Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iluminackie symbole w bajkach Disney'a i nie tylko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#106

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie moglem sie oprzec :D propagandowy odcinek Kaczora Donalda :D

 

http://www.cda.pl/vi...a-i-hitlerowiec


  • 0

#107

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Pisze się Polacy - trochę szacunku.

Zasadnicza różnica jest taka, że Polacy też szacunek mają. Jesteśmy krajem, który dawniej miał dużo mieszkańców z obecnej Ukrainy, Żydów, Niemców, Romów (dawniej=w tak chętnie wspominanych jako domniemany ostatni bastion moralności* czasach), w dodatku nas samych dotknęły krzywdy ze strony dwóch okupantów. I niestety są osoby, które chcą jeszcze niektórych uśmiercać kropka w kropkę jak w akcji T4. Jak bardzo niektórzy mieszkańcy tego kraju potrafią powielać schematy zobacz np. na stronie Redwatch.

 

Po prostu uważam, że nie jest normalne widzieć zagrożenie w tej scenie, a nie widzieć go w bajkach przepełnionych głupawymi żartami na poziomie dzieciaka, które właśnie podłapało słowo "pierdzenie", przemocą i denną fabułą z podkładanym śmiechem. Realnym zagrożeniem dla dziecka jest przemoc psychiczna i fizyczna (mam brata w podstawówce, to wiem), skrzywdzenie go przez system niedostosowany do ucznia, a do szablonów, używki (w podstawówkach również), wypadki losowe, rozwód rodziców, przemoc w domu, a nie jeden pocałunek gejów w kreskówce czy napisy w trawie...

 

*subiektywnej


Użytkownik McNugget edytował ten post 29.12.2014 - 14:44

  • 0

#108

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam w bajkach nie doszukuje sie roznych dziwnych tresci bo takowych nawet teraz nie moge zauwazyc ale po uslyszeniu jednej dzieciecej piosenki skojarzylo mi sie odrazu z pedofilstwem. http://m.youtube.com...h?v=4-f-WP1GgpU czy też macie takie wrażenie?
  • 0

#109

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam w bajkach nie doszukuje sie roznych dziwnych tresci bo takowych nawet teraz nie moge zauwazyc ale po uslyszeniu jednej dzieciecej piosenki skojarzylo mi sie odrazu z pedofilstwem. http://m.youtube.com...h?v=4-f-WP1GgpU czy też macie takie wrażenie?

Chyba nie, nie jestem pewien. Mam nadzieję. Dzieciom w każdym razie tak się nie skojarzy.


  • 0



#110

Sm00tneT00lpy.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

Co o tym sądzicie?


  • 0

#111

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwszy kawałek z Toma i Jerry'ego wygląda mi na parodię różnych dziwnych kultów, Realian, Scientologów itd. Piramida z okiem wzięta oczywiście z dolarów. Generalnie nic nadzwyczajnego. Poza tym sposób kreacji sugeruje, że ci wyznawcy nie wiadomo czego są w tym odcinku postaciami negatywnymi. Drugi kawałek jest za krótki aby ocenić. Fragment z Flinstonów to gra stereotypów, równie dobrze o to samo można by oskarżać kabareciarzy. W następnych nie wiadomo o co chodzi.


  • 1



#112

Valkyria Saeth.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Co o tym sądzicie?

 

Szczerze mnie to przeraziło.. Głównie New World Order.. Człowiek zaczyna zastanawiać się, jakie bajki oglądał i co utknęło mu po nich w głowie.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych