalążku.

A teraz śpij ... dcn ^^,  


Użytkownik Aidil edytował ten post 07.06.2016 - 14:06

  • 0



#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak przebiegł sen?

 

... I tak, na zabawie i  zapamiętaniu w niej  mijał im czas. Tymczasem chmurka zmieniła nie tylko swój kształt ale i kolor na co maluchy nie zwróciły jeszcze uwagi pochłonięte zabawą, która zdominowała  je do tego stapia że nie zauważały iż pojawiła się ich mama. 

... A teraz spij ... dcn^^,


  • 0



#19

KITT.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy jest możliwość że jesteś opętany. Czy widzisz w koszmarach jakieś nieznjome osoby?
  • 0

#20

zmiter912576.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po raz kolejny (ostatnie 3 dni) znowu przytrafiaja mi sie te koszmary ;/


  • 0

#21

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Up
Ludzie Ci pisali porady, chcieli pomoc, miales napisac po wizycie u lekarza, zniknales bez slowa, a teraz wracasz znienacka po prawie roku z placzem. Dziwne zachowanie.

@Kitt
Nie ma mozliwosci ze to opetanie (ktore jest choroba psychiczna a nie dzialaniem demonow itp.), w tym przypadku mamy do czynienia jedynie z halucynacjami zwiazanymi z paralizem przysennym lub naduzywaniem ziola.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych