Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płaska Ziemia?

ziemia płaska nasa teoria spiskowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
279 odpowiedzi w tym temacie

#166

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Ależ my Tobie odpowiadamy za każdym razem. Mój post z obliczeniami to odpowiedź na jeden z argumentów płaskoziemców, którzy twierdzą, że:

- ziemia nie jest okrągła, bo jakby się obracała, to siła odśrodkowa wyrzuciłaby nas w przestrzeń,

- ziemia nie jest okrągła, bo szybkość obrotowa ziemi uniemożliwiała by loty samolotów,

- woda zostałaby wyrzucona siłą odśrodkową z powierzchni ziemi.

A zatem przedstawiłeś argument na argumenty, których ja nigdy nie podawałem, a którzy podają jacyś "płaskoziemcy", super!


  • -1

#167

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty,
odniesiesz się do tego, czy mam już o tym zapomnieć?

I tak przy okazji, proste pytanie dotyczące podstawowej kwestii:
Jak wyjaśniasz występowanie wschodów i zachodów Słońca?


  • 2



#168

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

- ziemia nie jest okrągła, bo szybkość obrotowa ziemi uniemożliwiała by loty samolotów,

A zatem przedstawiłeś argument na argumenty, których ja nigdy nie podawałem, a którzy podają jacyś "płaskoziemcy", super!

Kłamiesz i to w żywe oczy. Jakbyś nie mógł sobie przypomnieć, to masz: http://www.paranorma...etrzu/?p=718212

Wiem, że matmy nie kumasz poza podstawą, więc nie będę Cię dręczył, bo i tak mi nie odpowiesz, tak jak nigdy nie odpowiadasz na posty, gdzie są jakiekolwiek wyliczenia.

 

Po drugie, moja odpowiedź dotyczy również Twoich przyszłych pytań dotyczących ruchu obrotowego i siły odśrodkowej. Teraz już wiem, że nie zapytasz.

Co z wahadłem, kompasem, zaćmieniem księżyca, zaćmieniem słońca?





#169

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podsumujmy. Zdjęcia I filmy pokazujące Ziemię z kosmosu są sfałszowane albo nie widać na nich krzwizny świadczącej o kulistości Ziemi. Jednocześnie nie ma dowodów na to, że jest krawędź Ziemi, nie ma dowodów na granicę płaskiej Ziemi, nie znaleziono jej.
W takim razie można twierdzić, że Ziemia ma kształt kwadratu albo trójkąta. Nie ma żadnej różnicy. Tak samo mogę odrzucić wszystkie dowody i upierać się że Ziemia jest kwadratowa, jak płaskoziemcy upierają się że jest płaska.
  • 0



#170

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

l4ln1550f3a01.jpg

To jest niepodważalny dowód. Zero photoshopa i ingerencji NASA !


  • 3

#171

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chcę pokazać wam doskonały wykład prof. Wojciecha Suchodolskiego na temat płaskiej ziemi. Masakruje on wszystkie teorie kulowierców a także scifuna. Oglądajcie do końca. 


  • 0



#172

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego lot z Londynu do Nowego Yorku trwa tyle samo (różnica w czasie przesiadki) co lot z Nowego Yorku do Londynu.

Ja tak bez żadnego trybu chciałbym zauważyć, że bezpośredni lot z Londynu do Nowego Jorku trwa zwykle 1,5 godziny dłużej niż lot w stronę przeciwną. Ciekawe jak jest to wyjaśnione w teorii płaskiej Ziemi.


  • 2



#173

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak było nie zmyślam.

D14_EG8W0AA_3xa.jpg


  • 0



#174

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Meczac w taki sposob chorego czlowieka jedynie utwierdzacie go w psychozie i mu szkodzicie, mowie to zupelnie powaznie. To mniej wiecej tak jak z wysmiewaniem niedorozwinietych w podstawowce.


Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post 18.03.2019 - 11:13

  • 1

#175

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

On jest zdrowy, puki nie jest zdiagnozowany. Nikt na forum tego zrobić za lekarza nie może. EOT
  • 0

#176

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest taka grafika pokazująca w jaki sposób według płaskoziemców wyginęły dinozaury

086.jpg

Jednak na forum płaskiej Ziemi piszą że dinozaury tak naprawdę nie istniały a eksponaty w muzeach są sztuczne. Więc komu tu wierzyć. Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

Cześć Lynx dawno cie nie widziałem na forum.
  • 0



#177

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On jest zdrowy, 

Ależ my to wiemy. Udaje głupa, bo inaczej byłby już dawno podliczony za prowokację. Zresztą, wszystko ma swoje granice... udawanie głupa i adwokata też.





#178

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie powinno się kopać leżącego ale co tam,

 

 

A zatem przedstawiłeś argument na argumenty, których ja nigdy nie podawałem, a którzy podają jacyś "płaskoziemcy", super!

Po polsku powinno brzmieć: "a które podają jacyś "płaskoziemcy", super!" Piszę o tym tylko dla tego, że kilkanaście stron wcześniej(w temacie o chemitrails) sugerowałeś że nie jestem Polakiem tylko dla tego że wysłałem posta, bez sprawdzenia.  No i było parę byków. Tyle że ja jestem prostym stolarzem z dysortografią, a Ty, błyskotliwym adwokatem ponoć jesteś. Ja mogę popełniać proste błędy. tobie nie przystoi.

 

 A co do płaskoziemców...  Ty też nim jesteś. Tyle że twoje argumenty są spod kręgosłupa. A  Płaskoziemcy naprawdę się starają. Robią jakieś prezentacje, obliczenia, eksperymenty, w sumie bez sensu, ale robią coś więcej niż tylko wklejanie filmików z żółtymi napisami, i pitolenie o agentach i setkach dowodów.


  • 0



#179

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszukiwanie odpowiedzi na zadane sobie pytanie już jest przyjemnym doznaniem, co prawda uzyskana odpowiedź nie zawsze jest satysfakcjonujaca, ale zawsze porzesza sferę poznawczą.

 

ps. cytując przydałoby się przywołać autora tekstu.


  • 0



#180

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A coś odnośnie tematu masz do powiedzenia? Co sądzisz o teorii płaskiej ziemi?
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ziemia, płaska, nasa, teoria spiskowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych