Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawiska w domu.

Paranormalne Zjawiska Dom

  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak się właśnie kończy brak zainteresowania ze strony rodziców, że różne głupoty przychodzą do głowy. Zacznij chodzić spać o normalnych porach, a twoje urojone zapachy się stracą.
  • 0



#17

Aggie.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się właśnie kończy brak zainteresowania ze strony rodziców, że różne głupoty przychodzą do głowy. Zacznij chodzić spać o normalnych porach, a twoje urojone zapachy się stracą.

Cóż no nie wiem.. spróbuję, ale zawsze chodziłam tak spać i wcześniej tego czegoś nie było.


  • 0

#18

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wmówiłaś sobie że dzieje się coś niezwykłego, a ja tam na prawdę nic takiego nie wyczytałam. Może @Wszystko ujął to trochę zbyt dobitnie, każdy by się czół trochę zaniepokojony takim zachowaniem psa jak opisałaś, i każdy mógłby się wystraszyć słysząc nagły huk w nocy, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Mojemu psu też czasem coś odwala- zamiast na swojej poduszce w dużym pokoju, kładzie się na zimnej twardej podłodze pod moimi drzwiami i tam śpi. Nielogiczne, nie? Ale psy mają takie odpały.

 

Co do babci, jej perfumy musiały mieć jakiś zapach. Strzeliłam z lawendą, ale równie dobrze mogły być o zapachu ... nie wiem, na przykład truskawek, wtedy wystarczy że ktoś niedaleko je sobie truskawki, otworzył truskawkowy sok, albo ktoś rozdeptał poziomkę na poboczu.

 

Huk przewróconej rzeczy można wytłumaczyć przeciągiem, albo nocną wędrówką któregoś z domowników.

W dodatku w nocy wszystko wydaje się trochę straszniejsze, zwłaszcza osobom w Twoim wieku, kiedy wyobraźnia wciąż działa na najwyższych obrotach podszeptując że masz potwora pod łóżkiem i jak wyjdziesz z pod kołdry, złapie Cię za nogę. :D

 

Na prawdę nie widzę absolutnie nic paranormalnego w tym co opowiadałaś. Następnym razem, zamiast szukać nosferatu za firanką, postaraj się pomyśleć nad logicznymi wyjaśnieniami tego co się dzieje naokoło, zaoszczędzi Ci to dużo stresu. :)


  • 0



#19

Samanta_Green81.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez jakiegokolwiek dowodu w postaci np. nagrania możemy sobie tu gdybać i ta historia pozostaje tylko zwykłą opowiastką. Poza tym jak już wcześniej pisano w prawie każdym domu ktoś umarł i w każdej rodzinie. W domu mojej babci zmarł dziadek i jakoś tam nie straszy. No i na cmentarzach roiło by się od nawiedzeń duchów, a przecież tak nie jest, na tysiącach dróg, autostradach ginęli i giną lidzie, w szpitalach umierają i co?? Nic specjalnego poza nieudokumentowanymi pojedynczymi relacjami i przypadkami się nie działo. Tak więc nie ma co się nakręcać, chyba że sytuacje będą się powtarzały no i jak uda ci się coś nagrać nie zapomnij wrzucić tutaj. Pozdrawiam.


  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Enetra, nie wiedziałem że masz psa. Ująłem dobitnie bo tutaj widzę nastolatkę znudzoną trochę, wakacje już się zbiżają, oceny pewnie wystawione więc teraz można trochę poszaleć do nocy. A rodzice się nie bardzo interesują więc chce sama znaleźć sobie jakieś nowe obiekty zainteresowań czyli nasłuchiwanie czy coś stuka czy nie.
  • 0



#21

krzyizy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie

Proszę o małą pomoc o wyjaśnienie zdjęć. A mianowicie posiadam KAMERĘ LEŚNĄ FOTOPUŁAPKA RD1000 v2 42xIR 940nm FHD w dniu 1.06.2016 r. wykonała 2 zdjęcia http://www.fotosik.p...8da8e37df11c244 na 1 zdjęciu widać jakiś ślad podejrzewam że to jakieś wyładowanie i w tym samym czasie 2 zdjęcie http://www.fotosik.p...1db83414c20cc6e znika świetlny ślad. Dodam że Kamera jest ukryta brak jakich kol wiek odbić, okien i tym podobny. Kamera działa tylko na ruch ciepła więc to coś musiało mieć dużą temperaturę.Może wy macie jakieś wytłumaczenie w tym temacie. 


Użytkownik krzyizy edytował ten post 02.06.2016 - 19:48

  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owad jakiś to jest.
  • 0



#23

krzyizy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owad jakiś to jest.

Owad to raczej nie jest ponieważ 2 zdjęcie w tym samym czasie nic nie pokazuje 


  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak 2 zdjęcia mogłyby być zrobione w tym samym czasie? Jakbyś miał 2 kamery, to wtedy byłoby to całkowicie możliwe. Ale jedna kamera nie może zrobić dwóch zdjęć w tym samym czasie, no chyba że ma 2 obiektywy. Czyli podsumowując, te dwie foty były zrobione w tej samej sekundzie, a ten obiekt zdążył przelecieć poza kadr kamery.


  • 0



#25

krzyizy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak 2 zdjęcia mogłyby być zrobione w tym samym czasie? Jakbyś miał 2 kamery, to wtedy byłoby to całkowicie możliwe. Ale jedna kamera nie może zrobić dwóch zdjęć w tym samym czasie, no chyba że ma 2 obiektywy. Czyli podsumowując, te dwie foty były zrobione w tej samej sekundzie, a ten obiekt zdążył przelecieć poza kadr kamery.

Tak ma 2 obiektywy a do tego robi 10 klatek / sek i na żadnym innym zdjęciu nie ma 


  • 0

#26

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@krzyizy

start petardy
Czasami jak się Postawi odpowiednio petardę, startuje trochę podobnie jak fajerwerki. Jak dla mnie to petarda która właśnie wyleciała skądś siłą odrzutu, a ślad jaki zostawiła to po prostu ślad ognia z wybuchu.
Albo ktoś Ci rzucił petardę na podwórko, albo jaja sobie robisz z całego portalu samemu robiąc takie rzeczy.

Poza tym, nie ładnie że zamiast założyć sobie nowy temat, wstawiłeś swój problem w czyimś temacie. Odwróciłeś w ten sposób uwagę od problemu założycielki tematu, zrobiłeś gigantyczny off-top i zaciemniłeś przekaz tematu.

Pierwszy raz spotykam się tu z takim niekoleżeńskim zachowaniem.
Tak się nie robi.


  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: Paranormalne, Zjawiska, Dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych