Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shoutbox


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Odkad sie zarejestrowłem to nie widziałem sb na oczy ;) Nie wiem od czego to zalezy...



#17

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To taki mały czacik ;) Do pogadania o wszystkim i o niczym.





#18

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz link jak chcesz http://www.paranormalne.pl/shoutbox/

Możesz tam wejść po kliknięciu zakładki "Forum"



#19

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odkad sie zarejestrowłem to nie widziałem sb na oczy ;) Nie wiem od czego to zalezy...

 

Na początku go nie widziałeś, ponieważ byłeś Nowicjuszem. Potem go nie widziałeś, bo dostałeś bana na SB. Nie chciało mi się sprawdzać dokładniej od kogo i za co (nie mam niczego w logach z tego tygodnia, dawniejszych nie sprawdzałam), wychodzę więc z założenia, że jeśli nawet coś tam wyłapałeś po drodze, to się przedawniło. Mam nadzieję, że nie wchodzę teraz w konflikt ze wcześniejszą decyzją moderatora, jeśli tak, to naturalnie będzie ona nadrzędna.

 

Krótko mówiąc, powinieneś teraz widzieć Shoutboksa w pełnej krasie.

 

Jeśli ktoś z Was widzi SB w postaci częściowej (tzn. z "oberżniętą" częścią do wpisywania własnych wiadomości), to w 99% przypadków problem leży w zbyt restrykcyjnych filtrach AdBlocka. Proszę wykonać ich aktualizację. Ja zmodyfikowałam nieco kod tak, aby się w filtry nie łapał, ale nie mam wpływu na samego AdBlocka, tutaj więc kolej na Wasz ruch :)





#20 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam nadzieję, że nie wchodzę teraz w konflikt ze wcześniejszą decyzją moderatora, jeśli tak, to naturalnie będzie ona nadrzędna.

 

Śmieszni jesteście.



#21

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mógłbyś rozwinąć w jaki sposób jesteśmy śmieszni?

 

Data rejestracji 31.10.2016 skoro był problem z shoutboxem już wcześniej to trzeba było napisać do moderatora bądź tu na forum. Praktycznie rok po rejestracji mieć pretensje o to, że coś nie działa tak jak należy to trochę niesprawiedliwe. Tak wiem, nie o to Ci chodzi ale na to wygląda twój post. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale, więc dobrze, że zgłosiłeś swój problem.





#22 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Napisałem wyraźnie do czego się odnoszę, a co do SB to problem został wyjaśniony, proszę czytać uważniej.



#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do czego się odnosisz widzimy, ale chcielibyśmy wiedzieć, co widzisz śmiesznego w tym tekście? Czcionkę? Może fakt, że użyto słów, których znaczenia nie rozumiesz?

Wystarczy poprosić kogoś starszego (może być Pani od polskiego), a na pewno wytłumaczy.





#24

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"SHOUTBOX" btw. ;)

 

Right ;)

TheToxic





#25

Shiroaka.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Nie działa mi SB, nie ma okienka do wpisywania tekstu, wiadomości innych użytkowników się pojawiają. Przeglądałem rangi i wygląda na to, że jako nowicjusz powinienem mieć dostęp. Ublock i Ghostery wyłączyłem i było to samo. Czy to u mnie jest problem, czy to coś z forum? 



#26

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kliknij w napis Shoutbox. Powinien Cię przenieść do SB. Jeżeli to nie działa, to znaczy, że coś nie trybi.





#27

Shiroaka.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kliknąłem, otwiera się SB i problem niestety ten sam. Zamiast pola do wpisywania tekstu jest tylko taki cienki, szary pasek.



#28

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie napisałeś jeszcze ani jednego posta na forum (Twój licznik postów pokazuje "0"), bo ten temat nie zlicza postów. Znajdź miejsce, gdzie można się przywitać, załóż temat, przywitaj się. Wtedy będziesz się mógł rozkoszować dostępem do forum.

Najlepiej TUTAJ.





#29

Shiroaka.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah to takie proste? Nie wiedziałem, dziękuję za pomoc!



#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ nie ma za co.  :szczerb:

I tak musisz napisać gdzieś chociaż jeden post. W powitalni posty też nie są zliczane.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych