Skocz do zawartości


Zdjęcie

Długaśne wyznanie moich dotychczasowych przeżyć.

historiastraszne opowieść zjawiska paranormalne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby. A ktoś kiedyś postawił sceptykowi ducha przed oczami? Chyba nie muszę pisać, jaka jest odpowiedź.


  • 1



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też czekam na dalszą część historii, jestem podekscytowany :-p


  • 0



#18

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Umilanie czasu użytkownikom a walka z traumą to jednak skrajna motywacja.

 

Muszę cię zmartwić ale to co opisujesz to potęga wyobraźni, myślę, że nawet sceptycy w czasie nocnych spotkań przy świecach i odpowiednim nastroju dadzą się ponieść tylko, że będą tego świadomi. Następne spotkanie z Olą w odpowiednich warunkach znowu będzie metafizycznym przeżyciem. Istnieją dziwne przypadki, które są tylko przypadkami mimo swojej niesamowitości. Sam wielokrotnie używałem wyobraźni i ułomności zmysłów plus autosugestii by dobrze się bawić w ciekawym klimacie, jednak wiem, że to była fikcja.

 

Prawdę uzyskuje się z syntezy sceptycyzmu i entuzjazmu i zdrowy rozsądek przeczy wierze we wszystko co się przeczyta, to forum to nie "Pelikan" tylko "Paranormalne".

Musisz wiedzieć, choć nie wiem czy jeszcze coś dopiszesz, że przed tobą były setki podobnych opowieści a "umilanie czasu" brzmi jak opowieść przy ognisku.


  • 0



#19

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Twoja wiarygodność bardzo cierpi przez ten kawałek ze zdjęciami i uszkodzonym kompem. Tak jak napisał Wszystko - zdjęcia powinny zostać na karcie SD bądź w pamięci aparatu, nawet jeśli złowieszczo uleciały z peceta zainfekowanego przez złe moce. Ale w ten sposób łatwiej uniknąć niewygodnych pytań o wrzucenie fotografii na forum. Zresztą, kto by się w dzisiejszych czasach martwił dowodami?
  • -1

#20

Betty Boop 666.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Ten wątek miał służyć wyłącznie umilaniu czasu innym forumowiczom

 

.No  i sprawa jest jasna. Umilanie czasu,  opowieści na pobudzenie wyobraźni, straszne historyjki tzw. krepipasty. dla grupy wiekowej 14-18 lat.

 

Zarejestrowałem się tylko żeby to napisać - co za typowy polaczek. 

Co do opowieści - pomyślałbyś, że pod napływem emocji jako dziecko w czasie dorastania niektóre rzeczy mogła sobie tak przywidzieć(a może nie). W każdym razie kto wie co się może w tym astralu dziać(hehe pozdro dla qmatych). Bardzo fajnie mi się czyta. Pozdrawiam i mam nadzieję na dalszą część.

 

obraza.gif

 

Proszę nie pisać w ten sposób do innych użytkowników.

Alis

 

dziwi mnie troche to upomnienie bo nie wydaje mi sie aby przedmowca z komentarza powyzej kogos obrazil. Artykul rowniez mi sie podoba i fajnie sie czyta a kto chce wierzyc lub nie jego sprawa czyz nie ?

 

offtop.gif

 

Nie masz nic do dodania w temacie - nie pisz. Zapoznaj się z Regulaminem forum. I nie komentuj decyzji moderatora.

 

KP


  • 0

#21

Camebe.

    Pan Snów

  • Postów: 88
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi końcówka, przecież skoro jeszcze jakiś czas po tym wydarzeniu ta istota Cię nawiedzała. To dlaczego Twoi rodzice (chodzi mi oczywiście o "babcię i jej męża") nie zrobili nic z tym? Chyba, że oni dziwnym sposobem nie słyszeli niczego.

Użytkownik Camebe edytował ten post 25.08.2016 - 13:41

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: historiastraszne, opowieść, zjawiska paranormalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych